Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti elmennetek a csaladi...

Ti elmennetek a csaladi osszejovetelekre igy? Főleg aposom mérges.

Figyelt kérdés
Elveteltem úgy egy éve, azota a nagy összejovetelekre nem jarok mert nagyok sok baba szuletett a csaladban en pedig nem tudom feldolgozni ami tortent.az anyos apos meg sem kerdezte egyszer sem h hogy viseljuk ezt az egeszet csak mergesek h csak a ferjem megy el unnepekkor...en is elmennek de 30 embert odacsoditenek mindenki a babakkal foglalkozik nekem meg nagyon faj ez az egesz;( miert nem ertik meg;(?

2016. nov. 12. 11:32
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Leirtam h nem jon ossze ha sikerulne az erot adna. Meg h meg ra is tesz az aposom.nem varom el h ne hivjak meg a rokonokat csak h megertsenek.szerintem minden ember maskepp dolgozza fel ezeket nem lehet behatarolni h eltelt egy ev akkor dolgozd fel es kesz ez egy folyamat.vki a halott ferjen tul esik par het alatt valaki sosem dolgozza fel, szerencsere nem minden ember ugyanolyan;)
2016. nov. 12. 12:16
 12/38 A kérdező kommentje:
Magamra pedig gondolok mert megprobalunk tulesni a dolgon, sok programot szervezunk meg probalunk pozitivan hozzaallni de arrol nem tehetek ha egy baba kozeleben elerzekenyulok...akkor minden rokon csak nezne h mi van meg kerdezoskodnenek amit nem szeretnem.a rosszallo megjegyzok mellozzenek mert azokra a megjegyzesekre nagyon nem lehet tamaszkodni. Nem vagyok aberalt egyszeruen lelkileg nehezen dolgozom fel 2 diplomas no vagyok akinek jo munkahelye van ill sok baratja akik megbecsulnek.onerzetemmel sincs problema es nem is sajnaltatom magam altalaban mindig megkuzdok azert amit akarok.
2016. nov. 12. 12:24
 13/38 anonim ***** válasza:
75%

Még nem sikerült rájönnöd, hogy azért nem jön össze a baba, mert ennyire görcsös vagy és borzalmas a lelkiállapotod?


Tényleg menj pszichológushoz. Ha tényleg sikerül feldolgoznod, majd jönni fog.

2016. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
77%

Nem azt akarja h csak öt hivják hanem egyszerüen ugy érzi nem birná lelkileg a babákat. Én a 26 hétben vesztettem el. Megkellett szülni halva. Hónapokig vásárolni se volt kedvem menni (mentem persze) mert amint megláttam egy terhes nöt babát egyböl elsirtam magam. Sajnos anyós sem könnyitett a helyzetemen. Másfél ev és egy új terhesség segitett kicsit túljutni rajta. Párom már szakemberhez akart küldeni.

Ha ugy érzed nem akarsz menni akkor ne menj párod megérti az a fontos. Vagy menj pár nappal elötte utána és köszöntsd fel külön hogy ne érje szó a ház elejét.

2016. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolso hozzàszolonak! Végre vki aki hasonlon ment keresztül és megért! Enis mindig elpityergek h mar 3 honapos babank lehetne....Akik ezt nem értik azoknak csak annyit h remelem nem is kerulnek hasonlo helyzetbe.a lelkiallapotan az ember nem tud valtoztatni csak segiteni tud amit mi meg is teszunk, nem ertem ezeket a biraskodasokat valoszinuleg ti konnyebben dolgoztok fel hasonlo dolgokat.
2016. nov. 12. 14:04
 16/38 anonim ***** válasza:
67%

Mert azon semmi megérteni való nincs, ha egy vetélés után egy teles évvel te bojkottálod az egész család csak azért, mert ott gyerekek is vannak.


Neked pszichológusra van szükséged, mert ez így nem normális. Így nem lehet élni, ilyen görcsösen, önsajnálatban, a hisztéria határait súrolva. Keress segítséget, mert egy egészséges ember képes elviselni a gyerekeket maga körül akkor is, ha egy éve elvetélt és akkor is, ha éppen most még nem terhes.

2016. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
80%

Egy éve vetéltél el és most lenne három hónapoos a pici? Ez azt jelenti, hogy az első hónapban elment.

Tudod hányan vannak így? Észre sem veszik, elmegy az első mensivel.

Te meg ezen rágódsz egy éve?


Neked tényleg pszichológusra van szükséged, Ehhez nem kell diploma, csak józan ész. Görcsösen akarsz teherbe esni, soha nem fog így összejönni.

Mondd, mensi előtt minden hónapban szabadságot veszel ki és otthon fekszel, vagy most valami rosszul sikerült kifogást dobtál be.

Menj el pszichológushoz, rettentően be vagy kattanva!

Nem bántásból mondom, csak hogy legyen esélyed egy gyerekre, mert így soha nem lesz. Pár hónap és már férjed sem. Ez nem normális, ahogyan te élsz!

2016. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Te jo ég;) hat azert nekem van egeszseges önertekelesem de akik itt szeretnek masokat bantani azoknak nem nagyon...szerintem nem nekem van szuksegem itt pszichologusra.amigy senki nem kerdezte meg h voltam e mar és igen voltam és azt mondta h ez teljesen normalis uh pafff most tevedett aki itt okoskodott;)en leirtam az erzeseimet amiket be merek vallani itt meg olyan emberek okoskodnak meg mondjak meg a tutit akik azt se tudjak mit erez ilyenkor az ember masfelol sokan nem is a kerdesre valaszolnak amit nem is ertek pedig ua az anyanyelvunk
2016. nov. 12. 16:49
 19/38 A kérdező kommentje:
Novemberben fogant 8 hetes volt, legalabb tanulj meg szamolni...
2016. nov. 12. 16:50
 20/38 A kérdező kommentje:
Es nem akarok gorcsosen teherbeesni ezeksuerint nem is olvastad el amit irtam...amugyis nogyogyaszati betegsegem van amihez amugy senkinek semmi koze de rakat gyogyszert kell szednem 2 evig nem is menstrualtam...missed ab utan amirol szinten sokaknak foggalma sincs... fel evig nem ovulaltam h azt se tudjatok h min megy keresztul az ember...sokaig eselyem se volt fizikailag teherbeesni..a laborok alapjan is most jott helyre csak a szervezetem a mutet ota....de itt sokan bazi okosak meg mindent tudnak errol
2016. nov. 12. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!