Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha az esküvőt lefújja az egyik fél a "kedves anyós" miatt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyan problémákra, hogy

- MINDENBE beleszól, de egy forinttal nem járul hozzá az egész eseményhez (hozzáteszem, a fiatalok állják az egészet SAJÁT pénzből),

- boldog-boldogtalant meghív, mikor tudja, hogy korlátozva van az étterem befogadó képessége,

- az ajándékba kapott nászutat pénzzé kell tenni, mert az jobb,

- csak olyan ember hívható meg, akinek van pénze

- annak ellenére meghívatott egy embert, hogy így teljesen 100%, hogy borítékolható valami balhé

....

és még lehetne sorolni.

Sajnos a fiatalok között is veszekedést szül, a fiú próbál dűlőre jutni (az ő anyja), de nem sok sikerrel.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2017. aug. 22. 13:45
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
92%
Én ilyen esetben megértem, sőt. Lehet, drasztikusabb is lennék: a páromnak el kell véglegesen döntenie, hogy az anyja köldökzsinórján akar élete végéig lenni, vagy nem. És nem hagyja az anyjának, hogy "azért, mert én a szent ANYA vagyok" felkiáltással alánk tegyen vagy mindenféle baromságot csináljon... mert az, hogy esetleg meghívat 1-2 pluszembert, még annyira nem gáz, de annyit, hogy be se férnek az étterembe???...
2017. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
91%

Nocsak, megjött a kérdés az előbbihez?


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


:D


Megértem, ha a párom olyan pipogya lenne, hogy hagyja, hogy valamelyik családtagja lazán beleszóljon, én sem mennék hozzá, mert utána már MINDENBE beleugat, a kedves férjem-feleségem meg úgyis az ő pártját fogná.

2017. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanez jutott eszembe :D
2017. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Gondolom, kitaláltátok, én vagyok az a fél, aki le akarja mondani.... :(

Ott volt, mikor az étteremben meg lettek beszélve a dolgok, tehát tisztában volt vele, mennyien férnek be.

Mikor felmerült az esküvő ötlete, Ő MONDTA, HOGY Ő SEMMIBE NEM SZÁLL BE. Hozzáteszem, senkitől nem kértünk semmit, mégis a másik félről mindenki kérdezte, mit tudnak segíteni (akár anyagilag, akár sütéssel).

Az elején le lett állítva, de azért még mindig próbálkozik. Meghívatta a barátnőt is, úgy, hogy előtte elmondtuk, hogy nem... Erre a barátnő előtt rákérdezett, hogy hol a meghívó...

Nincs egy hónap vissza.... A boldogság helyett csak keserűség van.

Nagyon szeretjük egymást, de mondtam a páromnak, ez a MI NAPUNK (az már szinte mellékes, hogy a mi pénzünkből...), tehát legyen kedves kicsit visszább venni az anyját, mert a végén tényleg lefújom.

Most ott tartunk, hogy lehet, be se férünk az étterembe... Persze az ülésrend se jó, mint ahogy semmi más....

Most várom, hogy beszóljon valamit, és akkor el fogom magyarázni, hogy oldja meg, hogy elférjünk (tehát az Ő vendégei -mert van 8!!!-), vagy én nem fogok menni, csakhogy ők elférjenek.

Sajnálom a páromat, tudom, szar neki is, de úgy érzem, ez már rohadt túlzás.

2017. aug. 22. 14:14
 15/53 A kérdező kommentje:
És azt a kérdést nem én írtam ki, amit az előbb belinkeltetek.
2017. aug. 22. 14:14
 16/53 anonim ***** válasza:
93%

az hol van leírva, hogy párod leállította?? SEHOL!


pároddal beszélgess el. mert most beleszól ebbe, aztán majd miért azt a lakást veszítek, miért oda a nászút, miért vagy terhes, miért nem, miért az a neve, miért nem szoptatsz...?! stb.


párod egy nyámnyila.

2017. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
98%

"Meghívatta a barátnőt is, úgy, hogy előtte elmondtuk, hogy nem... Erre a barátnő előtt rákérdezett, hogy hol a meghívó.."


És te erre adtál meghívót? Én csak annyit mondtam volna: "Nincs, ez családi esemény, és a mi napunk. A MI meghívottjaink lesznek ott." Akkorát égett volna anyósod, hogy lehet, akkor leállítja magát...


A leendő férjednek meg mihamarabb mondd el, ami kavarog benned. Nálunk férjem elég anyás, de az esküvő előtt szembe ment vele.

2017. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

"Ott volt, mikor az étteremben meg lettek beszélve a dolgok, tehát tisztában volt vele, mennyien férnek be."


Csak halkan mondom, hogy már az étterembe sem kellett volna elvinni! ... kivéve, ha ő finanszírozná a vacsorát, de itt ez nincs.

Mi a francot keresett ott?

2017. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
4%

Miért kell a pasit szidni??

Nem ő tehet róla, ha az anyja hülye.

Mit tegyen? Üljön egész nap az anyja mellett, hogy nem hív-e el éppen valakit az esküvőre??

2017. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
98%
Én amúgy ebben az esetben baromira leégettem volna anyóst. A barátnőnek megmondtam volna, hogy ne haragudjon, ez baromi kínos, de hát mi mondtuk XY néninek, hogy szűk körű lesz, és csak a mi legközelebbi barátaink, ismerőseink lesznek ott, és bocsi, de nem lesz meghívva. Na akkor talán anyóspajti magába nézett volna.
2017. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!