Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinálnátok ha anyósotok...

Regáti kérdése:

Mit csinálnátok ha anyósotok 100 m-re lakna tőletek és minden nap átjárna hozzátok és nincs magánéletem?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 19:23
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Teljesen egyet értek a Nagyfater néven író egyénnel ! Ki kell próbálni h te menj át az anyóshoz !!!Nem meg határozott időben ,hanem amikor neked jó . Lehet h pár nap múlva ő unna rá !!!
2016. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 sylvain válasza:
Van egy tuti megoldásom. Szólj az édesanyádnak, hogy költözzön hozzátok. Legyen éjjel-nappal nálatok, lássuk, a férjednek tetszik-e? Ha szóvá teszi, hogy nem tetszik, akkor kérdezd meg tőle, hogy akkor miért tetsszen neked, hogy az ő anyja egyfolytában a nyakatokon van? Ha meg jön az anyós, akkor a két mama elbeszélget szépen, és neked békédet hagynak.
2016. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A Tengerész ***** válasza:
61%
Na most először legalább magadat nem kéne áltatnod. Neked nem az a bajod, hogy jön, hanem az, hogy utálod. Az ha napi fél-egy órát van nálatok semmi esetre se teheti tönkre a "magánéleteteket", arra van még 23 órád. Azt, hogy ne dajkálja a gyereket állandóan, beszéld meg vele, bár nem látom mi a baj vele hogy ölbe veszi, ettől még nem lesz ölbebaba, ezzel is az a baj, hogy utálod ha a "te gyerekedhez" hozzáér az a rohadt vénasszony aki legjobban tenné ha eltakarodna az életedből. Pedig lehet még rá nagy szükséged és baromi jól jöhet az majd később, hogy ott van 100 méterre és boldogan levált ha vigyázni kell a gyerekre és máshol van dolgod éppen. Szóval ne csak benne, hanem magadban is keresd a hibát!
2016. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 pukkina válasza:
Ha az én anyósom itt lenne az utcában, vagy elköltöznék, vagy lecsapnám a fenébe és elásnám. IGAZ, sokan nem értenek egyet velem, de az enyém egy hárpia, 17-vagyok, arra nem volt képes h lehozza a menyasszonyom a ballagásomra 2-éve. azóta még jobban meggyűlőltük. szoval tipli onnan xd
2016. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
Kedves Regáti! Magamra ismertem soraidban. 7 hónapos a babám és 500m-re laknak anyósomék. Mind a mai napig úgy jönnek át, hogy nem szólnak, bár többször kértük. A saját anyám nem viselkedett így, amikor megtehette volna. Én bevállaltam a sértődést. A baba mindent érez így azt is, ha feszült vagy. És össze fogja kötni anyósoddal, mert akkor vagy feszült, amikor ő jön. Az én babám már nem is akar anyósomnál lenni. Nekem a kisfiam nyugalma volt a legfontosabb. Jelenleg a fontossági sorrend elején a baba áll, utána pedig Te, mindenki más csak ezután. Én meg tudtam beszélni a párommal, biztos vagyok benne, hogy meg tudod Te is a férjeddel. Állj a sarkadra itt nem lehet mellébeszélni és most, az elején kellene hozzászokatni a dolgokhoz. Kitartást!
2016. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:

A legfontosabb, hogy a férjeddel egyet érts. Azaz támogasson a férjed is.

Gondolom eddig is próbáltad burkoltan jelezni ezért ezt már nem mondom. Ezután én egyértelműen kifejezném, hogy köszönöm a támogatást, de mostanában úgy érzem egy kicsit sokszor kapok. Így nehezen tanulom meg alkalmazni a tanultakat.

Ha ezután sem érti, akkor egyértelműen mond meg, hogy most egy kicsit váltsunk és mi megyünk át, ha találkozni szeretnénk, vagy szeretnétek.

Sértődés nélkül lehetetlen, de a legrosszabb a háború. inkább legyenek "apró" sértődések, mint bosszú háborúk.

2016. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Én tudom mit érzel... a legjobb ha beszélsz vele. Szard le hogy megsértődik... a férjeddel beszéld meg a dolgot inkább..ő fontosabb mint az anyósom és vele értesd meg, hogy ami most van az nem jó.

Ha meg szükséged lesz valakire hogy vigyázzon a picire, én addig járnék amíg más megoldást találnék nem hagynám az anyósnál ! én pl. viszem magammal mindenhova. :) állj a talpadra TE vagy az anyuka és tudasd vele hogy a fiának már másik családja van.

Légy kemény ezeknél az kell. Nálam is hasonló a helyzet, úgyhogy én is ezt teszem. nekem 6 hós babám van hidd el megérzik a " jó" es a "rossz" embereket.

minden jót és kitartást!!

2016. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 berkeczy ***** válasza:
nekem jo hogy kozel van anyosom...ha kell...haza hozza a gyerekeket az ovibo...tud Raju vigyazni ha kell... sut foz nekik...igaz nem jarkal at ha kell ha nem...jon amikor szuksegunk van ra...az unnepeket...a nagy szulok kell is egyutt toltjuk...csaladcentrikus...a csaladunk.
2016. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!