Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van-e értelme leülnöm anyósomm...

Van-e értelme leülnöm anyósommal elbeszélgetni?

Figyelt kérdés
Házasságunk kezdetétől piszkál az anyósom. Pl.:hívogatott mit főzök a fiának,nehogy lányt merjek szülni,szülés után szexeljek,mert a fia nem szült,hányszor,hogy csináljuk,én nem mehetek sehova,ne vegyek magamnak semmit,de a fiának minden jár,buli,haverok stb.Volt,amiben a férjem hallgatott rá.Télen meghalt apósom,ő azért valamennyire visszafogta a hülyeségeit.De azóta elszabadult a pokol.A férjem heti 4-szer késő estig nála van,van,hogy az egész hétvégét ott töltötte.Ha hazajön,mindig tele van valamivel dumálva a feje.Mondtam neki,költözzön az anyjához.Most el kell utaznia pár napra munkaügyben,gondoltam,megpróbálok anyóssal beszélni,hogy miért akarja,hogy a fia újra elváljon (már volt egyszer nős).
2016. júl. 1. 09:35
1 2 3
 21/21 acelsziv ***** válasza:
100%

Ez volt a jobbik megoldás. A másik, hogy szenvedsz mellette és lassan megőrülsz.

Jól döntöttél.

2018. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!