Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósod/apósod szokott szekáln...

Anyósod/apósod szokott szekálni a külsőddel, megjegyzéseket tenni a testsúlyodra?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 18:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Apósom soha. Anyósom egyszer tett megjegyzést. Már nem tud, mert nem tartom vele a kapcsolatot.
2017. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Anyósom folyamatosan ezt tette. Mindig kikészültem. Majd mikor a másik unokájával terhes voltam, le dagadt tehenezett. Azóta nem tartom vele a kapcsolatot, se én se a férjem
2017. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
Bárcsak ilyesmi apróság lenne a "gond", de amikor fogyatékos s még az anyós van baromságon kiakadva, mert beképzel magának dolgokat... Nah az már no comment.
2017. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Anyósom elismerte,hogy szép lány vagyok,aztán elküldött a búsba,hogy tönkre teszem a fiát,elrontom,megváltoztatom blabla. 1 éve volt,azóta nem tartom vele a kapcsolatot.

Apósom azzal szekál,hogy piszkafa vagyok,nem lehet mindenki 120 kg,mint ő.. :D (A fia is "piszkafa")

2017. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nekem soha semmiféle megjegyzést nem tettek rá. Se rosszat, se jót. Ahogy én sem rájuk.
2017. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Mindketten szoktak megjegyzéseket tenni. 165 centi vagyok és 45 kg, nem lettem nagydarab, hát van ilyen. Egy csomót zabálok, de egyelőre nem látszik meg rajtam, majd talán idősebb koromban.

Após inkább aggódóan szokta mondani, hogy biztos nem eszek, nem kéne ennyit dolgozni, meg stresszelni, maradjon idő az evésre is, stb :) Ez szerintem még aranyos, jóindulatú, nem veszem bántásnak. Anyósom viszont engedett már el olyat, hogy ilyen vézna kislánytól hiába vár ő unokát, biztos nem tudok teherbe esni majd... ez már fájt azért. Nagyon szeretnék gyerekeket, ezt ő is tudja, nem esett jól :(

2017. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
A férjem apja egyszer kedvesen megkérdezte a férjemtől, hogy "még mindig azzal a dagadt nővel vagy?" Nos, ami azt illeti, tényleg dagadt vagyok, elvégre 125 kg nem nádszál, viszont kicsit furán hangzik ez egy kretén őrült szájából, aki verte a gyerekeit és a feleségét. Sosem akartam megismerkedni vele, és ez után a kedves megjegyzése után már nem 100, hanem 1000%, hogy nem is fogok soha.
2017. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer. Nem érdekel.
2017. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után 2 nappal megkérdezte hogy : " mekkora nadrágot hordasz 3XL igaz?" 65kg voltam és teljesen jók voltak rám a ruhaim amiket terhesség előtt 60 kilósan hordtam. 170cm vagyok, nem a legsoványabb kategória..de azért köszi minden nő álma ezt hallani szülés után, pláne olyantól aki 2x-3x nagyobb mint ő. Ezen kívül vannak más "kedves" megnyilvánulásai is, de már nem veszem fel. :D
2017. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Volt mar, hogy megjegyezte anyosom hogy nagyon sovany vagyok (betegseg miatt), meg mikor felszedtem par kilot akkor azt is, hogy most mar azert jobb husban vagyok. Es terhesseg alatt is megjegyezte, hogy hiztam combra, meg ki vagyok kerekedve stb...de nem rossz szandekbol tette szerintem. Nem hiztam amugy sokat terhesseg alatt sem, teljesen egeszseges testalkatom van (S-es meretu ruhat hordok, elotte, mikor beteg voltam XS-es volt a meretem).
2017. júl. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!