Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most komolyan Létezik ilyen?

Most komolyan Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Az elejéről kezdem .

Drága anyósom kirakott minket, mert nem akartuk lerakni az egész fizetést . Le számolt munkahelyéről, azért mert a fiacskája dolgozik(az én párom) na de ugye párom az itthoni munkahelyerol leszamolt és ki ment kulfoldre dolgozni , mivel álapotos vagyok . Na de az anyós el ment oda dolgozni ,ahová a párom járt kérdezték hogy Xy a te fiad? Erre mondta ő ,hogy igen és pár nap mulva kirúgták.

Es ezt ugye páromnak elmondta a kedves occse es ez benne olyan lelkiismeret furdulast okozott ,hogy kezel labbal vissza menne az anyjához . Én ugy látom ,hogy csak a pénz miatt csinalja direkt ezt az a no mert mar egyszer haza csalta kintről es egy honap mulva már zavarta volna el mert nem volt pénz..Lehet hogy csak a méreg felhő miatt látom ezt .Nektek mi a véleményetek ,mert nagyon ki vagyok bukva emiatt



#munka #pénz #anyós #családi szeretett
2017. febr. 15. 22:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Páromat szerették a munkahelyen nagyon is és el mondta nekik ,hogy mért számol le . A Páromat nem rugtak ki ezen mit nem lehet érteni? Korulmenyek meg vannak itt is edesanyamnal. Hát inkább mondhatjuk azt , hogy az én anyósom akaszkodott fel ránk mivel ő nem dolgozott és mindent mi fizettunk és nem volt elég ,en is dolgoztam most táppénzen vagyok. Nem azt kértem, hogy engem szekaljatok ,hanem azt ,hogy egy egyenes választ adjatok ,hogy lehet félre gondolom ezt az anyós nyaliskodást ,hogy most jók lennénk ,mert mivel kint dolgozik és van pénz bőven .
2017. febr. 15. 23:01
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
Írj már normálisan te szerencsétlen! Se mondatot tagolni, se kifejezni magad nem tudod, de a gyerekszülés az persze menni fog a semmire. Ahhoz nem kell ész.
2017. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Az igaz kérdésem az ,hogy nagyábból mi miatt gondolhatta meg így magát az a nő ? Jo hulyeseg volt ide kiírni senki se ismeri ezt az alapotott. De jó érzés volt kiadni és nem magamba folytani .
2017. febr. 15. 23:04
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Az anyósod akaszkodott fel rátok? :D Abból a pénzből gondolom futotta volna albérletre (és óvszerre), akkor minek éltetek nála?
2017. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%

" Erre mondta ő ,hogy igen és pár nap mulva kirúgták. "


Honnan veszed, hogy emiatt rúgták ki.

Próbaidőn volt, nem kell indokolni a felmondást.

2017. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
"Jó hulyeseg volt ide kiírni senki se ismeri ezt az alapotott." Én semmilyen alapotott sem ismerek...
2017. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem igaz. A mai vilàgba ezért nem rúgnak ki senkit vagy legalàbbis nem kötnék az orràra hogy az okot. Ugyanis személyiségi jogokat sértene és ezt a munkàltatók pontosan tudjàk. Kamu.
2017. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%

Anyós pajti szerintem füllentett! Valószínű ő nem akar dolgozni mert bízik a párod pénzében! A lelkifurdallást is azért csinálta. Nagyanyám ugyanilyen lelki terrort alkalmazott anyámnéknál ami váláshoz vezetett, mert az esküvő után is haza kellett adnia apámnak a fizetése nagy részét neki. Pedig nem nála laktak.

Anyóshoz így biztosan nem szülnék, ha jó a te szüleidnél akkor maradjatok míg nem tudtok külön menni. Bár nehéz mutatvány lesz ha apuka 2 fele teszi a fizuját,mégha külföldi kereset is.

2017. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
97%
És mi a kérdés?
2017. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%
A barátja dolgozott egy cégnél ahonnan kilépett, mert külföldre ment dolgozni. Ezek után a barátja anyja odament dolgozni a céghez ahol a fia volt, de kirúgták, mert a fia ott hagyta őket.
2017. febr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!