Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinálnátok ha anyósotok...

Regáti kérdése:

Mit csinálnátok ha anyósotok 100 m-re lakna tőletek és minden nap átjárna hozzátok és nincs magánéletem?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 19:23
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
7 hónapos a babám! Elötte nem jött mindig akkor még elviselhető volt! Kb 1 órát van hogy csak fél órát! Már mondtam neki hogy anyám se jön minden nap és az egy dolog hogy ők itt laknak! De hiába! A páromnak nem tetszik hogy nem akarom minden nap látni őket,azt mondta nem tilthatom meg hogy lássák az unokájukat! Arról nem is beszélve hogy nem engedem hogy mindig kézben legyen a babám mert nem ölbe baba és nem kell állandóan dajkálni mert én rászoktattam már hogy játszik a szőnyegén és tudom csinálni a dolgom de ezt sem érti meg anyósom és ha szólok akkor megsértődik,igaz engem nem érdekel! Szóval szar az egész!
2016. febr. 5. 08:38
 12/38 anonim ***** válasza:
70%

Amikor átmegy, és foglalkozik a gyerekkel, akkorra időzítsd a házimunkát, vagy egy kis alvást. Használd ki az időt, hogy te is pihenhetsz, de és ő vigyáz rá.

Annyit kérj tőle, hogy ne akkor jöjjön, amikor a gyerek alszik.

Napi fél óra miatt tényleg nem éri meg összeveszni.

Mi is egy utcában lakunk, és miután megszületett a pici én remélem is, hogy jön majd napi 1 órát, akkor majd én is nyugodtan tudok fürödni, hajat mosni, porszívózni, vagy csak pihenni egyet. Ráadásul ő nem csak a párod anyja, hanem a nagymama is.

2016. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
73%

Csak annyit kell tenned,hogy megmondod anyósodnak,hogy milyen napon menjen és hány óra tájban.

A férjed úgy tűnik,nem akar téged megérteni,mert hiszen itt nem unoka eltiltásról van szó és nem is láthatásról.

És ha te azt mondod a nagymamának,hogy hetente vagy 2 hetente csak 1x menjen át hozzátok és beszélje meg veletek,hogy hány órakor,akkor sem lehet semmi kifogása a férjednek sem,mert a te házad,a te gyereked! Ha ebből sem ért,egyszerűen kulcsrazárt ajtót találjon a nagymama,hogy értse meg,hogy minden nap az lehot,hogy neked tényleg sok.

2016. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
29%

"akkor sem lehet semmi kifogása a férjednek sem,mert a te házad,a te gyereked!"


És a válás garantált.

Nem értem, hogy a napi fél óra miért olyan kiborító. Én kihasználnám a helyedben, és pihennék, mert pancsiznék.

Én pont ilyen segítséget remélek majd anyósomtól, miután a picurka megszületett. A babának is jó lesz, ess nekem is lesz egy fél órám magamra. Annyit kérnék, hogy alvásidőben ne jöjjön, és amikor szoptatok, akkor várjon a másik szobában, amíg kész vagyok, mert azt nem akarom más előtt csinálni.

2016. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
58%
Egy 7 hónapos kisbabának,meg van a napi ritmusa.És az anyuka jól mondja,hogy akar magánéletet is.Akármilyen jó az anyós,egy otthon ne legyen már átjáróház,ha az egy kicsit is terhes a menynek,bizony meg kell beszélni az időpontot!Akár tetszik a férjnek,akár nem!Nem az anyóssal kötött házasságot,hanem a fiával.S ha ezt a férje sem érti meg,akkor az a házasság nem éppen a legjobb.
2016. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
53%

#14 válaszoló: Azért nagyon megnéznélek 1 évvel a babád születése után, ha anyós minden nap átjár, mit fogsz szólni :D :D :D Most elálmodozol, hogy fürcsizgetsz meg ilyenek muhahahaha


Kedves Kérdező!

Gyereked apjával tessék közölni, hogy nem vagy hajlandó minden nap órákon keresztül az anyját bámulni, szóval mondja meg neki szépen, hogy xy időpontba jöhet, vagy megmondod neki te csúnyán.


Kedves Anyósom! Örülök, hogy 160 km választ el tőled és évente párszor látlak, még az is sok :P

2016. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
27%

14-es vagyok. Szerencsére nem utálom anyósom, sőt. Rendes, segít ahol tud. Nem az ellenségem. Nem szól bele a dolgainkba, maximum egyszer elmondja a véleményét. Nagy segítség tud lenni.

Nem minden anyós-meny viszony rossz, de ezért mindkét félnek tennie kell.

2016. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
29%
14-es,pancsizni is,fürcsizni is,pihenni is csak akkor lehet,ha megbeszéled anyósoddal,hogy mikor jöjjön át.Mert ha éppen pl. a wc-n ülsz amikor anyósod átkopog,akkor neked gyorsan fel kell ugranod a wc-ről,mert jaj,megjött anyósom,most beugrok a fürdőkádba pancsizni 30 percre,vagy,most gyorsan elalszok fél,vagy 1 órát! Hát ez mókás!A legjobb anyós is terhes lesz egy idő után,ha minden nap járkál mint a bolondóra,össze-vissza.De ha meg van előzetesen beszélve,úgy én is nagyon jónak tartom és meg is becsülöm az olyan anyóst,akivel szót lehet érteni és nem sértődik meg ilyen evidens dolgon.
2016. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
52%
Még annyit,hogy mivel egy kisbabának meg van a napi életritmusa,az anyukájának szintén,hiszen a kisbabához kell igazodnia.Ebből adódóan,az anyósnak is és bárki másnak is,ehhez kell igazodni,alkalmazkodni.Tehát itt nemcsak a magánéletről van szó,hanem a nyugalom megzavarásáról,ennek az életritmusnak a figyelembe nem vételéről.Ezért nagyon fontos az időpont előzetes megbeszélése.
2016. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 gyilki válasza:
49%
Első körben szólnék a páromnak,hogy állítsa le az anyját. Ha ez nem megy akkor szólnék én is először szépen....majd a társam beleegyezésével durvábban ha nem érti meg! Az én házamban én parancsolok!
2016. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!