Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti elmennetek a csaladi...

Ti elmennetek a csaladi osszejovetelekre igy? Főleg aposom mérges.

Figyelt kérdés
Elveteltem úgy egy éve, azota a nagy összejovetelekre nem jarok mert nagyok sok baba szuletett a csaladban en pedig nem tudom feldolgozni ami tortent.az anyos apos meg sem kerdezte egyszer sem h hogy viseljuk ezt az egeszet csak mergesek h csak a ferjem megy el unnepekkor...en is elmennek de 30 embert odacsoditenek mindenki a babakkal foglalkozik nekem meg nagyon faj ez az egesz;( miert nem ertik meg;(?

2016. nov. 12. 11:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
75%

Már nagyon mélyen elmerültél az önsajnálatban.

Keress fel egy szakembert! A te érdeked!

2016. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Senkivel nem sajnaltatom magam...olvasd el eloszor a leirtakat mielott ideirnal. A csaladom barataim nem is tudnak errol
2016. nov. 12. 17:21
 23/38 anonim ***** válasza:
40%
Ebbe már nagyon belekavarodtál, fuss neki még egyszer.
2016. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak most rakták rendbe a hormonjaid és egyébként is nőgyógyászati betegséged van, akkor miért omlassz össze minden hónapban mikor tisztában kellene lenned vele, hogy nagyon nehéz teherbe esned. Èn nem pszicho dokit hanem egy kineziologust javasolnék.
2016. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Nem kavarodtam össze csak te nem vagy kepben...amikor teherbeestem akkor sem voltam rendben a jobb petefeszkemben 10 kicsi ciszta volt megis teherbeestem az orvos is nezett mert akkor meg nem vlltam kezelve rendesen...olvass utana a teherbeesesi problemaknak es utana okoskodj....mindig van remeny a babara minden honapban remenykedunk. Attol h pl pajzsmirigyalulmulodese van a nonek teherbeeshet csak nehezebben.nyilvan ezekrol se tudsz igy tokre nem erted meg a problemat..jobb lenne ha csak olvasnal es nem kommentalnal;)
2016. nov. 12. 19:45
 26/38 anonim ***** válasza:
34%

Pff, én kevesebbért sem megyek. Nem ért trauma, csak nem szeretem őket. Nem érdekel, ki sértődik meg.


Aki szeretne igazán, az próbálna segíteni. Nem mérgelődne, hogy hiányzik egy arc a pofavizitről.

2016. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
40%
Ne hallgass azokra a valaszolokra, akik téged tolnak le, mert elvarod, hogy ne legyen baba a családi osszejovetelen... Te jó ég szöveget értelmezni se tudnak. Te azért mész el, hogy elkeruld, szerintem szíved joga. Ebben a helyzetben ez a legjobb amit tehetsz, ha téged felkavarnak a babák. A ferjednek igaza van, rá se rants!
2016. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
43%
Aki kineziologust javasolt, annak én pszichiátert javasolnék :D nyilván feltárná, hogy volt egy meg nem született ikertestvere :D
2016. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
70%
Amilyen stílusban válaszolsz itt, jobb ha nem mégy. Rettentő agresszív és lekezelő a természeted, elrontanád a hangulatot.
2016. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
4%

Nagyon sajnálom, ami történt veled.

Én biztos, hogy nem mennék el az összejövetelekre.

Olyan rosszak a kérdések. Előhozzák az emlékeket.

2016. nov. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!