Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehet abból harag, ha nem...

Lehet abból harag, ha nem akarok a barátnőm családjának az ilyen összejövetelein részt venni?

Figyelt kérdés
Mindig ilyen nagy össze jöveteleket tartanak,tőlem ezek távol állnak,nem szoktam magamat az ilyen partykon jól érezni,jó pofizás meg nem megy nekem.
2017. ápr. 15. 21:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mégis mekkorák ezek az összejövetelek? Nem hiszem h ne lehetne kibírni.

Nálunk is ez a helyzet, mindent megtartunk, szülinap névnap, húsvét, karácsony, ami lényegében annyit jelent, h havonta egyszer összeül a család és együtt van. szerintem ez nem sok, bár nálunk ez olyan 10-12 főt jelent. páromnak nincs nagy családja, eleinte neki is furcsa volt, de megszokta. Eleinte ő is ki akarta húzni magát, de nem hagytam, mert nekem igenis fontos. Akárki akármit mond, az embernek a család az család, a barát meg csak egy barát, azok jönnek mennek, akármilyen nagy is a szerelem.

magyarán ha hosszútávon együtt szeretnél lenni a lánnyal, igen, el kell menned és még jópofiznod is kell.

2017. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!