Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jóbban ízlik az anyós főztje,...

Jóbban ízlik az anyós főztje, mint a páromé, ezért a párom nagyon fúj rám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Még hazudni, sem nagyon tudnék, mivel az anyós főztjéből 3x annyit megeszek, mint a pároméból.
2017. júl. 10. 08:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%

Én ezt úgy "oldom meg", hogy amiről tudom, hogy anyukám nagyon jól készíti és úgysem "vehetem fel a versenyt vele", azt nem készítem. Eszünk nála.

Én olyanokat készítek, amiket anyukám nem szokott főzni. Így abban én vagyok a "profi".

Páromnak ízlik, anyukám főztje is, és az enyém is. Persze anyukám ezerszer gyakorlottabb nálam, és a repertoárja is nagyobb. De gondolom, amire annyi idős leszek, mint ő, én is jobb leszek, mint most.

2017. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
26%
A ti kapcsolatotok se biztos, hogy rózsás. Mit jelent az, hogy fúj rád?
2017. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
32%

És te kérdező tudsz főzni? Szoktál?

Én nem sértődnék meg,ha a párom fikázza s főztöm,megkérem,hogy akkor mutassa meg,ha ő jobban tudja,vagy következő alkalomkor közösen főzünk. Nincs annál jobb:) szeretek tanulni

2017. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
88%
Akkor egy kicsit fogd vissza magad a dícséretekkel, dícsérd meg egyszer, h tudtára add h ízlik és pont. Engem am is zavarna, ha fél percenként kellene megköszönnöm a bókokat, kicsit már erőltetettnek érezném. Azt meg ne is várd el, h párod ugyanúgy főzzön, mint az anyja, én se főzök rosszul, (legalábbis ehető) anya jobban is főz de egyszerűen nem is tudnám úgy csinálni, mint ő. Ráadásul én inkább a modernebb kajákban vagyok jobb, míg anya a háziasabb ételekben.
2017. júl. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!