Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elmondjam a paromnak hogy...

Elmondjam a paromnak hogy idegesit az anyja?

Figyelt kérdés
nagyon ritkan vagyunk ott par napot a parom anyjanal,de legutobb egy honapot toltottunk ott.ebbe az idobe ismerhettem ki az anyjat szerintem.mivel a paromtol tart mert eleg durvan szokott vele veszekedni ha baja van,ezert ha o nincs ott nekem szokott oda mondogatni dolgokat.amugy meg bajolog meg ilyen kedves de az aljassagot megerzem rajta.pl ilyeneket mondd hogy miert kell nekem szolariumba jarni?meg miert vettem megin ilyen heti magazint mert hogy az mennyi penz.(kb 200ft) meg miert ettunk etterembe.meg hogy meddig alszunk.meg mikor mondja hogy neki milyen kemeny elete volt mert gyerekkoratol dolgoznia kellett meg mindent,akkor ahogy mondja mintha azt ereztetne velem hogy milyen konnyu eletem van es ez fajna neki.kozbe meg nekem szarabb volt mint neki valaha szulo minden nelkul ahogy felnottem.amugy en eleg szotlan vagyok meg is tartom a 3lepes tavolsagot vele is.de mar rohadtul idegesit de ha szolok a paromnak akkor tuti neki esik azt en leszek a rossz utana.

2017. máj. 31. 14:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
31%
#10, szerencsére nem minden nő úgy gondolkodik, mint te. Amikor a legutóbb megjelent anyám hisztizni, én épp a kertben tettem-vettem, és a párom első dolga az volt, hogy kirohant, és elvette mellőlem a fejszét, kapát, ásót... nehogy anyám miatt még én kerüljek sittre...
2017. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért nem tudjátok megbeszélni. Én pl. simán elmondtam a férjemnek, hogy azok alapján amit mesélt, nem szeretnék megismerkedni a szüleivel. És ez így is lett ,teljesen megértette. Milyen kapcsolat az, ahol nem tudtok ilyesmit megbeszélni
2017. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%

" szerencsére nem minden nő úgy gondolkodik, mint te. Amikor a legutóbb megjelent anyám hisztizni, én épp a kertben tettem-vettem, és a párom első dolga az volt, hogy kirohant, és elvette mellőlem a fejszét, kapát, ásót... nehogy anyám miatt még én kerüljek sittre..."


Büszke lehetsz magadra. Igen, valóban léteznek a Földön rettenetes nőszemélyek, de én azt nem értem, ha ennyire utálod a saját anyádat, miért nem zárod ki az életedből? Szóval erről ennyit. Az én anyám is szörnyen rettenetes tud lenni, de meg se fordulna a fejemben, hogy agyonverném. És miért? - mert az alapvető emberi erkölcsöket értéknek tartom, ráadásul ellenzem az antiszociális (és nem aszociális) viselkedést.

2017. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

Igen, büszke vagyok:) "de én azt nem értem, ha ennyire utálod a saját anyádat, miért nem zárod ki az életedből?" - picit átgondolod, és rájössz, hogy ehhez is 2 ember kell, arra van hatásom, hogy én ne keressem, arra nincs, hogy ő mit tesz.

"de meg se fordulna a fejemben, hogy agyonverném." - az indulati cselekmények jellemzője, hogy nem a fejben fordulnak meg... pont ez a különbség az előre megfontolt szándék, és a hirtelen felindultság között... érted, tudatosan én se ütném agyon, nyilván... hogy még üljek is miatta vagy 10 évet? Hülye azért nem vagyok...

Egyébként meg ja, én nem vagyok oda a "rendpárti-értékelvű-konzervatív" gondolkodásért - pont innen ered az alapvető konfliktusunk.

2017. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
12%
#1-es vagyok. Ja, eaten, kerdezo. Ingyen hotel kell a mamatol. En helyetekben szegyelnem a pofamat.
2017. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
19%

"picit átgondolod, és rájössz, hogy ehhez is 2 ember kell, arra van hatásom, hogy én ne keressem, arra nincs, hogy ő mit tesz."


Elárulok egy titkot: elég ehhez egy ember is. Igaz, valóban bonyolult, mert akkor telefonszám csere, letiltani a mobilszámát és még facebookrol is, de mégse annyira komplikált, hogy megtedd ezeket a lépéseket. Amikor meg csönget, akkor nem engeditek be. ENNYI.

Mellesleg megírtad, hogy büszke vagy arra, hogy anyádat ennyire megveted. Most írhatod, hogy de te így-úgy és az anyád pedig egy segg, a tényen akkor sem változtatsz, hogy egy szarember vagy.

2017. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
egyaltalan nem ingyen hotel kell,mert a parom mindig vasarol meg penzt is ad neki.senki nem mondta hogy ingyen vagyunk ott.a parom meg mikor veszekszik neha az anyjaval annak is megvan a sajat oka koztuk.csak olyankor az anyja hallgat.azert mondom hogy tart.tole.az meg hogy tartom a tavolsagot az anyjaval azt ugy ertem hogy nem bizalmaskodtam vele sosem,ilyen felszines dolgokrol valtok vele par szot.ha meg meg kozelebb engedtem volna magamhoz meg rosszabb lenne,mert aki kozel all hozza azzal meg ketszinubb ugy latom.kibeszeli meg meg ilyenek
2017. máj. 31. 16:51
 18/23 anonim ***** válasza:
85%

#16, a felsoroltak adottak, de attól még kimegyek a kertembe néha - például - na, mert azért van:)

A rólam alkotott véleményed meg semmivel se érdekel jobban, mint az anyámé... bocs, de ez van. Tudom, tudom, szerintetek "anya csak egy van" - de tudod, ez időnként pont eggyel több az elviselhetőnél...

2017. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
28%

Én nem azt mondtam, hogy anya csak egy van, hanem simán lelehet rázni egy embert, ha nagyon akarunk.

Amúgy meg maradjunk annyiban, hogy engem se érdekel, hogy téged nem érdekel, hogy egy szarember vagy. Mondhatsz akármit ez a tény akkor is igaz. Vagy leszarod és maradsz az, vagy nem.

2017. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
56%
#19, azt nézve, hogy ez miféle értékrend szerint "tény és igaz", erre legfeljebb újra büszke lehetek... tudod, két negatív szorzata az pozitív:)
2017. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!