Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ezt jogosan...

Szerintetek ezt jogosan utasitottam vissza? Vagy en vagyok a hulye?

Figyelt kérdés

Anyos, aposnak van egy uresen allo haza. Nem hasznalja senki.

Fel ajanlotta ezt a hazat, hogy lakjunk ott a baratom es en.

Rendes felujitasra szorult a haz. Ugy lett megbeszelve, hogy a felujjitast a baratom es az anyukaja fogja allni. Nekem abba nem kell belefogetnem semmit.

Majd ha mar bekoltoztunk utana ha kell valami azt mar kozosen vesszuk. Ennyi volt a megeggyezes.

Na es elkeszult a haz, johet a bekoltozes.

Az anyos meg elo allt azzal, hogy y osszeget fizessek neki havonta berleti dijkent.

En meg mondtam, hogy ezt az elejen kellett volna tisztazni, en inkabb meggondolom meg hogy bekoltozok e vagy sem...


2017. aug. 20. 15:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
83%
És akkor te minden nap kiszámlázod majd a párodnak a mosogatás, vasalás, főzés rá eső költségeit... hiszen egy cselédet ki szokás fizetni, vagy nem??
2017. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
80%

Biztos nem költöznék oda.


Amúgy is, ha már valamiért bérleti díjat fizetek, akkor válogatok a lakások/házak között, hogy melyik legyen az.

2017. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
7%
Arrol volt szo, hogy bekoltozes utan kozosen fizettek mindent. Szoval csak attol fugg, mennyi az az annyi? Ha kb. a rezsi fele, akkor teljesen jogos az un. alberleti dij. Szoval mennyit ker pontosan? Ezen van a hangsuly. Azert nezzuk az o reszet. Belead egy rahedli penzt egy hazba, hogy te bekoltozhess. O igy latja. Viszont a haz nem a tied, hanem az oveke.Szoval mennyi penzrol van szo, illetve hany m2 a haz? A baratodtol is ker berleti dijat?
2017. aug. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!