Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hülyét csináltam magamból ha...

Hülyét csináltam magamból ha őszintén szerettem a barátnőm szüleit/nagyszüleit, de kiderült évek után hogy utálnak, kinevetnek?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt. Az első pillanattól kedvel a családját, 1-2 év után már úgy szerettem őket mintha a saját családom lenne. Őszintén foglalkoztam velük, segítettem. Mindig kedvesek voltak velem, ölelgettek, stb. Nyoma sem volt annak hogy utálnának. A nagymama egyfolytában süteményeket sütött, küldött nekem, az apósjelölttel együtt pecáztunk, autószereltünk.

Amikor a nagypapa korházba került a másik unokája és annak férje nem is érdeklődött felőle, én meg annyira aggódtam hogy hivogattam a kórházat meg aztán őt is (400km választ el minket tőlük)


A szülők és a nagyszülők is összevesztek anyagiakon a barátnőm húgával. Akkor borult ki a bili és egy családi perpatvarban a tesó számonkérte őket, hogy ne játszák meg magukat, mondják meg nekem miket mondanak rólam a hátam mögött.

Később megkérdeztem a csajt mik ezek a dolgok, aztán más távolabbi rokonokat is és elismerték.


Kiderült hogy a kezdetektől lenéznek engem mert nem vagyok gazdag (csak viszonyításképpen a nagymama napszámos volt, a nagypapa traktoros, a szülők piacoznak), rendszeresen kinevetnek engem hogy nem értek a falusi dolgokhoz (állattartás, földművelés), minden rosszat mondanak rólam, szídnak mindenkinek. Állítólag amikor a nagypapa kórházban volt, akkor is kinevettek hogy ők gyűlölnek engem, én meg itt jópofizok.


Elsősorban azért utálnak mert nagyvárosi vagyok, másodsorban azért mert keveset keresek, harmadrészt meg azért mert ronda vagyok a lányukhoz/unokájukhoz, negyedrészt mert csak utálják a pofámat.

A húg férjével kapcsolatban gyanakodhattam volna, mert őt elöttünk is mindennek elmondják már évek óta, aztán vele is jópofiztak mint velem. Amúgy elismerték a dolgokat, teljesen nekem támadtak amikor megkérdeztem. Aztán kizavartak a házból, pedig semmi rosszat nem tettem. Ahogy lebuktak 180 fokos fordulatot vettek.


Hülyén érzem most magam, mint akit érzelmileg kihasználtak és hülyét csináltak belőle. Hogyan kéne innentől viselkednem? A barátnőm ennek ellenére szorosan ragaszkodik hozzájuk, nem is beszélt velük erről (náluk a "gyerekeknek" nincs szava, nem kérhetik számon a "felnőtteket")


Össze akarunk házasodni, gyereket akarunk, de a családja kitiltott engem meg a vejüket is a házból és már előre bejelentkeztek hogy ha lesz gyerek az náluk lesz minden hétvégén (a tesó a gyerekeit így is odaviszi hozzájuk hogy a férje ki van tiltva) valószínűleg a barátnőm is odavinné ezekhez a gyerekünket. Azt kiabálják hogy nekik nagyszülői jogaik vannak és kihívják a vejükre a rendőrséget meg rám is ha nem lesznek odavíve hozzájuk az unokák.


Mit tennétek a helyemben?


2017. márc. 27. 11:18
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
95%
Az a problema, h a no, akivel kozos eletet tervezel, nem all ki melletted, es eddig se allt ki, hisz evekig hallgatta a csaladjat rolad beszelni, megsem vedett meg valahogy! Ez nagyon tre! O ugyanolyan gaz, mint a csaladja, ezert otthagynam oket mind, legyenek jok egymasnak.
2017. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
96%

Nézd. Én ugyan nő vagyok, de ha férfi lennék, tuti, hogy egy ilyen nőnek nem csinálnék gyereket. Ha gyűlölködésben szeretnéd leélni az életed hátralevő részét, akkor csináld úgy. Házasság..gyerek...aztán majd az asszony jár külön a családjához a gyerekekkel, te meg majd otthon ülsz és azon fogsz filózni, hogy na vajon most mit beszélhetnek rólad.

Az ünnepekről ne is beszéljünk. Nem lesz összejárás, mivel ti nem fértek majd meg együtt. Ha valami veszekedés lesz, akkor ki fog majd melléd állni? Te kontra gyűlölködő család. Ki mellé áll majd a párod? A történeted alapján melléd tuti nem.


A volt anyós/após jelöltemmel volt hasonló tapasztalatom. A szemembe jópofiztak, mézes mázasak voltak. Aztán persze kiderültek a dolgok. Több éves kapcsolat volt, terveztük a jövőt. A fiacskájuk kavarászott mással a hátam mögött, amiről ők persze tudtak.

Megszakitottam velük minden kapcsolatot és hálát adtam az égnek, hogy nem kerültem be egy ilyen családba.

2017. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan a párodban nehéz lenne elhagyni a családját, de nem hinném, hogy jobb hallgatni, hogy miket mondanak rólad... Mindenképp költözzetek el!
2017. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
75%

#13


"(400km választ el minket tőlük)"

2017. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
95%

Eloszor is : nagyszuloi jog az tudod mi? Havonta 2 ora gyereklathatas, szuloi felugyelettel.

Viszont ezzel a novel nem vallalnek gyereket. Mindig oda akarja hordani majd, mert fosik a szuleitol, es majd sokat veszekdtek ezen, valas, Te meg hetvegi apuka leszel.


Hagyd ezt a csaladot, nem normalisak! Keress jobbat!

2017. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Elsiklottatok egy fontos dolog mellett:


Vettunk kozosen egy lakast amin hitel van! Ebbol nem lehet csak ugy kilepni! Akkor meg jele se volt ennek az egesznek! Beszelni fogok vele de ugy neveltek hogy a szuleire tapadjon! Feltetel nelkul.

2017. márc. 27. 13:14
 17/38 anonim ***** válasza:
96%

dehogynem, eladjatok a lakast, hitelt kifizetitek, es mindenki megy a dolgara.


Ez a jovoben csak xarabb lesz.

2017. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
95%
Egy lakashitelert 20 evet akarsz boldogtalan lenni? En nem Tennem. Nehogy mar csak egy lakashitel tartson ossze titeket.
2017. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
92%

kell ez neked?

ő is asszisztált ehhez, gratula neki! kib....m

2017. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
95%

lakás elad, hitel ami visszajön kifizet, többit felezitek

ennyi.

kedves bnőd le se tojik téged.

esküvő ? gyerek? ezzel a nőnek nem vezethető vmivel?

2017. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!