Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti elmennetek a csaladi...

Ti elmennetek a csaladi osszejovetelekre igy? Főleg aposom mérges.

Figyelt kérdés
Elveteltem úgy egy éve, azota a nagy összejovetelekre nem jarok mert nagyok sok baba szuletett a csaladban en pedig nem tudom feldolgozni ami tortent.az anyos apos meg sem kerdezte egyszer sem h hogy viseljuk ezt az egeszet csak mergesek h csak a ferjem megy el unnepekkor...en is elmennek de 30 embert odacsoditenek mindenki a babakkal foglalkozik nekem meg nagyon faj ez az egesz;( miert nem ertik meg;(?

2016. nov. 12. 11:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
76%
Én ugy gondolom, hogy meg kellene próbálnod elmenni és megcsodálni mások babáit. Neked is sikerülni fog majd, csak rögösebb at utad a célig. Sajnos a mai világban nincs sok empátia az emberekben. aki nem élt át hasonlót, az nem is érti meg, de ez egy csuklótörésre is igaz... Próbálj meg jóképet vágni, akármilyen nehéz.
2016. nov. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom, ami veled történt, de szerintem 1 évvel az eset után már fel kellett volna dolgoznod úgy gondolom. Egyrészt ha gyerekek is vannak a családban, akkor egyértelmű, hogy egy összejövetelen részt vesznek, másrészt szerintem egy ünnep miatti családi összejövetelen egy családtagnak részt kéne vennie. Gondolom nem sok ilyen összejövetel van, ezt ki kellene bírnod már. Mondom még egyszer, nem bántani akarlak és sajnálom ami veletek történt.
2016. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
59%
32-es vagyok. Azt amúgy mondtátok már apósodéknak, hogy mi a probléma? Tehát amit ide leírtál, hogy egyrészt érzéketlenek, mert mindenhol unokáról beszélnek, másrészt hogy a kisgyerekek látványa téged nagyon felzaklat és azért nem mész a családi összejövetelekre, mert nem bírod ki a látványt?
2016. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
83%
Milyen két diplomád van? A helyesírásod katasztrofális.
2016. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
50%

Én szerintem elmennék az összejövetelekre. A problémád érthető, de túl kell rajta lendülni, felejtsd el a múltat, lépj tovább.

Én igazából sosem irigyeltem a gyerekes családokat, gondolj bele, 9 hónap kínlódás, tönkremegy a tested, a szülés is nagyon durva és fájdalmas dolog lehet, utána mindig fel kell kelni a babához, etetni kell, nem tudsz elmenni egy normális programra, nem alhatsz délig...stb.

Majd össze fog jönni a baba, de most élvezd ki, hogy kettesben lehettek a férjeddel, utazgassatok, lássatok világot és tényleg ne görcsölj rá ezekre a problémákra.

25/L (nincs gyerekem, nem is tervezem még egy jó ideig)

2016. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
42%
35-ös a válaszod tipikus, illusztrációnak is jo lenne, miszerint a jo szándék ellenére ne nyilatkozzunk olyan üggyel kapcsolatban, amihez nem ertunk.
2016. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
96%

Igen, elmennék. Egy éve történt, mellesleg a vetélés egy teljesen normális dolog. Sok ismerősöm elvetélt, de pár hát kesergés után minden visszaállt a régi kerésvágásba és túlléptek.

Ne haragudj, de te nekem vagy túlérzékenynek vagy nagyon nyápicnak tűnsz.

A családi összejövetel egy természetes és alapesetben egy pozitív dolog. Meg kéne erőszakolnod magad és a folyamatos önsajnálat helyett erőt venni magadon és örülni mások örömének, akkor is ha neked (még) nem adatott meg.


Nekem is vannak álmaim, jó részüktől még igen messze vagyok, de csak ezért nem kerülöm el azokat az embereket, akiknek már sikerült, hanem velük örülök. Ez lenne a normális, nem az a hatalmas önsajnálat, amit produkálsz.

2016. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk ha a kérdező ilyen debil meg paraszt, akkor nem is baj ha nem szaporodik...
2022. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!