Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normalis viselkedes ez? Tobbi...

Normalis viselkedes ez? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Parom mikor itt van nalunk,akkor semmit sem tud enni sot lassan inni se.. van kaja szalamifelek de abbol nem szabad neki ennije mert tesom viszi a suliba,vaj tojas,kenyer stb az is van tehat tudna enni vmi egyszeru gyors kajat en csinalnek is neki,dee nem tetszik anyameknak,h a paromnak csinalok vmit es itt eszik .. (egyebkent nagyon nagyon sporolos no mindent sajnal tolem is,megfigyeli mit eszek es egybol ram ordit hogy hagyjak masnak is nem baj ha nem ettem aznap semmit.) na tehat legtobbszor ketten vagyunk itthon a parommal es nem tudok adni neki kajat mert vajas kenyeret szalonnat tojast ehetne amit mar nagyon un mert mindig azt eszik itt. anyam nem fozz semmit mert nagyon lusta en nem fozhetek semmit mert ram szol h elhasznalom az alapanyagokat masnap kibeszel hogy elrontottam mindent.. teljesen szegyenlem mar magam amikor itt a parom,itt ehezik.. inni uditot nem ihat mert rossz szemmel nezi meg pff-zik egybol.

Szoval ez normalis hogy ilyenek anyamek? 24/N


2017. márc. 23. 18:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Volt h apum munkanélkülin volt mert idösebb màr és fél évbe tellett mire felvették valahobà, addig anyum fizujàból voltunk 5en mert tesóimmal még suliba jàrtunk de ha nálam volt a baràtom akkor se problémàztak egy tàl ételen vagy egy szelet kenyéren
2017. márc. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
itt problemaznak ezen is mint minden mason..
2017. márc. 24. 08:00
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális, de az most ebből a szempontból nem lényeges. A saját pénzüket arra költik, amire akarják, ha bagóra, akkor arra, beleszólásod abba nincs. Sosem értettem az ilyen sza*rágó embereket, ettől függetlenül ha 24 évesen (még ha csak ideiglenesen is) téged is eltartanak, az a minimum, hogy nem héderel nálatok kétnaponta a barátod és azt sem várhatod el, hogy őt is etessék, ha egyszer te zéró forintot adsz épp haza. Az most tök lényegtelen, hogy más hogy csinálná, avagy milyen természetűek. Vannak például olyanok, akik a 24 éves gyereküket akkor is kirakják, ha hazaad és hidd el ennyi idős gyereket rengeteg családban nem tartanak el, pláne a barátját még bónusz nem etetik és nincsen abban sem semmi kivetnivaló. Hisz mit lehetne felróni nekik? A rezsi, a kaja pénzbe kerül, ha megtehetik, de nem akarják, akkor sem hibáztathatóak, mert nem kötelességük ennyi idősen téged sem eltartani, a párod élelmezni meg aztán végképp. Ellenszenves nekem is az egész, de miért ne tehetnék ezt mindaddig, amig az ő kontójukra megy minden, a víz is, amit kiereszt. Ez ilyen. El kell költözni. A párod ha vesz alkalmanként egy pizzát, azt megehetitek bent a szobádban a dobozból, a nélkül, hogy adni kéne nekik, ha meg ennyire se telik, akkor a szüleidtől se várd el, hogy nekik felnőttként teljen rád és a barátodra is. Sosem értettem az ilyen smucig, köetekedő embereket mint jóanyád is, de józan paraszti ésszell igazából nincs miért beléjük kötni, hacsak nem a bunkó stilus miatt, de hát otthon van, megteheti azt is.
2017. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
igazad van vegulis:/
2017. márc. 24. 09:29
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem várhatod el, hogy 2 naponta a barátodat etessék. Nem tudom mekkora lakásban laktok, de gondolom az se tetszik nekik, hogy 2 naponta egy "idegent" kell kerülgetni.

Nem szólhatsz bele mire költik a pénzüket, nyilván elég nekik 1 felnőtt embert eltartani, nem akarnak még 1et.

Keress munkát, és akkor amennyi marad a fizudból miután a rezsi rád eső részét leadtad, abból bevásárolhatsz és csinálhatsz kaját a pasidnak.

2017. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen undorító dolog a szüleidtől. Jo 24éves vagy de akkor is a saját gyermekükről van szó. Ha tőlük sajnálnák az ételt, akkor gondolom egyből kirobbanna a 3. Világháború. Gondolom a párodat se szívlelik igazán... Szerintem beszélj velük!
2017. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen szülőktől kérdezném meg ,hogy akkor ő mit vár el majd a gyermekétől ha már 70 éves lesz (feltéve ha addig fognak élni a dohányzás miatt)
2017. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

25ös mikor dolgoztam és vettünk kaját akkor is adnom kellett nekik és a milyenket ették,jó oké egyenek de ilyen durván hogy mindig a milyenket ették akkor az durva már sztem.. jaa engem eltartanak csak gyógyszer,kaja,innivaló minimálisan ehetek ihatok nálunk amugy is egyszeri vagy kétszeri étkezés van vadászétel mert nem főz . fürdeni egy héten egyszer szoktak,en fürdök akk kiabalnak hogy nem vagyok mar kisgyerek h fürödjek mindennap........

26os velük beszélni képesek lennének agyon verni,már többször szóltam az volt a válasz h megfogölni ha nem hagyom abba,meg miért játszom a p..csámat mert mertem szólni hogy mit főz pl.

27es kitudja

2017. márc. 24. 21:20
 29/31 anonim ***** válasza:
#26 #27 mindkettőt en írtam de tenyleg nagyon sajnállak
2017. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha látom, hogy valahol nem szeretnek, akkor nem megyek oda kétnaponta. Neked és a párodnak is lehetne ennyi esze. Az én anyám sem kedveli a páromat, és épp ezért nem is jött hozzánk soha a párom, hogy a fújást elkerüljük. Ennyire nagyon egyszerű.
2017. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!