Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van-e értelme leülnöm anyósomm...

Van-e értelme leülnöm anyósommal elbeszélgetni?

Figyelt kérdés
Házasságunk kezdetétől piszkál az anyósom. Pl.:hívogatott mit főzök a fiának,nehogy lányt merjek szülni,szülés után szexeljek,mert a fia nem szült,hányszor,hogy csináljuk,én nem mehetek sehova,ne vegyek magamnak semmit,de a fiának minden jár,buli,haverok stb.Volt,amiben a férjem hallgatott rá.Télen meghalt apósom,ő azért valamennyire visszafogta a hülyeségeit.De azóta elszabadult a pokol.A férjem heti 4-szer késő estig nála van,van,hogy az egész hétvégét ott töltötte.Ha hazajön,mindig tele van valamivel dumálva a feje.Mondtam neki,költözzön az anyjához.Most el kell utaznia pár napra munkaügyben,gondoltam,megpróbálok anyóssal beszélni,hogy miért akarja,hogy a fia újra elváljon (már volt egyszer nős).
2016. júl. 1. 09:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

Heti négyszer anyósnál alszik? :O Akkor maradjon is ott.


Próbálj meg tiszta vizet önteni a pohárba anyóssal (legalább egy esélyt hagyjunk meg ennek), de nem hiszem, hogy sikerrel fogsz járni. Férjeddel beszélj, válasszon anyucika és köztetek.


Sajnálom a gyerek(ek)et.

2016. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

sajnálom,hogy ilyen egy hárpia nőszemély az anyósod. és hogy a férjed meg anyuci pici fia ráadásul . nem lehet könnyű.

szerintem nem érdemes küzdened a férjedért. a leírás alapján olyan mint az anyja és teljesen egyet ért a hülyeségeivel. én azt ajánlom,hogy menekülj. igen, biztos szar lesz feladni több év után, de ha ebben a helyzetben maradsz még évekig,évtizedekeig, az mivel jobb?

majd találsz olyan férfit akinek te vagy az első és még hátha normális anyja is van. az csak a bónusz lenne. biztos találsz ilyet.

ők meg pukkadjanak meg ott ahol vannak, akár elveheti az anyját is,ha ennyire ő az etalon a feleségével szemben is.

2016. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
amúgy van egy tippem,hogy a férjed első felesége miért vált el..
2016. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen kis p.öcs inkább venné feleségül az anyját.
2016. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 acelsziv ***** válasza:
97%

Amikor a címet elolvastam azt gondoltam, mindig van értelme leülni beszélni.

Most nincs.

Az anyósod ugyanis elég elmebetegnek látszik, akinek te mindig is az a gonosz némber leszel aki elvette tőle az ő icipici üntyüli püntyüli kis fiacskáját és amíg meg nem döglik ez nem fog változni.

A baj az, hogy az a gerinctelen puhapocsű alak - akinek van pofája magát férfiak nevezni és mellesleg a férjed - teljes mellszélességgel az anyja mellett áll VELED SZEMBEN. Tehát benne vagy egy kapcsolatban, ahol nincs egy szövetségesed sem, viszont van két ellenséged. Amíg nincs gyerek - de ha van akkor is- érdemes elgondolkoznod, hogy van -e értelme folytatni. Ugyanis ahogy írtad egyszer már a fickó döntött és akkor sem feleség volt fontos a számára.

Eljöhet még az a boldog időszak, amikor naponta kijársz a temetőbe lebrunyálni az anyós sírját, de hidd el, nem érdemes megvárni...

2016. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Remélem, érzed, hogy itt anyós a kisebb probléma. A férjed nagyon durva. Hetente négyszer nála van? Na ez a nem normális. De hát ki mit szakít, olyat szagol.
2016. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

A férjem nehezen jött ki az apjával.Addig csak telefonon számolt be az anyjának,és többnyire akkor,mikor én nem hallottam.Amíg apósom élt,nem is járt oda túl gyakran.A férjem sosem állt ki mellettem,mindig azt mondta,túlérzékeny vagyok, az anyja csak jót akar.

Most,hogy télen meghalt apósom,azóta bújja ennyire az anyját.Ezt már nem bírom.

2016. júl. 2. 11:45
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát ez durván hajmeresztő. Figyelj, én elkezdenék teljesen nyugodtan visszakérdezgetni, hogy "és anyuka mit csinál, amikor a sok szex már nagyon kidörzsöli a pináját, és a szopást hány percig szereti a Béla és milyen erősen", aztán hátha észbekap :D
2016. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Izabella220 ***** válasza:
Hát az ilyen szülő nem normális.Unatkozik nsm tud magával mit kezdeni.
2018. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Azóta megoldódott, elváltunk.
2018. márc. 22. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!