Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós, sonka - mit csináljak?

Anyós, sonka - mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Anyósom műtét után nálunk lábadozik, és gondolta, hálából majd ő megveszi a húsvéti sonkát. Meglepetésnek szánta, ha előre szól, lebeszélem róla. Kevés a nyugdíja, kedves tőle, hogy jót akart, de mi ezt kizárt, hogy megesszük (gyerek egyáltalán nem szereti, férjem és én pedig inkább olyant ennénk, ami húst is látott). Valami coop-os förtelem.

Nem akarom megbántani, de valamit mondjatok, hogy a fenébe úszhatnánk meg, hogy meg kelljen enni? Én még csak ma megyek el a rendelt húsokért, azt mondja, bátran mondjam le, barát a hentes, nem lesz gond.

Bármi ötlet jól jönne, már azon agyalok, véletlenül leöntöm valamivel :(


2016. márc. 25. 16:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%

"Bármi ötlet jól jönne, már azon agyalok, véletlenül leöntöm valamivel :("

Téged kellene leönteni valamivel... megcsinálod mindkettőtökét, tiédet ahogy szoktad, anyósét cipóba belesütve, vagy fordítva, aztán a rengeteg maradékot, ami nyilván az anyósod "húsmentes" sonkája lesz, el lehet vinni a sarki hajléktalannak, vagy a legközelebbi állatmenhelynek, de amilyen világot élünk, ha csak normálisan bealufóliázva kiteszed a kuka mellé, egy órán belül elviszi és elfogyasztja valaki. Nehogymár szándékosan ehetetlenné rongáld azt a sonkát, hogy jut ilyesmi az eszedbe?

2016. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%
Azért, mert udvarias vagy kedves #9-es. Ezért kell megcsinálni nem minden, de néhány szar dolgot. És nem rontja el a bablevest a coopos sonka, legfeljebb nem lesz olyan finom, de tehetsz bele füstölt csülköt is a másik mellé.
2016. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%
Ez már tényleg nonszensz, hogy egyesek már megkóstolni sem hajlandóak semmit, ha nem csilliárd forintba kerül, és nincs ráírva, hogy kézműves izé. Inkább kidobná a kukába, más meg szívesen megenné. Mások meg arra biztatják, hogy ez így jó. Hát, nem jó, meg kell kóstolni, utána lehet pampogni, hogy ehetetlen vagy ipari hulladék, addig meg nem kéne a tönkretételén agyalni.
2016. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
Én biztosan megvenném a jobbat és húsvétkor kicserélném, azt mondanám az az amit ő vett, hogy őt se bántsam. Az övét meg be a fagyasztóba, majd lesz belőle valami a kutyinak.
2016. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

KEdves 13-as, a kézműves izé azért kézműves izéá, mert jó esetben csak húst, pácot, és füstöt látott.

Amit te olyan ízletesen elfogyasztasz, nyomokban látott húst, emellett mindenféle vegyszert, amivel összetartják azt a vizes, kocsonyás szart, amit te sonkának nevezel.

Nyilván ha neked ez jó, és finom, akkor egyed nyugodtan, de ne azokat hülyézd le, akik nem végbélrákban akarnak megpatkolni 40 évesen.

Talán műveld magad egy kicsit a témában, épp a minap olvastam egy hentessel készült cikket, miből is készül a te csodasonkád.

2016. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%
#11 respect
2016. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
Az a vicc, hogy a valódi sonka sokszor nem kerül sokkal többe, mint az a kacat, amit a tecsóban meg a többi boltban árulnak. Nem azért veszem meg a jót, mert egy sznob hülye vagyok, hanem azért, mert jó - ízre, küllemre, beltartalomra egyaránt összehasonlíthatatlanul jobb, mint a bolti hulladéktermékek, amik egyébként elrontják a bablevest is.:-) Amikor csehül álltunk, akkor inkább kevesebbet vettem a jóból, mint sokat a sz.rból, miután ezt megtapasztaltam.
2016. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
59%
11-ben a jó válasz - és még ökrebb vagy, hogy azt hitted, meg kellene bántanod a nagyit, nem kell
2016. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Jó, jogos, eszembe sem jutott, hogy odaadjam valakinek, de mikor hazazuhantam és megláttam ezt a szerencsétlent a saját zsírjában állva hűlni egy tányéron (megfőzte), csak arra gondoltam, hogy ebből hogy jövök ki jól :)


Lányom azt mondja, elviszi magával a koliba, jó lesz jövő hétre, de anyukám kisboltja mellett van egy lepukkant alkesz, aki biztos nem vesz még ilyent sem, ellenben ellát virággal egész tavasszal, titokban megkapja.


Komolyan, jobb lenne rosszban lenni a mamival, akkor nem érdekelne, mit szól.

2016. márc. 25. 18:16
 20/24 anonim ***** válasza:
38%

"Komolyan, jobb lenne rosszban lenni a mamival, akkor nem érdekelne, mit szól.

Legökrebbkém, hát a harag az nagyon rossz lenne - lásd a sok anyós-meny őrületet. Talán inkább fel kéne lőni a Marsra?

Na,de végül is megoldjátok.

2016. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!