Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós, sonka - mit csináljak?

Anyós, sonka - mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Anyósom műtét után nálunk lábadozik, és gondolta, hálából majd ő megveszi a húsvéti sonkát. Meglepetésnek szánta, ha előre szól, lebeszélem róla. Kevés a nyugdíja, kedves tőle, hogy jót akart, de mi ezt kizárt, hogy megesszük (gyerek egyáltalán nem szereti, férjem és én pedig inkább olyant ennénk, ami húst is látott). Valami coop-os förtelem.

Nem akarom megbántani, de valamit mondjatok, hogy a fenébe úszhatnánk meg, hogy meg kelljen enni? Én még csak ma megyek el a rendelt húsokért, azt mondja, bátran mondjam le, barát a hentes, nem lesz gond.

Bármi ötlet jól jönne, már azon agyalok, véletlenül leöntöm valamivel :(


2016. márc. 25. 16:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
25%

Akármit is akarsz megenni vagy nem megenni akármilyen okból, teljesen mindegy.


Senki nem lesz jobb ember, ha becsicskul a másiknak. Az öregeket annyira le kell nézni, hogy hazudni kell nekik?

2016. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
67%
Mi lenne ha felnőtt módjára megmondanád kerek perec, hogy nem szeretitek az ilyen húst. Én húst sem eszem, nem hogy ilyen hulladékot. Leülsz vele és kedvesen elmondod, hogy nem szeretitek az ilyesmit. Szerintem megérti. nem kell trükközgetni, hazudozni, felnőtt módjára beszéljétek meg.
2016. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
61%
Vagy mondjátok meg neki kerek-perec, hogy ti nem eszitek meg a sonkáját és vállaljátok be mellé, hogy megsértődik! Vagy nyeljétek le a békát (akarom mondani a sonkát) és egyétek meg! E kettő közül bármelyik jobb megoldás, mint trükközgetni, más sonkára kicserélni, "véletlenül" ehetetlenné tenni az ő sonkáját, stb! Ne legyetek már ilyen gyerekesek!
2016. márc. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23%
Komolyan urizálsz itt, ahelyett hogy örülnél, hogy anyós kedveskedni akart. Ez csak előítélet, hogy nem finom.
2016. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!