Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy manapság ennyi feleség rosszban van az anyósával? Elgondolkodtató, hogy ha nem az anyósával veszekszik, akkor a férje lánytestvérével. Mi a gond, rivalizálás? Miért akarnak egyes nők uralkodni a családon?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 18:11
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem ok nélkül! :D Én azért utálom párom anyukáját, mert a fiát mindig lehúzza sosem támogatja semmiben ( NEM ANYAGILAG! ),sőt.. még ő vár el anyagi támogatást, pedig havi 60-80 ezret elisznak, elcigiznek. Párom nem tanulhatott, most hogy 25éven túl van, és elkezdett tovább tanulni, folyamatosan mondogatják neki, hogy minek tanul, úgysem tudja elvégezni stb. A hugival bezzeg tök rendesek, nincs kedve dolgozni, most diplomázott le egy büfészakon, de az egész család be van tőle kakálva, hogy milyen ügyes.. Munkát persze "nem talált" ( nem is keresett) inkább támogatták a szülők, hogy így ezután az eddig, szerintük nagyon hasznos és jó diploma után szakmát tanuljon :D

A húgát meg azért nem kedvelem, mert mindig csak a pénz kuncsorálja páromtól,nem segít neki semmiben, ha a párom szorul segítségre eltűnik.. Külföldi utazásra, erre arra kéri a pénzt, de dolgozni lusta, és ha nem akar adni a párom, megvan sértődve :D de már szerencsére megjött az esze, nem ad neki ilyenekre.


Na én ezért ""rivalizálok"" velük, mert fontos a közös jövő a párommal, és nem akarom így leélni az életem, hogy folyamatosan a hülyeségeikre kell fizetnünk. Párom persze nehezen látta be, neki mégiscsak a családja.

2016. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert valaki idős, tehát X évig nem halt meg, nem tiszteletreméltó.
2016. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
86%

Mert sok anyuka nem képes elfogadni, hogy a gyereke felnőtt, önálló, saját családja, saját döntésekkel. Szerintem egy felnőtt ember sem viseli el, hogy keményen beleszóljanak az életébe. Akár nő, akár férfi.

Itt is volt nemrég kérdés, hogy anyós döntötte el, hogy a fia, a családjával (feleség, gyerek) elmehet-e kirándulni.

2016. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
25%

mert manapság divat gyűlölködni.

NE segíts a testvérednek, utáld az anyóst, ez a sikk.


Engem itt rendre lepontoztok, mert képes vagyok 20 éve békében éni az anyósommal, pedig együtt is lakunk. De nem baj, ennél több boldogságotok úgysincs az életben, mert szeretet nem sok lehet körülöttetek. Akinek meg inge, az meg ne öltözködjön.

2016. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
91%

Divat gyűlölködni?

Szerintem senki sem jódolgából van fasírtban az anyósával. Nyilván vágyunk a kellemetlen családi összejövetelekre és a rengeteg stresszre.

Úgy tapasztalom, hogy ez nem újkeletű dolog és nagyon nagy részben nem a feleségen múlik, hanem az anyós (különösen akinek egyke fia van), nem képes feldolgozni, hogy a fiának külön élete van és ott egy másik nő, aki képes "gondoskodni róla".

Én mindent megtettem, hogy jóban legyek vele, a szemembe ment is a jópofi, a hátam mögött meg elmondott mindennek és még a férjemet is próbálta ellenem hangolni.

Az elején nagyon rosszul esett, de már nem érdekel. Ettől függetlenül a tisztelet kortól függetlenül egy kölcsönös dolog és ne várja el egy olyan ember tőlem, aki úgy beszél rólam, mint egy darab...na, arról.

2016. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
31%
A nok sajnos nem csak anyos-meny, vagy sogornoi viszonyban bantjak egymast. Sajnos valamiert igy vagyunk kodolva. Evszazadokig elnyomtak a ferfiak, most ebbol kezdunk vegre kimaszni, es mi bantjuk egymast. Menj csak fel egy babamama oldalra. Kisbabas anyukak is egymast ekezik :(
2016. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, miért a nőkre van kihegyezve. Sok férfi is nagyon rosszban van az anyósával.

Anyósok szeretnek mindenbe beleszólni, amihez nincs is közük. Apósok általában nem szólnak bele mások dolgába.

2016. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
41%
A másik meg az, hogy a mai kisgyerekes anyukak jo resze leszol mindent, amit nala idosebb mond a gyereknevelesrol. Valogatas nelkul. Persze nem volt jo az 50 evvel ezelőtti gyereknevelesi módi szerintem sem, de azert nem utasitom el osszessegeben az egeszet, azert akkor is voltak hasznalhato elvek. Ezt a mai anyukak egy az egyben elutasitjak, es anyosra ra nem biznak a gyereket, mert o nem tudja a mai szokasokat. Hat nem irigylem az anyosokat sem. (Nekem is van csecsemo gyerekem, nem vagyok anyos, nem hazabeszelek.)
2016. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
92%
Bizony, ahogy az 1. irta. Anyosomat utálta az anyosa, miutan osszekerultek aposommal, kerek 10 evig ugy sztrajkolt, h soha nem ejtette ki a nevet a szajan. Ha szoba kerult "az a no"-kent hivatkozott ra. Anyosom pedig tovabb vitte a hagyomanyokat es most ugyanolyan hevvel utal engem.
2016. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem, ahol az anyóssal vannak problémák, ott nagyon sokszor a kedves férj is hibás, aki fülét-farkát behúzva bólogat arra, hogy az anyucija ok nélkül bántja a feleségét, aki elvileg a legfontosabb ember a férj életében, hiszen vele tervezi leélni az életét... de ez szigorúan azokra az esetekre vonatkozik, amikor tényleg az anyós nem bír magával. Hányszor olvasom itt feleségek panaszkodását, hogy a férje nem képes net mondani az anyjának, aki például pénzt kunyerál tőlük vagy a nyakukra telepedik! Ha mindennek csak a fele igaz, már elég rossz képet fest a tutyi-mutyi férjekről.


23N

2016. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!