Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom önzőnek tart! Szerintetek?

Apósom önzőnek tart! Szerintetek?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk együtt eddig jóban, másfél éve viszont betegségben. Sajnos mindenemet kivették ami egy gyermek megfoganásához kell, így az már biztos, hogy vér szerinti unokát nem tudunk neki adni.

Ez itt a gond, legalábbis szerinte. Hogy én egy jött-ment akárkinek a selejt gyerekét akarom az ő fiára kényszeríteni (ugye az örökbefogadásra gondol) és ha igazán szeretem a fiát akkor elengedem, hogy mással legyen boldog és mástól saját gyereke születhessen.


Na már most, mi boldogok vagyunk együtt. Ami történt megviselt minket, de eszünkbe sem jutott szakítani. Erre most le vagyok önzőzve apósom által.


2017. máj. 21. 17:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Ez nagyon gáz, hogy egyáltalán sok kerül após-meny csatára. Egyedül a férjedre tartozik, hogy téged választ vagy sem. Apósodnak nem szabadna eljutnia a fia választása miatti haragjával hozzád!!!
2017. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
18%
Értem, hogy most már nem lehet gyereked, de az eltelt 15 évben erre miért nem került sor??
2017. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
Inkább ő az önző. Mond meg neki, hogy ha nem akarja, akkor nem kell a leendő unokája közelébe jönnie, lesznek épp elegen akik szeretni fogják. Ne foglalkozz vele, szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2017. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
Az önzőségről a kedves apósodnak szerényen hallgatnia kellene. A fiával és veled pedig hogy mi legyen, próbálja csak a kettőtökre bízni.
2017. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom már idősebb.Lehet neki szokatlan ez az örökbefogadás dolog vagy nagyon vágyott egy unokára és most kicsit megviseli ez az egész,de lehet,hogy a végén ő fogja a legjobban szeretni az örökbefogadott unokáját.
2017. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy ti együtt vagytok, az kettőtök döntése. Ha férjed úgy gondolkodna, mint az apja, akkor elhagyott volna. Nem azon múlna, hogy te "elengeded" vagy sem.


Ha a férjed helyében lennék, egyszer megmondanám apámnak, hogy a házasságkötéskor arra tettem fogadalmat, hogy "sem jó sorsában, sem rossz sorsában, sem egészségében, sem betegségében soha el nem hagyom" a feleségemet.

Ezek után pedig közölném vele, hogy ha éket akar verni közém és a feleségem közé, akkor a maga fejére gyűjt parazsat és ővele szüntetem be a kapcsolattartást.


Fölháborítónak tartom, hogy egy beteg emberbe még így belerúgjanak!

2017. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
19%
Hmm...szomorú dolog ez, de én a helyedben megbeszélném ezt s férjemmel. Feldobnám, hogy ha úgy érzi menjen, éljen, legyen saját gyereke. A reakcióból sok mindent le tudnál szűrni.
2017. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

Apósod az önző. Érzéketlen állat, hogy ilyen helyzetben még beléd is rúg.

Egyébként meg csak a te és a párod döntése, hogy mit kezdtek ezzel a helyzettel.

2017. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
95%

Nagyanyám 82 éves, az egyik örögbefogadott unokatesómat és annak a bátyját és öcsét ő nevelte fel (bátynál még jogi rokonság sincs, öcsi vér szerint is az unokája), másik uncsitesó szintén örökbefogadott, sose tett különbséget. 25 körüliek az unokatesóim, tehát már az örökbefogadások idején se volt fiatal.


Úgyhogy ne kenjük a kérdéses após korára, hogy egy bunkó tapló.

2017. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%
*örökbe
2017. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!