Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az "anyósom-apósom" paraszt!...

Az "anyósom-apósom" paraszt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt a párommal, igazi anyuci pici fia, az a véntyúk állandóan hívja, vagy smst ír neki, hogy mit csinál, menjen ide-oda vagy menjen haza takarítani (hozzá teszem a párom ugrik egyből)

Én nagyon sokat segítettem a családjának, anyagilag is, mégis bunkón viselkednek velem, jelenleg 3 hónapja, hogy kitiltottak maguktól, mert veszekedett velem a párom és leszidtam, hogy ahelyett, hogy velem így veszekszik a munkahelyén nyissa ki a száját (az volt a vita tárgya, hogy töketlen és hagyja, hogy csak úgy vonjanak a fizetéséből) drága após meghallotta mindenféle gazdag ringyónak elhordott és megmondta, hogy takarodjak innen (abban a hitben élnek, hogy eszem a fiúk pénzét....vicc mert 2szer annyit keresek,minek kellene nekem)

És ha ez sem lenne elég a párom távoli rokonai is tudták már ezt és egy hete felhívtak, hogy sajnálnak engem próbáltak megvédeni, de tényleg jobban teszem, ha elkerülöm, őket és majd a párom jön inkább hozzánk. Ezzel csak az a baj, hogy ő 3 műszakban dolgozik és 40 perce lakunk egymástól így neki az tényleg nagy fáradtság, hogy munka után még bringára üljön.

A szüleim teljesen kiakadva állnak ezekelőtt és nekik pedig zavaró, hogy a párom nem áll ki mellettem és ennek hangot is adnak. Elég nagy a baj, vicc, hogy nem tudunk találkozni sem

Mit tegyek? 22l



2016. ápr. 5. 18:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
20%
Ó szegény kis karrierista muhahaha, gazdag szülők beraktak valahová,vagy csak megjátszód itt a "nagyon foglalt" ingatlanárúst vagy netán árúterítő vagy tescos pr,hr mitudoménmilyen hülye tisztség van.
2016. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
41%
Te vagy tul ertelmes, ha osszejossz egy tokrtlen mama pici fiaval. Talan hozzad valot kene keresni es nem azt remeleni hoogy majd miattad megvaltozik, mint a tinik. A stilusod meg bunko. Ha olyan stilusban esel a torkanak mint ahogy ide irtal, nem csodalom hogy nem erdekli amit mondasz.
2016. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%

jesszus, milyen magas lóról beszélsz. kéne a francnak egy ilyen fellengzős, flegma pcsa.

parasztnak nevezed őket, ezután mégis mit vársz?

minimális tiszteletet illene mutatni irántuk.

azért ilyenek, mert te ilyen vagy. mit képzelsz magadról?

ja, te vezető vagy, te fikázhatod az embereket, te beszélhetsz ilyen stílusban... undorító.

a munkádon kívülre is kivetíted, hogy neked mindent lehet.

ebből a néhány hozzászólásból egyáltalán nem vagy egy szimpatikus nő.

2016. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%
Elárulod hol vagy vezető 22 évesen? Apád cégében esetleg? Jobbat érdemel a srác nálad
2016. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%
Nem ertem, hogy a 13-as miert van lepontozva. Minden szava igaz.
2016. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

látom megjöttek az irigyek :)

egy kozmetikai cégnél dolgozok, apukám villamosvezető, anyukám pedig a pennyben árufeltöltő....semmi köze senkinek ahhoz, amit 18 évesen felkezdtem építeni, mert a mi családunk nem állt úgy anyagilag, hogy én 30 éves koromig egyetemen tanuljak így fogtam magam és tettem, azért hogy nekem ne azt kelljen majd számolni, hogy hónap végén mit egyek, és így már a családomnak se, mert még mindig velük élek!


egyébként is azt gondolná az ember, hogy kap értelmes válaszokat, ehelyett számon vagyok kérve, hogy mennyit keresek...nem ez volt a kérdésem, eleve zárójelben tettem oda, mert szeretném, hogy a párom is elérjen valamilyen pozíciót és sikerélménye legyen

nem is tudom miért magyarázkodok...

2016. ápr. 5. 22:08
 17/27 anonim ***** válasza:
35%

Draga lelkem. Megsugom egyaltalan nem vagy kulonleges ezekkel a dolgokkal. Max a legtobb magyar nincs tiszaban a lehetosegeivel es inkabb a minimalberebol tengodve szidja azt, aki tobbre vitte.


23 eves koromra megvolt 2 felsofoku nyelvvizsgam(ezen kivul papirok nelkul folyekonyan beszelek meg egyet), a summa cum laude diplomam, elvegeztem munka mellet levelezon meg egy egyetemet es 2 szakmamba vago tovabbkepzest, es jelenleg k..va jo fizetessel suru, de kenyelmes eletet elek, pedig epphogy 30 multam. Es ez egyaltalan nem nagy szam. Nem kellet hozza szuletni valahova. A kulonbseg az az, hogy en nem folenyesen, taplo stilussal, masokat elore elitelve es lenezve banok masokkal, ahogy azt Te teszed a leirasodban. Az ilyen emberek sorra buktak ki mellolem, mert semmi alazat nem volt bennuk, ami a tovabbhaladashoz szukseges, csak vertek a melluket. A vilag legtutibb munkaja is a Tied lehet, de amig ilyen nyers vagy, nagyon maganyos leszel.

2016. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%
Még most, idejében fejezd be ezt a kapcsolatot. Alapvetően hogy töketlennek ítéled a párod, nekem azt sugallja, (valamint az egész megfogalmazás róla), hogy nem nagyon tiszteled. Pedig nagyon fontos egy kapcsolatban, a tisztelet. Szóval így, valamint, hogy ennyire nem áll ki melletted, a családja ennyire ellened van, ebből az következik, hogy ez a kapcsolat hosszútávon egy borzalom lesz. Küld el a fiút, keress magadhoz való párt.
2016. ápr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
66%

jaj, egy akkora szintű vezetővel van dolgunk... valószínű egy Avon koordinátor :D :D :D


nem vagyunk irigyek. mégis mire lennénk? én biztos nem akarok ilyen lenni, mint te.

normális válaszokat kaptál, csak nem tetszik, hogy a nagy többség nem a párod családját okolta, hanem téged. nem bírod elfogadni, akkora az egód. :S

ja, és senkit nem érdekel, hogy mennyit keresel.

bár az első oldalt tegnap olvastam, a másodikat meg ma, szóval lehet, hogy valaki valahol mégis megkérdezte, de a válaszok legnagyobb részében nem érdeklődtünk a fizetésed iránt. azért sikerül körbemagyarázni mindent, meg belemagyarázni az irigységet, csak hogy mentsd a sgged.

annyit keresel, amennyit tudsz, a te dolgod.

reméljük, ez a fiú hamarosan megszabadul tőled.

annyira lenézed, hogy ez nem is kapcsolat, hanem egy alá-fölérendeltségi viszony, ahol a narcisztikus fél így éli ki a beteges vágyait, hogy uralkodjon mások felett.

2016. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
52%
Keress magadnak egy férfit, és hagyd ezt a kisgyereket. ;)
2016. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!