Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek anyósomnak, hogy ne verje szét a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Kezdetek óta utál, a páromat állandóan ellenem hangolja.. hogyan tudnám csillapítani ezt? Imádom a férjem, de az anyját nem bírom elviselni. Mit tegyek? Mit vegyek neki, hogy ne utáljon ennyire?

2015. dec. 25. 16:30
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem oldható meg egyszerűen egy ajándékkal.

A férjed meg egy élettelen "anyucikisfia".

Ezt ha megoldani nem is, de a helyzetet kezelni egyedül ti ketten (férjed és te) tudnátok. Már ha ő egy kicsit a fejét (és a szívét) is használná, és felnőtt létére nem anyuci bábja lenne.

2015. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
66%
Fémkádat, meg 100l sósavat.
2015. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 acelsziv ***** válasza:
98%

Vigyél neki egy művészien csomózott selyemzsinórt: Mama! Használja egészséggel!


De most komolyan. Egy ilyen töketlen alak miatt tepersz a banyánál? Ilyen hülyét bárhol találsz. Ha meg otthagyod és nekiállsz keresgélni akár valami értelmeset is kifoghatsz.

2015. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nem fiktív... hanem majd te is megtudod milyen érzés, amikor teljesen össze vagy zavarodva... Igen ebbe a helyzetbe kerültem és már 3. hónapja vívódom a döntésen, hogy mit tegyek...:(
2015. dec. 25. 18:16
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen ajándlkot vehetsz neki, akkor is utálni fog. Vagy te azt gondolod, hogyha betömöd a száját egy szép vagy drága ajándékkal, akkor kedvesbb leszel a számára?


Ha a fiú az anyját választotta, akkor lapát. Jobb most, mint 5-10 évnyi pokoli házasság után, két kisgyerekkel a nyakadkon, kikészülve idegileg és megvénülve.

2015. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
100%

Látsz közös jövőt így, ezzel az anyóssal?

Ha nem áll ki érted, és nem adja anyuci tudtára, hogy szeret téged, és nem hagy el, akkor nem érdemel meg téged.

Anyósod egy dög akinek nem jó semmi.

2015. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 omba ***** válasza:
100%

1. Az anyós utálatát sem tudod leszerelni, sehogy.

2. A férjednek melletted kell állni, ha nem áll ott, akkor lényegében kilépett a házasságból.

3. Te is váláson gondolkodsz, ő meg ezzel fenyeget... hát

4. Ne élj gyerek nélkül - sokáig én se akartam, most 5 van, már rég becsavarodtam volna nélkülük. (tőlük is, de ez jobb :D)

(F)

2015. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy itt volt velem és segített. Megerősítést kaptam. Közben hazament az anyjához, én meg megyek a barátnőimmel, de jól van ez így:)
2015. dec. 25. 18:51
 29/39 anonim ***** válasza:
59%

Ha szeretnél gyereket akkor mindenképp lépj és keres egy másik férfit ha a férjednek nem lehet.

Anyóssal nem tudsz mit kezdeni, megváltozni nem fog. Pici fiat a szoknyája mellől irányítja és terrorizálja.

Én a meddőség miatt lépnek inkább.

Hány évesek vagytok?

2015. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyel neki semmit. Mennyibe kerül a lelked? De mar jo uton vagy. Hagyd, hogy a ferjed egyedül menjen az edesanyjahoz. Nem te vagy az egyedüli feleseg, akit az anyosa nem tud/akar elfogadni. Hagyjal fel azzal, hogy az anyosnak megfeleljel. Ha a ferjed teged igazan szeret, akkor meg az anyosod sem allhat közetek. Ha az anyosod negativ befolyassal van a ferjedre, es ezaltal a kettötök kapcsolatara, akkor te ennel jobbat erdemelsz.
2015. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!