Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igaza van anyósomnak?

Igaza van anyósomnak?

Figyelt kérdés

Októberben lesz az esküvőnk.

Ő 1 hónapja talált új pàrra.

Még senkinek nem mutatta be, az esküvőnkre akarja először hozni.

Nos a főasztalhoz egy idegen férfit nem szeretnénk ültetni hiába anyósom párja mi nem ismerjük.

Ezt el is mondtuk neki, ő megsértődött hogy ezzel őt kitaszítjuk.

Felajánlottuk neki hogy akkor ha a párjával akar ülni akkor a többiekhez tud csatlakozni.

Az sem jó, mert neki a főasztalnál van a helye.

Ami jogos, de nem egy idegennel az oldalán.

Mit tennétek?


2017. júl. 28. 17:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
32%
Ne hívjátok meg, és a probléma megoldva. :)
2017. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
86%
Hasonló esetben én is az esküvő előtt szeretnék anyósom új párjával találkozni és nem az esküvőn. Az esküvő Rólatok szól és nem anyósod új párjának bemutatásáról és a vele való ismerkedésről. Talán még az illetőnek is kellemetlen lesz a szituáció.
2017. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%
Hat igen. Pont lesz..nam a vendegjogot. :) ez egy esküvő.. Jezusom egy nap se lehet ami szerencsetlenekrol szol? Az anyósrol kell bizonyára ennek is. En a saját anyámat is korberohognem ezert anyost is pont uigy. Ne torodjetek vele. Ha o nem akarja bemutatni ti nem akarjatok majd odaultetni aztan joido.
2017. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
11%

oké, tudomásul veszem, hogy el kéne ásnom magam, mert a gyűlölködő többség szerint az anyóst utálni kell, csakazértis keresztbe tenni neki.

Remélem, titeket pont ennyire fog rühellni a menyetek... nem is érdemeltek mást. 20 ve élek az anyósommal, el nem tudnám képzelni, hogy így viselkedjek a férjem anyjával :(

2017. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

14 en tok szeretem anyosom de nem ilyen idiota igy nincs miért magamra vennem amit te nekem (nekünk) kívántál.

talan a te anyosod ezt megtenné veled? Velem az enyém biztos nem. Max a kedves sógornőm. Na.. Ot rühellem. De ez masik lapra tartozik. En a kérdezo kerdesere válaszoltam, hogy oldja meg a bemutatast előbb. Es nem a szimpatia elnyerese volt a celom. Főleg nem a tied.

Az esküvő egy par életében örökre maradando emlek. En bizony nem szeretném ha kellemetlenül ereznem magam ha mondjuk olyan embert hoz anyosom a főasztalhoz akit nem is ismerek. Ez önzes. És megegyszer tisztázzuk. Az en anyosom nem ilyen önző nem hozna ilyen helyzetbe. Szeretjük egymást nagyon. Többet beszélek vele mint a saját lánya vagy a férjem. Éppen most is dumálunk messengeren szoval kicsit tulkepzelted a szitut.

2017. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy 100-as az anyósjelölted? Mert ez alapján nem tűnik annak!
2017. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
56%
Az anyóst meghívni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem.
2017. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Van a családban olyan, aki már ismeri anyós párját? kicsit úgy tűnik nekem, mintha anyós szeretne ezzel a középpontban lenni, hogy ott az esküvőtökön mutassa be a társát.
2017. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, h. nem is idegen. Oktoberig kiderithetitek ki az... 1 honapos csak a kapcsolat. Az uj pacak, lehet, semmit sem tud az eskuvorol.
2017. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy addigra már meg sem lesz neki.

Lehet, hogy az esküvő után szakítanak.

Én biztos nem szeretnék egy, addigra már idegen embert nézegetni az esküvői fotókon!

2017. júl. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!