Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom önzőnek tart! Szerintetek?

Apósom önzőnek tart! Szerintetek?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk együtt eddig jóban, másfél éve viszont betegségben. Sajnos mindenemet kivették ami egy gyermek megfoganásához kell, így az már biztos, hogy vér szerinti unokát nem tudunk neki adni.

Ez itt a gond, legalábbis szerinte. Hogy én egy jött-ment akárkinek a selejt gyerekét akarom az ő fiára kényszeríteni (ugye az örökbefogadásra gondol) és ha igazán szeretem a fiát akkor elengedem, hogy mással legyen boldog és mástól saját gyereke születhessen.


Na már most, mi boldogok vagyunk együtt. Ami történt megviselt minket, de eszünkbe sem jutott szakítani. Erre most le vagyok önzőzve apósom által.


2017. máj. 21. 17:16
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak az számít, férjed mit szól. ha őfelőle biztos vagy, akk apósod tehet egy szívességet. nagyon sokan fogadnak örökbe gyereket, és teljesen boldogok.
2017. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
10%

apósod nem túl tapintatos, de igaza van.

A szaporodási ösztön erősebb a házassági eskünél.

Sajnálom, hogy neked nem lehet más gyermeked, de neki még igen.

Emiatt az egész miatt 10 éven belül meg fogjátok utálni egymást és el fog hagyni téged, ha most együtt maradtok. És akkor egyedül maradsz 40 évesen az örökbefogadott gyerekkel, vagy anélkül.

Most viszont még te is találhatsz magadnak új párt, akinek már vagy van gyereke, vagy szintén nem lehet.

2017. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 piroska és a farkas ***** válasza:
94%

Már bocsánat, de mi az, h " nem erről volt szó"? Meg, h " ajánlja fel a férjének"?? Édesem, tudom, h nem így terveztük, kérlek ne haragudj amiért épp egy halálos kórt győztem le... Hát álljon már meg a menet! És aki simán meddő, amit házasságkötés előtt nem tud? A férj és a feleség EGYMÁST választják, és reménykednek utódokban, de az alap akkor is kettejük kapcsolata, mint ahogy az örökbefogadás is kettejük döntése. Kérdező! Kívánom, h ezután minden rendben legyen, erősödj meg és ne kelljen sokat várnotok, ha tényleg örökbefogadnátok babát.

Goldmund, sokszor olvastalak már, megint szívemből szóltál.

2017. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
10%

21.41.


Egy férfi és egy nő családalapításra választja egymást, nem másra. Ketten csak egy házaspár. Még örökbefogadásnál is nagyon számít, hogy úgy nézzen ki a gyerek, mint a szülők. Mert a párválasztásnál komoly szerepe van, hogy milyen -olyan, mint a szülők- legyen az utód.


Mi az, hogy "reménykedik", hogy lesz utódjuk? Számítanak rá, teljesen jogosan.


Tőlem csinálhat akárki amit akar, de én nem venném a lelkiismeretemre, hogy nemhogy velem közös, de még saját gyereke se legyen annak, akit szeretek.

2017. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 piroska és a farkas ***** válasza:
92%
Szerintem pedig férjnek és feleségnek választják egymást, és apává és anyává lesznek, ha megadatik nekik. Itt volt egy közös remény, egy közösen viselt nehézség, és egy közösen hozott döntés, amiben a legfontosabb a kezdetekkor kimondott MI. Nem becsapás volt, nem árulás. Vahy van itt olyan, aki elhagyná a férjét, ha kiderülne róla, h nem lehet gyereke?
2017. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
86%
#24, te hány gyereket fogadtál már örökbe?
2017. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%

23.23.


Miért számít a vélemény szempontjából, hogy valaki hány gyereket fogadott örökbe?


Viszont tényleg, a jelen esetben lehet, hogy nem is akartak gyereket, hiszen tizenév alatt éett volna alkalom rá. Ahogy más rovatokban írják, még fogamzásgatlás mellett is.


Lehet, hogy inkább kapóra jött ez a betegség.

2017. máj. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 piroska és a farkas ***** válasza:
92%

Kapóra jött???? Ezt Te sem gondolhattad komolyan. Egyébként ha egy házasságban a nő 27 évesen szeretne anya lenni, akkor igazából ő nem is szeretne??Nem kéne mondjuk minimum tíz évet hozzáadni ehhez, h minimális ugazságtartalma legyen ennek az állításnak? Szült volna inkább 20 évesen, após nyakára, biztos nem lenne most pamasz.

A férjemmel a terveink között szetepel az örökbefogadás. Nem lenne beleszólása a családnak, de ha tennék, azt gondolom, támogatnának. Legalábbis így sejtem, hisz pl 50- es éveiben járó apósom második feleségével két óvódáskorú, örökbefogadott gyermeket nevel, egy fehér kisfiút és egy cigány kislámyt.

2017. máj. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező nem lehet 27 éves, ha 15 éve vannak együtt. 2 éve beteg, és kb 13 évig nem akartak utódot.


13 évig védekeztek, sikeresen, és a többezer együttlétből egyszer sem adódott KOMOLY gondolata egy utódnak. Ilyen véletlenek nincsenek.


Mindig kétkedve fogadom, amikor a pár egyik tagja többes számban beszél. És általában a nő. És nem vagyok mai csirke, láttam eleget, hogy a férfiak mennyire hagyják befolyásolni magukat a feleségeiktől.

2017. máj. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Ki mondta, h most 27 éves? Most 31. A betegsége előtt 3 évvel már szerettek volna babát, 16 éves kora óta vannak együtt.
2017. máj. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!