Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Létezik olyan, hogy egy férj...

Létezik olyan, hogy egy férj megerőszakolja a feleségét?

Figyelt kérdés

A közelmúltban mutatta be a barátom a családját.

Az eltelt rövid időben feltűnt azonban, hogy a párommal milyen hideg és kimért az édesanyja.

Nekem olyan szokatlan volt, hiszen rendes és értelmes férfi.

A barátom nagynénje mesélte, hogy a párom szülei válás előtt álltak, az édesanyja elhidegült a édesapjától, aki a vita hevében, a felesége akarata ellenére szeretkezett az édesanyjával, és ekkor fogant a barátom.


De létezik erőszak egy házasságon belül?



2016. szept. 17. 17:31
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
92%
19, akkor ugye az se rablás, ha te félelemből inkább odaadod a pénzt annak, aki megtámad?
2016. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
97%

Már mièrt ne lehetne????

Ha nem akarja a nő, s a fèrfi mègis megteszi, az erőszak.

2016. szept. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
96%
Igen, még a Barátok köztben is megtörtént.
2016. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
7%

Váláskor a nők azt a szexet is erőszaknak állítják be, amit amúgy ők is akarnak.

Amúgy jogilag igen, mert betű szerint értelmezve a törvényt, kvázi minden szex előtt kellene egy írásos beleegyező nyilatkozat mindkét féltől. Persze a törvény is túlspilázza a dolgokat, mert például ah amikor a nő élvez, és azt kiabálja, hogy óh ne, akkor abba kellene hagyni hivatalosan.

2016. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
90%
24-es, ostoba vagy.
2016. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
97%
A "NANE" tele van ilyen esetekkel.
2016. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
18%

Amikor az állatkertben a gorilla berántja az asszonyt, és neki áll megszexelni,

az asszony meg kikiabál a férjének, hogy

- Géza! Mit csináljak?

Az meg visszakiabál, hogy

- csak azt amit ilyenkor szoktál.

- Mond neki is, hogy fáj a fejed.

2016. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
96%
Sajnos igen letezik es ezt a fajta eroszakot elegnehez bizonyitani igy igazabol hiaba van torvenyben hogy buntetendo bizonyitek hianyaban ez semmit nem jelent. Viccesen megjegyzik hozzaerto emberek "miert nem tartottad oda talan te is elvezted volna?" sajat tapasztalat.
2016. szept. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
81%

Létezik. Pontosan ezért váltam el.

Pszichikai terrorban tart a másik, az is erőszak. Persze a volt férjem szerint az nem erőszak ha én is "beleegyezem". Közben a poklot jártam meg. De én voltam a hülye, hogy évekig tűrtem. Ő persze nem értette miért válunk.

2016. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy nem létezik???? Ha valakin erőszakot követnek el, az azt jelenti, hogy akarata ellenére közösülnek vele. Miért ne lehetne egy rossz házasságban ilyen?
2016. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!