Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igaza van anyósomnak?

Igaza van anyósomnak?

Figyelt kérdés

Októberben lesz az esküvőnk.

Ő 1 hónapja talált új pàrra.

Még senkinek nem mutatta be, az esküvőnkre akarja először hozni.

Nos a főasztalhoz egy idegen férfit nem szeretnénk ültetni hiába anyósom párja mi nem ismerjük.

Ezt el is mondtuk neki, ő megsértődött hogy ezzel őt kitaszítjuk.

Felajánlottuk neki hogy akkor ha a párjával akar ülni akkor a többiekhez tud csatlakozni.

Az sem jó, mert neki a főasztalnál van a helye.

Ami jogos, de nem egy idegennel az oldalán.

Mit tennétek?


2017. júl. 28. 17:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%
Még a végén belepusztulna anyósod, ha nem róla szólna az esküvő...mi másért lenne értelme akkor bemutatnia...vagy éppen ismeritek már...
2017. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%
Anyósodat megértem, egyrészt szeretne a fia mellett ülni, másrészt szeretné mutatni, hogy nincsen ő egyedül. Anyóst nem értem meg, mert teljesen abszurd, hogy a fiának sem mutatja be előtte az új pasit, ez egyszerűen nem normális. Amennyiben ez igy marad októberig, akkor a főasztalnál csak ti ketten üljetek, és az örömszülőket tegyétek oldalra. Az apósnak van új felesége? Merthát ugye nyilván ő is a fia mellett akarna ülni. Reméljük, hogy az idő megoldja a problémátokat addig. Nehéz helyzet. A fene se akarna ilyen anyóst...
2017. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
26%
Egyszerűen nem értem a problémát. Az örömszülők helye az ifjú pár mellett van, a főasztalnál, a kísérőjükkel együtt. Igen prosztónak kell ahhoz lenni, hogy beültessétek a többi vendég közé, nehogy az új pasi "elvonja a figyelmet" rólatok. Ennyire nem bíztok magatokban, meg a saját magatok által meghívott vendégseregben?:DD
2017. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
87%
Rényleg; mi van az apóssal? Él még? Ha igen, ott lesz-e?
2017. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
89%

Szóval témánál maradva, ismerjétek meg és döntsetek úgy, ahogy ti helyesnek érzitek. Nagy baj nem lehet belőle, hisz a ti esküvőtök. Annak idején én is feltettem a kérdés gyakorival a lenti témával kapcsolatban, és úgy érzem helyes döntést hoztam, a ti esküvőtök a ti döntésetek.


-- OFF --


Saját tapasztalatomat tudom megosztani ezzel a kérdéssel kapcsolatban. Nálunk nem az ültetéssel volt a gond, hanem a meghívással. Röviden, tömören: Édesanyám elvált, majd édesapám utána 1 éven belül elhunyt. Összejött egy másik palival, hozzá költözött. Többször is volt konfliktus, szakítottak is 2x. Megint összejöttek. Közben megtaláltam életem párját és terveztük a házasságot. Mivel a anyám palija nem volt százas, sokat veszekedtek anyámmal, néha jóban néha rosszban voltak. Úgy döntöttem, hogy az esküvőre nem hívom meg, hisz elég agresszív is, apai ágon lévő nagyszüleim sem értékelték volna, ha valaki más foglalja el elhunyt édesapám helyét az asztalnál, meg nekem se esett volna jól. Szóval, nem hívtuk meg. Ez megmutatja, mennyire komoly a dolog az ő részükről, ha emiatt szétmennek, akkor az a kapcsolat annyit is ér. Anyámnak is jót akartam ezzel, hisz egy kapcsolatban mindig vannak problémák, azt vagy megbeszélik és élnek tovább, vagy különválnak.


Amikor közöltem anyámmal, hogy "nem hívjuk meg" jött a szokásos durci anyám részéről, hogy akkor ő sem jön el. Úgyis utál vezetni, meg a helyszín messze van. 110 km kb. Jöttek a kifogások, majd észhez tért, eljött. Azóta már egy sokkal normálisabb férfivel van kapcsolatban és belátta, hogy miatta is csináltam mindezt.


-- ON --

2017. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezõ hogy sikerült az esküvõ? Amúgy gratulálok!:)
2017. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!