Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális hogy az anyósjelölt...

Normális hogy az anyósjelölt kirakott a fotelből és átültetett máshová? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

A párommal náluk ebédeltünk és ebéd után átmentünk a nappaliba és leültem az egyik szimpatikus fotelbe. Maradt még a szobában egy három és egy kétszemélyes kanapé is. Erre jön az "anyós" és mondta hogy keljek föl mert ő itt szeretne aludni és üljek át máshová. :D Összegömbölyödött a fotelben és utána elaludt. Olyan furcsa jelenet volt ez, nem is régóta járok hozzájuk, én sose tudnék aludni ha vendég van velem egy szobában.

Egyik szülinapon 30-an voltunk együtt a családból, és ő befeküdt a vejének az ágyába aludni miközben ott voltunk körülötte.

Normális hogy ilyen "laza" az anyós?


2016. ápr. 7. 11:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

Hát, ha anyósnak van egy megszokott rendje, akár normális is lehet a dolog. Nyilván, mivel nem ismerjük, nem tudjuk megmondani :)

Én is ragaszkodom a fotelemhez, ha vendég jön, akkor udvariasan ki szoktam kérni magamnak, hogyha az én helyemre teszi le a hátsóját :D


Velem is előfordult már, hogy aludtam, miközben "vendégeink" voltak, mondjuk az elég kellemetlen helyzet volt... beteg voltam, iszonyatosan fáradt, egy távoli, szegről-végről rokonom pedig, aki elvileg csak vizet jött szerelni, magával hozta a kislányát is.

Képes volt betenni mellém a szobába, hiába szólt a férjem, hogy fertőzök...

A felét nem fogtam fel igazából, szegényke meg volt illetődve, nem szóltunk egymáshoz, így hát szépen elaludtam :)

Anyósod is meglehet, nem véletlenül olyan aluszékony.

2016. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Kései Sirató ***** válasza:
71%

Elképzeleam a szitút kétféleképpen is:

1. Ha szépen, kedvesen megkért, akkor nincs semmi ebben.

2. Ha undok módon, durván, akkor nem tud viselkedni.


Szóval én inkább a hogyanra tenném a hangsúlyt, amiről nem írtál, de nyilván emlékszel rá..

2016. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Alain Delon ***** válasza:
65%
Kicsit bunkó.
2016. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Ezt a hírtelen elalvás pedig betegség, és narkolepsiának hívják.
2016. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Alain Delon ***** válasza:
90%
Utolsó: És csak a fotelben jön elő?
2016. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha fordítva, te vendégelted volna meg a leendő anyóst és te állítottad volna fel őt a te foteledből,hogy aztán ott elaludj, vajon akkor is mindenki ugyanígy bólogatna, hogy persze, nincs ebben semmi különös?


Enyhén kiakasztott, hogy a többség ezt normálisnak találja. Ez a bunkóság egy kisebb fokozata, amit nem magyaráz meg az anyós esetleges betegsége sem. Olyan nincs, hogy egy vendégünket (főleg ilyen okból) csak úgy feltessékelünk onnan, ahova leült. Azt a pár órát a vendégeskedés alatt bőven ki kellene bírni a "saját fotel" nélkül is. Az meg a másik taplóság, hogy egy vendéglátó simán bealudjon a vendégei jelenlétében. Erre semmilyen betegség nem kifogás. Semmibe se kerülne mondani, hogy "Kislányom, kisfiam, ne haragudjatok, le kell dőlnöm picit, mert ez és ez a bajom." Viselkedni tudó ember pedig ilyenkor minimum félrevonul egy másik szobába aludni. Akinek ennyire nagy szüksége van az alvásra, az nem válogat, és bárhol tudnia kellene aludni - nemcsak a saját fotelben.


A "mamóka" egyetlen mentsége a kora és a korával járó rigolyái. Feltételezem, hogy a legkevésbé sem volt tudatában, hogy kicsit is kulturált vendéglátó ilyet nem művel. Ezért te se vedd a szívedre kérdező a dolgot. "Anyósból" picit hiányzik az illem és kissé rigolyás már, de ez legyen a legnagyobb hibája. Ennél durvább dolgokért szoktak itt anyós-ügyben panaszkodni.


Na, várom már a lepontozásos orgiát, és a megkövezést csak azért, mert tudom, mi az alapvető illem, amit persze a többség "úri igényeskedésnek" fog beállítani. De sebaj, legalább született egy ellenvélemény is. :-)

2016. ápr. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem az is fura hogy fiának a párja vendégnek számít. Persze az első pár alkalomkor nyilván nem tudja úgy otthon érezni magát az ember máshol. de a párom szinte ugyanúgy közlekedik a szüleimnél mint nálunk. De ez a természetes, és ennek csak örül a családom is.

Egyébként mindenkinek vannak kisebb-nagyobb kattanásai, a te anyósodnak most épp ez volt :D

2016. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
58%

Naluk vendegeskedtunk es kivette a kenyeret a szambol, hogy ne egyem meg, mert az az oveke.

Hat az se volt eppen normalis. 😁

2016. máj. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!