Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Létezik olyan, hogy egy férj...

Létezik olyan, hogy egy férj megerőszakolja a feleségét?

Figyelt kérdés

A közelmúltban mutatta be a barátom a családját.

Az eltelt rövid időben feltűnt azonban, hogy a párommal milyen hideg és kimért az édesanyja.

Nekem olyan szokatlan volt, hiszen rendes és értelmes férfi.

A barátom nagynénje mesélte, hogy a párom szülei válás előtt álltak, az édesanyja elhidegült a édesapjától, aki a vita hevében, a felesége akarata ellenére szeretkezett az édesanyjával, és ekkor fogant a barátom.


De létezik erőszak egy házasságon belül?



2016. szept. 17. 17:31
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
98%

Erőszak : valakinek az AKARATA ellenére tenni valamit.


Igen, létezik.


Az, hogy van egy papírjuk róla, hogy társadalmilag összetartoznak, csak szomorúbbá teszi a helyzetet.


Házasságkötésnek hívják, ami nem egyenlő azzal, hogy mindig mindenkor akarnia kell.

2016. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
97%
Igen, létezik. Természetesen jogilag is.
2016. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
77%

Te most szívatsz? Annak az idióta elmeroggyant srácnak vagy a barátnője, aki szerint kapcsolatban nincs erőszak?! Ott már egyszer falnak mentünk a korlátoltságától, ne csináld te is!


Igen, létezik, bármi, ami a másik akarata ellenére történik, erőszak!

2016. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
95%
A házasság nem jelenti azt hogy bárki is semmibe veheti a másik akaratát, nincs joga akkor használni a másik testét mikor kedve szottyan. És igen, házasságon belül is létezik nemi erőszak.
2016. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos létezik. Sőt, házasságban és párkapcsolatban több nemi erőszak fordul elő, mint idegenek között. Ugyanis sajnos vannak olyanok, akik azt hiszik, hogy a párkapcsolat/házasság egyenlő azzal, hogy a saját használati tárgyukévá tették a másikat, és onnantól kezdve azt csinálnak vele, amit csak akarnak, akár a másik akarata ellenére is.
2016. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
95%
Mint látod, létezik. Nem tudom, te milyen rózsaszín álomvilágban éltél eddig. Bár én ezt nem nevezném "szeretkezésnek", elég hülyén jött ki az a mondatod.
2016. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
88%
furán hangozhat de létezik! Sajnos!
2016. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
2%

Bocs, hogy beleugatok, de akarata ellenére szeretkezett és a megerőszakolta nekem nem ugyanaz.

Volt, hogy a pasim nem akarta megérteni, hogy nem, és addig nyomult, amíg a végén inkább hagytam magam, tehát erőszakról nem beszélhetek, nem volt fájdalmas, de az tény, hogy a pasit többé látni se akartam, úgy megundorodtam tőle.


És van a házasságon belüli erőszak, ami talán még rosszabb is, mintha idegen követné el.

2016. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
16%
Azért elég gáz az, hogy epp, hogy megismerkedtetek, de már teregetik a szennyest.
2016. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
91%

addig nyomult, amíg a végén inkább hagytam magam


ez bizony erőszak. NEm attól válik azzá, hogy fáj.

2016. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!