Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normalis viselkedes ez? Tobbi...

Normalis viselkedes ez? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Parom mikor itt van nalunk,akkor semmit sem tud enni sot lassan inni se.. van kaja szalamifelek de abbol nem szabad neki ennije mert tesom viszi a suliba,vaj tojas,kenyer stb az is van tehat tudna enni vmi egyszeru gyors kajat en csinalnek is neki,dee nem tetszik anyameknak,h a paromnak csinalok vmit es itt eszik .. (egyebkent nagyon nagyon sporolos no mindent sajnal tolem is,megfigyeli mit eszek es egybol ram ordit hogy hagyjak masnak is nem baj ha nem ettem aznap semmit.) na tehat legtobbszor ketten vagyunk itthon a parommal es nem tudok adni neki kajat mert vajas kenyeret szalonnat tojast ehetne amit mar nagyon un mert mindig azt eszik itt. anyam nem fozz semmit mert nagyon lusta en nem fozhetek semmit mert ram szol h elhasznalom az alapanyagokat masnap kibeszel hogy elrontottam mindent.. teljesen szegyenlem mar magam amikor itt a parom,itt ehezik.. inni uditot nem ihat mert rossz szemmel nezi meg pff-zik egybol.

Szoval ez normalis hogy ilyenek anyamek? 24/N


2017. márc. 23. 18:26
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
76%
Ne hallgass a többiekre,az ilyen szintű smucig viselkedés nem normális dolog.Kérdezd meg tőle,hogy mégis mire spórol,mert az ilyen fillérbaszó viselkedés elég undorító tud lenni.
2017. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
szerintem most ugy fogjuk megoldani hogy a parom hozz magaval .. mekkora szegyen ez mar :/ hatigen nem konnyu eltartani ertem enis csak szegyennek erzem hogy nem jut neki semmi ennivalo .. naluk tudok enni nem szolnak nem nezik hogy mennyit eszek. itt meg szolnak. paromek 5en elnek kb 150-200bol.
2017. márc. 23. 19:12
 13/31 anonim ***** válasza:
62%

Nem könnyű eltartani? Avval az egy tányér étellel van megfogyva? Annyi a moslékba is kimegy.

A legundorítóbb dolog sajnálni az ételt mástól.

2017. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
ja es hiaba szolok akkor is megeszik meg akkor kitor a veszekedes hogy mivan mit sajnalom en a kajat toluk nagyon irigy vagyok.. magukra sporol ok minden sz-art megvesznek egyebkent nagyon dohanyosok,gondolom arra sporol . mikor volt munkahelyem ugy kellett itt elnem mintha alberletbe elnek viz villany kaja fizetes.. oke hogy adni kell penzt adok is csak cigit vesznek belole nem etelt ..
2017. márc. 23. 19:16
 15/31 A kérdező kommentje:
2naponta jon a parom hozzam talan azert sokkalja a kajat.. vagy nem tudom
2017. márc. 23. 19:17
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg azért. 2 naponta nagyon gyakori, nem is csoda ha besokalltak. Költözzetek össze egy albérletbe és probléma megoldva, azt és akkor ehettek amennyit akartok.
2017. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
kb 4x evett itt. meg gyujtenunk kell egy normalis alberletre.
2017. márc. 23. 19:22
 18/31 A kérdező kommentje:
elnezest a fott etelt** szo lemaradt
2017. márc. 23. 19:24
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen, munka nélkül, hogy akartok gyűjteni? O.o
2017. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
jelenleg.. de baratom dolgozik o tud felre rakni..
2017. márc. 23. 20:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!