Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom önzőnek tart! Szerintetek?

Apósom önzőnek tart! Szerintetek?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk együtt eddig jóban, másfél éve viszont betegségben. Sajnos mindenemet kivették ami egy gyermek megfoganásához kell, így az már biztos, hogy vér szerinti unokát nem tudunk neki adni.

Ez itt a gond, legalábbis szerinte. Hogy én egy jött-ment akárkinek a selejt gyerekét akarom az ő fiára kényszeríteni (ugye az örökbefogadásra gondol) és ha igazán szeretem a fiát akkor elengedem, hogy mással legyen boldog és mástól saját gyereke születhessen.


Na már most, mi boldogok vagyunk együtt. Ami történt megviselt minket, de eszünkbe sem jutott szakítani. Erre most le vagyok önzőzve apósom által.


2017. máj. 21. 17:16
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%
Aposod eleg idiota, mar bocsanat, de az orokbefogadassal nekem is lennenek ketelyeim :s
2017. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
5%

Idióta az após.

De 15 év alatt legalább próbálkozhattatok volna.

2017. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

31 évesek vagyunk; 16 évesen jöttünk össze; első szerelem mindkettőnknek.

Férjem 23 évesen diplomázott, én szintén, ő utána egyből kapott Németországban állást, 5 évig volt kint, havonta tudott hazajönni pár napra, ezért nem gondolkoztunk hamarabb a gyerekvállaláson.

3 éve jött haza, akkor egyből elkezdtünk a babán dolgozni, de nem akart összejönni. Aztán jött a betegségem. És most itt tartunk.

2017. máj. 21. 19:30
 14/36 anonim ***** válasza:
90%

Na tipikusan megjöttek azok az emberek, akik szerint lett volna 15év alatt időd szülni...annyira utálom, ezt a rögtön elítélem tipust! :/


Hát, én nem is tudom mit csinálnék a helyedben. Gondolom a férjeddel megbeszéltétek már az összes lehetőséget(a válás is az, és mivel téged jobban szeret mint azt hogy csak saját gyereke lehet, ezért maradt az örökbefogadás gondolom). Ezért ne érdekeljen, hogy após mit mond. Párod beszélhet vele! Én tuti nem mennék hozzá egy darabig...

2017. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
80%
Látom, itt is van pár érzéketlen ember :(
2017. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
94%

Kb ugyanígy voltunk mi is.

Az a sok tortúra, ami az asszonyt érte, meg az "okos" rokonok tréfás beszólásai minket is sokkal jobban összehozott.

Mondjuk, ennyire tapló dolog nem hangzott el.

Örökbe fogadtunk két gyereket, tök jó család voltunk jó sokáig.

Hogy mikor, hány, meg miféle gyereketek lesz az a ti dolgotok, kívülállónak ebbe miféle beleszólása lehetne?

2017. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 hollófernyiges ***** válasza:
9%
Donor petesejttel sem működne? Magyarországon mondjuk ezt nem engedélyezik, de pl a cseheknél igen és az apósod meg fizethetné a költségeket.
2017. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Nincs se méhem, se petefészkem.
2017. máj. 22. 16:37
 19/36 anonim ***** válasza:
11%

16.24.


A donor petesejt se az unokája az apósnak.


Más. Az se jó ötlet, hogy felajánlani a férjnek a szabadságot. Ki élne vele?


Viszont én magamra vállalnám, hogy kilépek a házasságból, mert nem erről volt szó. Biztos, hogy előbb-utóbb kelleni fog mindenkinek a SAJÁT gyerek. Igaz, hogy férfiaknek későbbig van idejük rá, sőt.

2017. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 hollófernyiges ***** válasza:
12%
A petesejt nem, de apai ágról lehet még az após vérrokona a gyerek. De ebben az esetben béranya nélkül ez nem megy.
2017. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!