Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Segitség! Van még valaki...

Segitség! Van még valaki ilyen cipőben?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy én 21 eves vagyok. Van egy 2 éves kisfiam es egy 26 éves ferjem. Van saját házunk.az anyósomék allatartassal foglakoznak. Ok 49 es 55 évesek. Eleg fiatalon kerultem el a csaladomtol. A ferjem szulei ugymond be fogadtak ez lassan 5 éve történt. Beálltam segitettem. Joszagnal , főztem mostam takarítottam. Majd egy idő utan minden megváltozott. Ugyan ugy főztem es mostam es takarítottam jószágot etettem gyereket neveltem de mar lassan 3 eve az anyósom nem csinal semmit. Mindenbe bele szol. A penz ugyeinkbe a gyerek nevelesebe. Engedélyt kell kérnem ha el akarok menni valahova. Egyedul csinálok mindent es tenyleg mindent o meg csak fekszik. De termeszetes masoknak igy adja elő a dolgokat mintha o mien sokat dolgozna. Évesen es wc-esen kivul szinte semmit nem csinal ha sem jöhetek akkor amikor akarok mert vitt general belole. Nem birom mar ezt idegileg viszem az o háztartását, etetem a jószágait, kis boltuk van ki szolgalom a vevőket. Foglakozom a gyerekkel es majd csak este mehetek haza a sajat dolgomat megcsinálni. Persze itthon is főznöm kell es takarítanom. En azert mert arulok es joszagozom nem kapok semmit. A ferjem dolgozik étkezési utalvanyt kap es azt os el veszik. Begyujtok rajuk mindent megcsinalok megis egy mocsok velem. Fel adtam es nem akarom ezt csinalni tovabb. De nem tudom mit tegyek. A férje kedves ot sajnalom es van egy velem egykoru fia is. Róluk is én gondoskodom. A ferjet ram fogta hogy joba vagyok vele mert nem o megved engem. Allandoan azt mondja hogy miattam megy tönkre a házassága. Az apukám most halt meg rákban január 2 an. Es elegge ki vagyok lelkileg ugyis. Es az akkor alig hete eltemetett apámat is le kocsogozte. Ugyazint az anyámat is. Egyszeruen nem birok vele egy légtérben lenni mert megfolyt. Ugy érzem megőrülök. A ferjem mellére van. De nem akarja az anyját bántani mert cukorbeteg. Mar el gondolkodtam rajta komolyan hogy el megyek a kicsivel. Tönkre teszi a kapcsolatunkat is. Beszélgetni nem lehet vele mert termeszetesen o soha nem hibázik es ha megis akkor masok miatt es mindig ugy alakítja hogy neki legyen igaza... Lelkileg egy roncsnak érzem magam. Nem tudom mit csinaljak. Valaki adjon tanácsot.
2016. márc. 20. 22:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi ujsag, kerdezo? Sikerult valtoztatni a helyzeten?
2016. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

szóval a párod azért nem véd meg,mert az anyja cukorbeteg...szép... csak az a gáz, hogy több száz ezer cukorbeteg van rajta kívül az országban. szerinted senki nem áll ki az igazaval szemben,csak azért mert a másik cukorbeteg??

nevetséges.

èn azt javaslom, hogy adjátok el a házat és koltozzetek el.jó messze,akár több órányira. a kedves mama meg oldja meg ezek után az életét nélküled.

max évente egyszer karácsonykor elmennèk hozzájuk.de ennyi. hatalmas bunkó az anyósod. de a párod is megéri a pénzét, hogy ezt hagyja.

szóval koltozzetek el jó messze. utana akár még is fulladhat a mama a mocsokban, hogyha o nem takarít.nem a te mondod.

2016. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Na akkor vegyél egy nagy levegőt,és innentől nem vagy neki ingyen cseléd és rabszolga sem!Tőled csak kérhet,és azt is végigi gondolod teljesited e.Van saját házatok,csináld a saját dolgod,törödsz a saját családoddal.Az ebédjegyet,nem adod oda.Ne törödj te az anyóssal,ha pampog megmutatod merre van a kijárat.Nem kell vele foglalkozni cukros vagy nem.élje az életét.Ha nem állsz keményen a sarkadra cseléd is maradsz.A férjed melletted van,mi a gond,de ha nincs az sem baj,nem kell neked mások kapcája lenni.Engem ha össze hozott volna a párjával,még szájon is kapom.Mutasd meg neki hol a helye.ne legyél te lelkileg roncs,van egy gyereked akit még fel kell nevelned.Anyóst rakd helyre egyszer és mindenkorra.Mondom ezt ugy,nekem a menyem hasonló idióta,de bennem emberére akadt.
2016. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 acelsziv ***** válasza:
100%

Tök jó az anyósodéknak. Ingyen cselédjük van akit még a gerinctelen, fatökű férje sem képes megvédeni.

Viszont van egy olyan hírem is, hogy a gyereked hamarosan vagy árva lesz, vagy állami gondozott, mert az anyja vagy beleőrül a helyzetbe, vagy felköti magát.

A helyedben én lépnék valamerre.

2016. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Azert ejtsunk egy szot anyos mellett aposrol is, aki az 55 eve mellett siman elnezi, h egy 21 eves no gondozza az o allataikat a keteves gyereke mellol. O se olyan idos meg, es boven megeri a penzet. Ha meg tenyleg nem birnwk, akkor ne tartsanak allatokat, de ezt elvarni senkitol se lehet...
2016. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra és mond meg neki nem csinálod ezt tovább,van családod őket kell ellátnod,nem a nyanyáékat.Ameddig nem nyitod ki a szád nemlesz jobb.Gondolom tényleg nem ez az életcélod...Ha nem tudják,vagy nem akarják ellátni az állatokat akkor ne tartsanak.ennyi...Neked ott a gyereked akinek szüksége vam Rád nem az állatszarra egész nap.Ne menj át mégha veszekedik is veled,Végülis ha átmész akkoris ugyan azt csinálja.Rengeteg cukorbeteg van az országban-világban mégis eljárnak dolgozni ellátják a családot.Ne menjen rá az egészséged ilyen idi..a emberekre...Férjed meg elég nyámnyila ,büszke lehet magára nem áll ki melletted.
2016. márc. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Meglepted vegul, kerdezo?
2016. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!