Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lányok-Nők! Ha az anyósod és...

Lányok-Nők! Ha az anyósod és apósod egy politikai rendezvény után leültetnének és elkezdenék mondani neked hogy szülnöd kéne sok gyereket, mert kihal a magyarság (ezt hallották a rendezvényen). Akkor ti hogyan reagálnátok? Mit mondanátok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 09:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
98%

Amit anyósomnak mondtam mindig, ha a tesókérdéssel macerált: Ma már jóval negyven felett is szülnek a nők, úgyhogy húzzon bele!

Vagy egyszerűen megkérdezem, hogy akkor vajon az én férjem miért is egyke?

Legtöbbször ezzel rövidre is zártuk a témát :D

2017. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
88%
"Vagy egyszerűen megkérdezem, hogy akkor vajon az én férjem miért is egyke? " :DDDD Hát ez nagyon jó!
2017. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64%
Megmondanám, hogy pontosan annyi gyereket fogok szülni, amennyit tisztességesen fel tudok nevelni és iskoláztatni. Ha ez csak egy, akkor egy gyerek lesz és pont leszarom, hogy erről a politikusok hogyan vélekednek a budai villájukban.
2017. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
62%

Anyósom annak idején (igaz nem politikai nyomásra) engem is több gyerekkel nyaggatott. Én is pont ezt dobtam neki vissza, hogy a férjemnek miért is nincs testvére?


Sajnos a "mennyivel száll be az az anyagi részébe" kérdés elmaradt.


Egyébként nálunk már megvan a nagycsalád, sőt a férjem olyan szinten túlteljesített, hogy anyukájának azóta a túl sok unoka a probléma. A két kicsitől egész pontosan kiborult. Hát erről ennyit. Szerintem mindenki maga döntse el mennyit vállal, anyósok nagy többsége ilyenkor visszavonul és csak a partvonalról kiabál, mint az enyém.

2017. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
54%

"egy politikai rendezvény után "


Megmondanám nekik, hogy:

azért van ennyire kevés gyerek, mert -du gás helyett- most is csak szo patták őket!!

2017. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
31%
elköszönnék, viszonlátásra. hallok elég propagandát a fityisztől, nem kell más fassága is még.
2017. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
44%
Normális hangnemben megmondanám, hogy majd lesz gyerek, ha és amennyiben a párommal úgy érezzük, hogy szeretnénk és készen állunk rá (ugyanígy a mi dolgunk lesz, hogy hány gyereket szeretnénk), majd felállnék, és otthagynám őket.
2017. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
25%
6, hogy te mennyire buta vagy. Az ilyenek miatt tartunk ott, ahol....
2017. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
97%

Elég gáz az, ha valakinek egy politikai rendezvény kell ehhez a felismeréshez....

1980 óta csökken a népesség, szóval nem most buzdítsanak arra, amit ők elb_szak.... :D (illetve, hogy éppen nem)

Nincs köze senkinek ahhoz, hogy egy család hány, meg milyen gyereket vállal - én spec egyet se akartam, aztán most négynél vagyunk - tök jó dolog, de hát erre valaki vagy rájön, vagy nem.

2017. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
41%
Elmondanám, hogy egy súlyosan túlnépesedett bolygón ilyeneket mondani vagy tájékozatlanság vagy erkölcstelenség és figyelmeztetném őket, hogy válogassák meg milyen rendezvényekre mennek, mert nem jó rossz társaságba keveredni.
2017. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!