Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Létezik olyan, hogy egy férj...

Létezik olyan, hogy egy férj megerőszakolja a feleségét?

Figyelt kérdés

A közelmúltban mutatta be a barátom a családját.

Az eltelt rövid időben feltűnt azonban, hogy a párommal milyen hideg és kimért az édesanyja.

Nekem olyan szokatlan volt, hiszen rendes és értelmes férfi.

A barátom nagynénje mesélte, hogy a párom szülei válás előtt álltak, az édesanyja elhidegült a édesapjától, aki a vita hevében, a felesége akarata ellenére szeretkezett az édesanyjával, és ekkor fogant a barátom.


De létezik erőszak egy házasságon belül?



2016. szept. 17. 17:31
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
6%

Kívánom a sok prűd, megerőszakolást képzelő nőnek, hogy ezentúl csak akkor legyen részük szexben, ha előtte mindketten aláírták a hivatalos hozzájáruló nyilatkozatot az együttléthez. Mert ahogy látom, a válaszolók itt irdatlanul átestek a ló túlsó oldalára.

Amúgy meg ne felejtsétek el, hogy amit írtatok, az alapján a férj is mondhatja, hogy meg akart erőszakolni a párom, ha egy egész napi fárasztó meló után bepróbálkozik a feleség.

Köpködjetek le, de nekem akkor is az a véleményem, hogy a házasság egyfajta beleegyezés abba, hogy lehet köztünk nemi élet és ha kifejezetten nem tiltakozik az ellen a másik fél, akkor ehhez nem szükséges külön beleegyezés. A sok idióta feminista meg aki irigységből másként gondolkodik a kiszáradt micsodájával, nyugodtan hőbörögjön, pontozzon le, én csak nevetek rajtuk, mert amíg mi boldogan élünk, addig nekik csak egy merő frusztráció az életük.

2016. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
83%
Ha a feleségeddel úgy szexelsz, hogy az benne félelmet kelt, az erőszak. Ha nem akarja, de megdugod, az is. Mit nem értesz ezen, kiscsibém?
2016. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként bírom, hogy a nők elmesélik, miért erőszak, a FÉRFI meg idejön elmagyarázni, hogy nem is.
2016. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
10%
Nőként mondom, hogy ha a nő nem akarja, de ezt cseszik határozottan közölni, és hagyja magát, csak hogy hamarabb megszabaduljon, akkor az nem erőszak. Hát mit képzeltek ti magatokról, a férfiak majd olvasni fognak a gondolataitokban? Szánalmas.
2016. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
2%

"19, akkor ugye az se rablás, ha te félelemből inkább odaadod a pénzt annak, aki megtámad?"


Ha megtámad, de itt nem erről van szó. Ha valaki odamegy hozzád, hogy adj neki 20ezer forintot, és te odaadod, akkor az nem rablás, hanem gyökér vagy.

2016. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
96%

Pedig az is az. Van, akit a félelem lebénít. Ha már félelmet érez szex közben, az erőszak. Tényleg olyan nehéz felfogni?


A rablást sem érted. Nyilván ha valaki odamegy, és fenyegetően lép fel, sarokba szorít, hogy "adj pénzt"... olyan könnyű sokaknak az élet, minden fekete-fehér.

2016. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
97%

"Ha valaki odamegy hozzád, hogy adj neki 20ezer forintot, és te odaadod, akkor az nem rablás, hanem gyökér vagy.

"


Ha ez éjjel, elhagyott helyen történik, és a másik 2x akkora, és esetleg van nála egy kés is, akkor az rablás, akkor is, ha hozzád sem ér, ugyanis megfélemlített.

2016. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
85%

"Nőként mondom, hogy ha a nő nem akarja, de ezt cseszik határozottan közölni, és hagyja magát, csak hogy hamarabb megszabaduljon, akkor az nem erőszak"


És mi számít elég határozottnak? Hányszor kell ezt közölni a férfival, mielőtt kényszerből hagyja magát az ember? Elég ötször, vagy tizedszer is újra el kell ismételni ha tovább nyomul a pasas és nem hagy békén? Ugye akkor sem erőszak, ha azért hagyom magam mert félek a későbbi fizikai, vagy verbális agressziótól? Hiszen hagytam magam, mert nem akartam hogy megverjenek, vagy napokig acsarkodjanak velem és kikészítsenek, teljesen megfélemlítsenek. Ugye akkor sem erőszak, ha csak azért engedek kényszerből, mert tudom a férfi agresszív lesz a szex-megvonás után, és a gyerekeimen vezeti le a feszültségét? Ugye akkor sem erőszak, ha házasok vagyunk, és nincs kihez\hova menekülnöm a férjem elöl hosszabb időre, hanem mellette kell maradnom, és tűrnöm az elutasításom következményeit? És az minek számít ha elviselem a szexet, mert tudom hogy napokig duzzogni és morogni fog a pasas csak mert nem áhítottam az ő csodálatos farkát, de közben rosszul vagyok tőle hogy a testembe kell eresztenem? És most lehet azzal a dumával jönni hogy nem létezik, mindig el lehet menekülni egy szar helyzetből.

2016. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim válasza:
88%
Hat igen? Hatarozottsag. Pl ha a pasi csak akkor akar mar kefe.ni ha azt mondja a no hogy most nem mert epp beteg vagyok(mellesleg nem kisfajdalmas betegseg) es elmegy berugik majd hazajon es eroszakkal meg.dug. hat kossz az ilyen elvezetet. Nem tudom nemely pasi mit hisz magarol ha egyszer azt mondjak hogy nem azt miert nem lehet megerteni? De bezzeg mikor en akartam volna szeretkezni fehermaju voltam mert megkivantam a far..kat. Az a lenyeg igen is ha en nem akarom es a masik erolkodik es erovel veszi el az eroszak meg hazassagon belul is. Uristen az ilyet hogy lehet elvezni??????
2016. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
31es, te tegy tuskó vagy.
2016. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!