Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Segitség! Van még valaki...

Segitség! Van még valaki ilyen cipőben?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy én 21 eves vagyok. Van egy 2 éves kisfiam es egy 26 éves ferjem. Van saját házunk.az anyósomék allatartassal foglakoznak. Ok 49 es 55 évesek. Eleg fiatalon kerultem el a csaladomtol. A ferjem szulei ugymond be fogadtak ez lassan 5 éve történt. Beálltam segitettem. Joszagnal , főztem mostam takarítottam. Majd egy idő utan minden megváltozott. Ugyan ugy főztem es mostam es takarítottam jószágot etettem gyereket neveltem de mar lassan 3 eve az anyósom nem csinal semmit. Mindenbe bele szol. A penz ugyeinkbe a gyerek nevelesebe. Engedélyt kell kérnem ha el akarok menni valahova. Egyedul csinálok mindent es tenyleg mindent o meg csak fekszik. De termeszetes masoknak igy adja elő a dolgokat mintha o mien sokat dolgozna. Évesen es wc-esen kivul szinte semmit nem csinal ha sem jöhetek akkor amikor akarok mert vitt general belole. Nem birom mar ezt idegileg viszem az o háztartását, etetem a jószágait, kis boltuk van ki szolgalom a vevőket. Foglakozom a gyerekkel es majd csak este mehetek haza a sajat dolgomat megcsinálni. Persze itthon is főznöm kell es takarítanom. En azert mert arulok es joszagozom nem kapok semmit. A ferjem dolgozik étkezési utalvanyt kap es azt os el veszik. Begyujtok rajuk mindent megcsinalok megis egy mocsok velem. Fel adtam es nem akarom ezt csinalni tovabb. De nem tudom mit tegyek. A férje kedves ot sajnalom es van egy velem egykoru fia is. Róluk is én gondoskodom. A ferjet ram fogta hogy joba vagyok vele mert nem o megved engem. Allandoan azt mondja hogy miattam megy tönkre a házassága. Az apukám most halt meg rákban január 2 an. Es elegge ki vagyok lelkileg ugyis. Es az akkor alig hete eltemetett apámat is le kocsogozte. Ugyazint az anyámat is. Egyszeruen nem birok vele egy légtérben lenni mert megfolyt. Ugy érzem megőrülök. A ferjem mellére van. De nem akarja az anyját bántani mert cukorbeteg. Mar el gondolkodtam rajta komolyan hogy el megyek a kicsivel. Tönkre teszi a kapcsolatunkat is. Beszélgetni nem lehet vele mert termeszetesen o soha nem hibázik es ha megis akkor masok miatt es mindig ugy alakítja hogy neki legyen igaza... Lelkileg egy roncsnak érzem magam. Nem tudom mit csinaljak. Valaki adjon tanácsot.
2016. márc. 20. 22:04
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mellére alt. Tudja hogy. Az annya butaságokat beszel. Köszönöm a biztatast meg fogadom
2016. márc. 20. 23:27
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

kusza lett amit le irtál

de a gyereknek keres ovit és menj el melozni nem kel 2 60 alatti embert elátni

magadból csinálsz rabszolgát nehogy már rájuk áldozd az életed 21 évesen

ha meg a párod is bunkó fog a kölyköt és meny haza

gondolod a fiadal majd máshogy fognak viselkedni...

2016. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit ertesz az alatt, h mellere allt? Nem ismerem ezt a kfehezest. Kinek a partjat fogta, a tied vagy az anyjaet?
2016. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
El irtam telefonnal irtam
2016. márc. 21. 04:01
 15/27 A kérdező kommentje:
Az enyémet
2016. márc. 21. 04:01
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy neked megfelelő állást és hivatkozz arra hogy nincs időd rájuk.
2016. márc. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám is cukorbetegek, napi 3 X inzulinozza magát, dolgozik mègsem panaszkodik állandóan, hogy rosszul van. Szerintem ez csak egy kifogás, hogy èrzelmileg zsaroljon titeket. Szerintem ne menj át és robotolj neki egèsz nap, mond, hogy nem èrsz rá te is rosszul vagy, munkát keresel stb...Így tönkremèsz ilyen fiatalon.
2016. márc. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem ragozom, csak egy szó:NEM

Tanuld meg és használd!

Ha nem teszed, téged használnak ki. Köszönd meg, amit eddig érted tettek, és éld a saját életedet.

Szabj meg napi x órát, amit tudsz segíteni, aztán menj haza a saját otthonodba, és foglalkozz a gyerekeddel.

2016. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"A férjemmel nincs gond csak nem akarja megbántani az annyat."


Pedig a férjeddel elég nagy gond van. A saját családja elé helyezi az anyját.

Azt pedig nem értem, hogy ott kell lenned nála. Miért?


Este hazajön a férjed, és ultimátumot adsz neki. Elmeséled, hogy ezt nem bírod tovább, vagy melléd áll, vagy a kis családi életeteknek rövidesen vége, mert te ebbe beleőrülsz.


Holnap reggel pedig felhívod a mamát, hogy úgy gondolod, már eleget dolgoztál (törlesztettél, amiért befogadtak), most már szeretnél a saját életedre koncentrálni. Aztán nem mész, és pont.


Ha a férjed tényleg melletted áll, akkor ebben támogat. Ha nem akarja megbántani anyucit, inkább végignézi, ahogy tönkremész, akkor ebből is le tudod vonni a megfelelő tanulságot.


Azt meg ne tűrd, hogy a szüleidről ilyen hangnemben beszéljen. Tessék szépen kiállni magadért. Az elején biztosan nem lesz könnyű, de itt a nagy kérdés az, mennyire áll melletted a férjed.


Majd holnap este írd meg, mik a fejlemények. Sok sikert!

2016. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Bocs Kérdező, de szerintem már így is oltári nagy balek vagy, hogy eddig hagytad, hogy így bánjanak veled. Jóformán a rabszolgájuk vagy.


Én is csak az ultimátumot látom megoldásnak.

2016. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!