Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elmondjam a paromnak hogy...

Elmondjam a paromnak hogy idegesit az anyja?

Figyelt kérdés
nagyon ritkan vagyunk ott par napot a parom anyjanal,de legutobb egy honapot toltottunk ott.ebbe az idobe ismerhettem ki az anyjat szerintem.mivel a paromtol tart mert eleg durvan szokott vele veszekedni ha baja van,ezert ha o nincs ott nekem szokott oda mondogatni dolgokat.amugy meg bajolog meg ilyen kedves de az aljassagot megerzem rajta.pl ilyeneket mondd hogy miert kell nekem szolariumba jarni?meg miert vettem megin ilyen heti magazint mert hogy az mennyi penz.(kb 200ft) meg miert ettunk etterembe.meg hogy meddig alszunk.meg mikor mondja hogy neki milyen kemeny elete volt mert gyerekkoratol dolgoznia kellett meg mindent,akkor ahogy mondja mintha azt ereztetne velem hogy milyen konnyu eletem van es ez fajna neki.kozbe meg nekem szarabb volt mint neki valaha szulo minden nelkul ahogy felnottem.amugy en eleg szotlan vagyok meg is tartom a 3lepes tavolsagot vele is.de mar rohadtul idegesit de ha szolok a paromnak akkor tuti neki esik azt en leszek a rossz utana.

2017. máj. 31. 14:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, persze, mondd el neki nyugodtan.
2017. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szâmomra az a furcsa hogy a párod és az anyja nem igazàn jönnek ki lehet hogy az anyja cseszett el vmit a nevelésben megmondom őszintén nem sajnálom az anyósodat megérdemli !Különben is mindíg van körülötte valaki aki segit neki sosincs egyedül meg a fia is gondoskodik rola attol függetlenül hogy milyen a kettejük közötti viszony!
2017. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
amugy jo koztuk a viszony,csak ha olyat szol be neki az anyja ami neki nem.tetszik akkor a parom rendesen leosztja.meg visszaszol neki.de ha nincs ilyen problema elvannak.a masik gyerekevel azzal mer szajaskodni mer az nem szol vissza neki
2017. jún. 6. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!