Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi tévő legyek, hogy netíltsák...

Mi tévő legyek, hogy netíltsák tőlem a lányukat?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves "fiú" vagyok.A barátnőm szintén velem egy idős.Az édesanyja azt hiszi rólam,hogy roma vagyok.Részben igaza van részben nem.Van bennem egy kevés nagymamám ágáról.A család többi tagja pedig magyar mind.Szóval én magyarnak tartom magam.Az édesanyja nem tud elfogadni és az édesapja se ... Mi tévő legyek ? Nagyon szeretjük egymást de lassan mind a ketten kikészülünk idegileg...Amúgy szerintem nem bennem van a probléma.A tanulási eredményeim kitűnőek.Anyagilag is elég jól állunk.Kicsit barnább a bőröm de nem arra a "barna" bőrre kell gondolni.Kinézetre is válalható vagyok.Nem egy lány akarna velem járni de nekem csak ő kell.Mielött jönne a kérdés nem az első szerelmem de benne valami megfogott nem tudom mi de nem enged el és lassan a drogommá vált.7 hónapja vagyunk már együtt és azóta titkolja a szülei elött.Itthon meg nem merem elmondani hogy mit gondolnak a szülei rólam mert itthon se tartják magukat romának.Nem is nézünk úgy ki.

2016. máj. 27. 21:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egyes komment törölve lett? 1es ugyanis nem rasszista,de valakit nagyon osztotok. Fiatalok vagytok, okés ìrtad, hogy szeretrd vannak hosszú kapcsolatok is amik ilyen korban kezdődnek.De esélyes nem lesztek sokàig együtt. Ne idegeld szét magad ezen, majd lessz valami. Különben mind a kettő ilyen vagy csak anya azért mert apa a főnök? Vagy fordìtva? Mert mondjuk ha anyukàja nem elutasìtó kezd vele a puhìtást.
2016. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Mindkettő ilyen....
2016. jún. 6. 17:52
 23/24 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen kérdés, és akkor is azt írtam, hogy csináljátok meg a lány családfáját. Nagy valószínűséggel találtok cigány őst is.
2016. jún. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Ha ki tartotok egymas mellett ès a szerelmetekből merítitek az erőt mindent át vèszeltek ès igen...a lány szülei rasszisták rosszabbak mint a fèrgek

Ilyen szük gondolkodás móddal nem is tudom hogy tudnak normális radikális döntèseket hozni remèlem igaz szerelem ez ès sokáig eggyütt lesztek :)

20/f

2016. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!