Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van akinél anyósék nem örültek...

Van akinél anyósék nem örültek a babának?

Figyelt kérdés

Hamarosan bejelentjük, és eléggé izgulok.

Nálatok ez hogy zajlott? Jó és rossz eset is érdekel.



2017. febr. 3. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem örült és nem is nagyon titkolta. Akkor jött rá hogy komolyan gondoljuk a férjemmel. A házasság nem volt elég neki úgy tűnik :-)

Egy ideig voltak még beszólásai pl hogy az ő fia még fiatal apának biztos csak én akartam gyereket és kizsaroltam/átvertem; vagy hogy majd azt csinálom mint anyám és innentől csak gyereket szülök és eltartatom magam (anyukám dolgozott előttünk/köztünk és amíg otthon volt 2 diplomát szerzett).


De mint nagymamára nem lehet panaszom. Már 5 éves a lányunk, nagyon jó a kapcsolatuk. A második terhességemnek már örült.

2017. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Teljesen őszinte leszek, letojtam, hogy ki mit szól, csak az érdekelt, hogy a férjem örüljön.
2017. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

En az anyosommal nagyon jol megvagyok, 2-3 honapja voltunk egyutt a parommal mikor anyodnak elmondta h baba lesz. Fulig mosollyal fogadta es nagyon orult.

Azota is jol megvagyunk es imadja az unokat

2017. febr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk nem volt nagy az öröm. Sajnos tudnék regélni mekkora egy h.lye pitsa az anyósom, de lusta vagyok gépelni.

Lényeg hogy 2éve voltam együtt a fiával, aki ma már a férjem. Becsúszott a baba. Mi örúltünk annak ellenére is hogy én csak 18 míg párom 26 éves volt. Elkezdtük elmondani a családnak, ugy terveztuk nekik hetvegen termeszetesen szemelyesen elmondjuk. DE! valami pitsa elmondta neki, akivel találkozott a postán. Na onnantol kezdve 9 hónapon át nem keresett, majd mikor 2 hónapos lett a kislányunk, mondtam páromnak, öltözzé bmeg, mutaassuk meg a gyereket édesanyukádnak. Utána kb 2-3honap mulva eszhez tert, engem mai napig utal mint a sz.rt, holott annyit nem mondtam neki 5év alatt álljon odébb.

3 hete megint osszeveszett velunk, ezert multheten telefonon kozoltuk hogy erkezik a kisteso. A valasz: gratulalok!... ennyi... 😃

2017. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk örült mert első neki.
2017. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!