Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most komolyan Létezik ilyen?

Most komolyan Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Az elejéről kezdem .

Drága anyósom kirakott minket, mert nem akartuk lerakni az egész fizetést . Le számolt munkahelyéről, azért mert a fiacskája dolgozik(az én párom) na de ugye párom az itthoni munkahelyerol leszamolt és ki ment kulfoldre dolgozni , mivel álapotos vagyok . Na de az anyós el ment oda dolgozni ,ahová a párom járt kérdezték hogy Xy a te fiad? Erre mondta ő ,hogy igen és pár nap mulva kirúgták.

Es ezt ugye páromnak elmondta a kedves occse es ez benne olyan lelkiismeret furdulast okozott ,hogy kezel labbal vissza menne az anyjához . Én ugy látom ,hogy csak a pénz miatt csinalja direkt ezt az a no mert mar egyszer haza csalta kintről es egy honap mulva már zavarta volna el mert nem volt pénz..Lehet hogy csak a méreg felhő miatt látom ezt .Nektek mi a véleményetek ,mert nagyon ki vagyok bukva emiatt



#munka #pénz #anyós #családi szeretett
2017. febr. 15. 22:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%

Van olyan az ismerettségi körömben,ahol az egyik testvért alkalmazták, szerették,elégedettek voltak a munkájával.

Ezek alapján felvették a másik testvért is.De vele nem voltak elégedettek és kirúgták. Ennyi, ennek semmi köze nem volt ahhoz,hogy ki kinek a rokona..Ha nem jól dolgozik,akkor miért alkalmazzák?

Anyósodat nem tudjuk mi miatt rúgták ki, de szerintem nem is lényeges.

A te helyzeted sokkal gázosabb,hogy így gyakorlatilag a semmibe fogsz szülni. Lehet ,hogy most a párod még rendes meg küldi haza a pénzt.De nézz már körül,hogy hány egyedülálló anyuka van, akinek az exét utol se lehet érni,nem fizet egy petákot sem, mindent az anyának kell megoldani.. És ők is ott kezdték,hogy együtt voltak..

Ezzel azt akarom mondani,hogy sosem szabad teljesen a másikra hagyatkozni,mert nem tudhatod mi fog történni később.

Főleg ha ilyen manipulálható az anyja által..

Majd megnézheted magad ha ott maradsz egy pici gyerekkel pénz és társ nélkül..

Elég felelőtlenség volt,amit csináltál. Jó, 2 ember kellett a gyerekhez, de én azt mondom,hogy legalább mi nők legyünk okosabbak, nekünk kell kihordani a gyereket és felnevelni ha az apa lelép.

2017. febr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 acelsziv ***** válasza:
74%

99% -át nem értem ennek a marhaságnak amit összehordtál, de ha a faszidat így meg lehet vezetni, hogy rohanna haza külföldről anyuci szoknyájára akkor nagyon rossz lóra tettél.

Mellesleg szép életetek lesz. Az apja nem fogja ismerni a gyerekét, mert állandóan kinn lesz te meg mint az elvált anyák egyedül fogod őt nevelni csak a pénz jön havonta.

2017. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Miert szünt meg a Mónika Show?!

A kérdésedre a válasz: (a te szinteden) blablablabla.......

2017. febr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!