Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lányok-Nők! Ha az anyósod és...

Lányok-Nők! Ha az anyósod és apósod egy politikai rendezvény után leültetnének és elkezdenék mondani neked hogy szülnöd kéne sok gyereket, mert kihal a magyarság (ezt hallották a rendezvényen). Akkor ti hogyan reagálnátok? Mit mondanátok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 09:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%

Jóval kezdenének.

Ki lennének osztva, hogy tetszett volna sorra potyogtani a kölyköket a szocializmusban, amikor 3-4-et még fel is lehetett nevelni! Amikor volt bölcsődei férőhely, szocpol, kmk, és tisztességes bérek! Meg minden, amit ők annyira hiányolnak, mi meg már nem annyira.

Meg tetszettek volna az elmúlt 20+ évben úgy szavazni, hogy gondolnak a gyerekeik meg az unokáik jövőjére, és nem arra, aki beígéri a nyugdíjemelést!

Szerintem hamar az lenne a vége, hogy hápogva ülnek az asztalnál, amíg én osztom őket. >:)

2017. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%
MEgmondanám nekik, hogy ha érdekel a véleményük majd szólok.
2017. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy a magánéletemhez senkinek semmi köze, és többé ne kotorásszanak a vaginámban. Pont.
2017. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
83%
Én megmondanám hogy vállaljanak ők, ha annyira akarnak sok gyereket. Majd én eldöntöm hogy mikor és mennyi gyereket szeretnék.
2017. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 jafnrétti ***** válasza:
91%
Egyrészt felhívnám a figyelmüket rá, hogy már van kettő, és talán harmadik is lesz, másrészt felhívnám rá a figyelmüket a gyerekeink számáról egyedül mi, a férjem és én döntünk, nem pedig ők, és pláne nem valami agyalágyult politikus.
2017. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
94%

Felugranék és sürgősen elindulnék, még hátrakiabálnék a férjemnek, h. Gyere gyorsan Bélám, induljunk d.ni, nincs mit késlekedni!


Vagy megkérném apóst-anyóst h ne turkáljon a p.csámban, legyen szíves.


A moderátorszűrő kipirosított, de ide szó szerint ezeket a szavakat használnám, a nagyobb hatás érdekében.

2017. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
60%
Megkérdezném őket,hogy a politikus aki gyerek szülésre búzdítja a népet,lefog e mondani a jövedelméről,nem fog e többet lopni a díszes kompániájával együtt,és az ország érdekeit fogja minél inkább előtérbe helyezni? Ha ez ezek közül egy is teljesül biz' isten tele sz@rom gyerekkel ezt az aljasul szétlopkodott nemzetet.
2017. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%

Németh Szilárd lol. XD

Rá kell nézni.

Erről van szó:

[link]

2017. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%

Megkérdezném, hogy anyagilag mennyivel tudják támogatni a projektet, mivel a focicsapatnyi unoka nem levegőt fog enni.

Egyébként sok gyereket szeretnék 3-4 az ideális szám, de addig nem fogok szülni amíg normális körülmények nincsenek meg.

2017. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
68%
Most nézzük barátommal a Szolgálólány meséjét, ezek simán megcsinálnák azt a rendszert is, ha tehetnék.
2017. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!