Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi tévő legyek, hogy netíltsák...

Mi tévő legyek, hogy netíltsák tőlem a lányukat?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves "fiú" vagyok.A barátnőm szintén velem egy idős.Az édesanyja azt hiszi rólam,hogy roma vagyok.Részben igaza van részben nem.Van bennem egy kevés nagymamám ágáról.A család többi tagja pedig magyar mind.Szóval én magyarnak tartom magam.Az édesanyja nem tud elfogadni és az édesapja se ... Mi tévő legyek ? Nagyon szeretjük egymást de lassan mind a ketten kikészülünk idegileg...Amúgy szerintem nem bennem van a probléma.A tanulási eredményeim kitűnőek.Anyagilag is elég jól állunk.Kicsit barnább a bőröm de nem arra a "barna" bőrre kell gondolni.Kinézetre is válalható vagyok.Nem egy lány akarna velem járni de nekem csak ő kell.Mielött jönne a kérdés nem az első szerelmem de benne valami megfogott nem tudom mi de nem enged el és lassan a drogommá vált.7 hónapja vagyunk már együtt és azóta titkolja a szülei elött.Itthon meg nem merem elmondani hogy mit gondolnak a szülei rólam mert itthon se tartják magukat romának.Nem is nézünk úgy ki.

2016. máj. 27. 21:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha titkol a Szülei előtt, akkor honnan olyan biztos, hogy nem fogadnának el? Szerintem állj oda a Szülei elé, mutatkozz be, és mondd nekik, hogy szeretnéd, ha megismernének. Ha megismernek, és tényleg rendes vagy, akkor biztosan el fognak fogadni. Sok sikert! :)
2016. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A szülei látás szinten ismernek.Voltak olyan rendezvények ahová együtt mentünk és az ott készült képekből tudták meg hogy velem van.Akkor volt egy nagy cirkusz a szülei azzal fenyegetőztek hogy öngyilkosok lesznek...Azóta titkoljuk.Nem kell nekem más lány....nekem csak ő kell.
2016. máj. 27. 22:18
 3/24 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy például a baráti körünk teljes mértékbe támogatja és rám se úgy néznek mint egy romára.A matek tanáromnak elmondtam dióhéjban az esetet aki mellesleg a város polgármestere is és azt mondta "Miért az anyja szerint te nem érsz annyit mint a lánya?Szerintem még többet is "
2016. máj. 27. 22:24
 4/24 anonim ***** válasza:
56%
Miért van a fiú idézőjelben?
2016. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez lenne itt a legnagyobb gond de elmomdom.18 évesen szerintem még nem teljes értékű férfi de már nem is gyerek
2016. máj. 27. 22:33
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add fel,ha szereted.Rendes vagy ,becsületes akkor kénytelenek elfogadni.Azmeg hogy öngyilkosok lesznek a szülei miattad...az ő szegénységi bizonyitványuk.igen beteg emberek lehetnek ha ilyet mondanak.Remélem minden oké lesz köztetek,és ha ennyire szereted ne hagyjátok magatokat
2016. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ilyen pozitív választ nagyon sokat segít.Szerintem jövő héten meglátogatom az iskola pszichológusát....Néha vannak periódusok amikor már besokalok...
2016. máj. 27. 22:47
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp jót tesz ha valakivel kitzdod beszélni a dolgaid.nem szabad feladni,a rossz indulatú megjegyzést meg nemkell észrevenni,mert az mindig van :) Teis lehetsz ugyan olyan normális ember mint aki nem roma. Tudod van a mondás van a (már bocs) ci..ny és van a magyar ci..ny.Tehát a bőrszin nem minden.a becsületesség a fontos.nekem is vannak roma barátaim,és tudom van köztük ezerszer becsületesebb tisztességesebb mint pár magyar...ez már nem az a világ.csak sokan megmaradtak abba a korba:) ugyh fel a fejjel én szoritok Nektek nagyon.;)
2016. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

A barátnőd szülei rasszisták és nem is fogják megváltoztatni a gondolkodásukat. Nekik mindig is cigány maradsz, akármit csinálsz mert ők ilyenek.

Sok fehér bőrű embert ismerek akiket cigánynak hívok, mert nem a bőrszín határoz meg egy embert hanem a cselekedetei.

2016. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Az első válaszoló például egy nyíltan rasszista és gyűlölködő aki önértékelési zavarban szenved de próbálja megmagyarázni a saját igazát.
2016. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!