Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Segitség! Van még valaki...

Segitség! Van még valaki ilyen cipőben?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy én 21 eves vagyok. Van egy 2 éves kisfiam es egy 26 éves ferjem. Van saját házunk.az anyósomék allatartassal foglakoznak. Ok 49 es 55 évesek. Eleg fiatalon kerultem el a csaladomtol. A ferjem szulei ugymond be fogadtak ez lassan 5 éve történt. Beálltam segitettem. Joszagnal , főztem mostam takarítottam. Majd egy idő utan minden megváltozott. Ugyan ugy főztem es mostam es takarítottam jószágot etettem gyereket neveltem de mar lassan 3 eve az anyósom nem csinal semmit. Mindenbe bele szol. A penz ugyeinkbe a gyerek nevelesebe. Engedélyt kell kérnem ha el akarok menni valahova. Egyedul csinálok mindent es tenyleg mindent o meg csak fekszik. De termeszetes masoknak igy adja elő a dolgokat mintha o mien sokat dolgozna. Évesen es wc-esen kivul szinte semmit nem csinal ha sem jöhetek akkor amikor akarok mert vitt general belole. Nem birom mar ezt idegileg viszem az o háztartását, etetem a jószágait, kis boltuk van ki szolgalom a vevőket. Foglakozom a gyerekkel es majd csak este mehetek haza a sajat dolgomat megcsinálni. Persze itthon is főznöm kell es takarítanom. En azert mert arulok es joszagozom nem kapok semmit. A ferjem dolgozik étkezési utalvanyt kap es azt os el veszik. Begyujtok rajuk mindent megcsinalok megis egy mocsok velem. Fel adtam es nem akarom ezt csinalni tovabb. De nem tudom mit tegyek. A férje kedves ot sajnalom es van egy velem egykoru fia is. Róluk is én gondoskodom. A ferjet ram fogta hogy joba vagyok vele mert nem o megved engem. Allandoan azt mondja hogy miattam megy tönkre a házassága. Az apukám most halt meg rákban január 2 an. Es elegge ki vagyok lelkileg ugyis. Es az akkor alig hete eltemetett apámat is le kocsogozte. Ugyazint az anyámat is. Egyszeruen nem birok vele egy légtérben lenni mert megfolyt. Ugy érzem megőrülök. A ferjem mellére van. De nem akarja az anyját bántani mert cukorbeteg. Mar el gondolkodtam rajta komolyan hogy el megyek a kicsivel. Tönkre teszi a kapcsolatunkat is. Beszélgetni nem lehet vele mert termeszetesen o soha nem hibázik es ha megis akkor masok miatt es mindig ugy alakítja hogy neki legyen igaza... Lelkileg egy roncsnak érzem magam. Nem tudom mit csinaljak. Valaki adjon tanácsot.
2016. márc. 20. 22:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Csak én nem értem hogy lehet saját házatok,ha anyósodékkal éltek?Egyébként nem voltam még ilyen helyzetben,és nem is leszek,mi tényleg külön lakunk ketten a férjemmel.
2016. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat sajnos zátonyra futott, állj a sarkadra és menj amig tudsz, menekülj... A kisgyerek fogja a legjobban megérezni ezt az egészet, védd a gyerekedet! Tégy meg mindent!
2016. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad van saját házatok, de az anyósoddal laktok együtt nem? Vagy ez most hogy is van? A férjeddel beszéld meg ezt. Ha van valami mód rá, akkor költözzetek el együtt. Nem vagy az anyósod szolgálója. Így soha nem fogtok előrébb lépni az életbe, ha más körül sürögsz forogsz, más dolgait intézed. Lehet, hogy anyósod úgy tartsa, hogy ez a normális, hogy te kiszolgálod, de nagyon nem. Költözzetek el mindenképp. Kinek a nevén van a ház?
2016. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Van sajat lakásunk de veluk szemben lakunk. Reggel fel kell keltenem a kicsit hogy fel nyolcra at menyünk. Ha haza megyek vitatkozik hogy miert nem vagyunk ott. A férjemmel nincs gond csak nem akarja megbántani az annyat.
2016. márc. 20. 22:24
 5/27 A kérdező kommentje:
Minden alkalommal ki játsza azt a kartyat hogy rosszul van. Es ezzel tart Mindenkit sakkban
2016. márc. 20. 22:25
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Mond, hogy te sem érzed magad a legjobban, és az orvos azt javasolta, hogy pihenned kell. Mit tudom én..stressz miatt stb. Foglalkozz azzal a picivel, neki nagyobb szüksége van rád, mint a lusta anyósodnak. Nem kell, hogy a férjed megbántsa őt, csak maradjon ki az egészből, ha már nem áll melléd. Te intézd el azzal, hogy neked a gyereked mellett a helyed nem az istálóban,
2016. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj! Allj a sarkadra es mondd meg, h most nem ersz ra, lassa el a haztartast, az allatokat maga. Jol ertem, h anyosodeknal fozol, de abbol ti nem esztek, hanem kulon fozol akkor, amikor hazakeveredtek? A vegletekig kihasznalnak ( mert hagyod)! Nem normalis dolog, ami veled tortenik. A gyereked erdekeit nezd es a sajatod. Ez egyikotoknek sem jo. Adjatok el a hazat es koltozzetek messzebb. Beszelj a ferjeddel, h valtoztatni kell. Ha nem all melled, a helyedben valnek es elmennek a gyerekkel.
2016. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Eszünk belole hisz egesznap (ott kell lennünk) de vacsorát is kell adnom a SAJÁT CSALADOMNAK. Nem vagyok gyenge csak az idő folyamán annyira meg akartam felelni hogy a fejemre nott. De ennek veget vetek. Nem akarok meg 40 éves koromban is erre ébredni hogy igy elek
2016. márc. 20. 22:53
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Jol teszed, ne hagyd, h testileg-lelkileg tonkre menj. En a helyedben most felkeszitenem a ferjem, h holnaptol valtoztatok es holnap reggel mar nem "kezdek" anyosnal. Vertezze fel magat, ha jon a veszekedés es a tobbi. Meg te is, mert anyosod nem fogja feladni harc nelkul. A lényeg, h ne engedj! Anyosod meg 50 eves sincs, boven birna a munkat, ha akarna. A ferjed kiallt melletted, amikor az anyja azzal gyanusitott meg, h osszeszurted a levet a tulajdon apjaval? Azert ezek nagyon kemeny vadak, mas ember ott szakitott volna meg vele minden kapcsolatot, nem hogy meg utana is ugyanugy atjar hozza robotolni... Ez az a konfliktus, amitvmost be kell vallalni vagy egesz eletedben szolgasorban maradsz. Ez se neked, se a gyereknek nem jo. Menj ki a ferjedhez es mondd meg neki, h holnaptol nem anyosodnal eled az eleted! Batorsag, hidd el, mennyire fog, csak ne engedj a nyomasnak!
2016. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
menni fog*
2016. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!