Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha az esküvőt lefújja az egyik fél a "kedves anyós" miatt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyan problémákra, hogy

- MINDENBE beleszól, de egy forinttal nem járul hozzá az egész eseményhez (hozzáteszem, a fiatalok állják az egészet SAJÁT pénzből),

- boldog-boldogtalant meghív, mikor tudja, hogy korlátozva van az étterem befogadó képessége,

- az ajándékba kapott nászutat pénzzé kell tenni, mert az jobb,

- csak olyan ember hívható meg, akinek van pénze

- annak ellenére meghívatott egy embert, hogy így teljesen 100%, hogy borítékolható valami balhé

....

és még lehetne sorolni.

Sajnos a fiatalok között is veszekedést szül, a fiú próbál dűlőre jutni (az ő anyja), de nem sok sikerrel.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2017. aug. 22. 13:45
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
94%

miért ki nem állítja le a saját anyját? a "férfi"!

megmondaná: anyám álljál le, vagy te sem leszel ott és kész. de nem szól semmit.

2017. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell meghivni de még elmondani se neki hogy megvolt
2017. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Most várom, hogy valamit beszóljon.

A párom megért, de van, hogy ő se tud mit csinálni, mert az anyjáról lepereg minden.

2017. aug. 22. 14:29
 24/53 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor meg kell mondani neki, hogy vagy elkezd viselkedni, vagy ő sem lesz ott.

Másból nem ért.

2017. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
98%

lepereg?

kérlek.

párod szépen megmondja, hogy akkor kiket hívott meg: yxz... stb, akkor most felhívja őket és lemondja. ha nem, akkor ti elintézitek, de akkor anyós sem lesz ott az esküvőn és kész

2017. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
94%
Közlöd a pároddal hogy vagy lecsillapítja az anyját vagy esküvő lemondva.
2017. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor tényleg nem én vagyok a hisztis és akaratos, ahogy be lettem állítva.

Én próbáltam jófej lenni, meg az elején, meghallgattam, mondott pár jó dolgot is, amit bele is vettünk, de ez túlzás!!!

Hozzáteszem, eddig jó volt a viszonyunk.

Nem értem, mi ez a nagy fordulat nála.

2017. aug. 22. 14:35
 28/53 anonim ***** válasza:
98%

"Figyelj Géza! Nekem nagyon elegem van anyád szervezkedéséből és ez előrevetíti az árnyékát annak, hogy milyen jövő elé nézünk.

Ezért úgy döntöttem, hogy nem lesz esküvő, - se ilyen, se olyan - mert én nem akarom "hárman párban" élni az életem

Vagy AZONNAL leállítod anyádat, vagy engem felejts el!"


Aztán majd meglátod mi lesz ...

2017. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
97%
Én a következő beszólásnál megmondanám ennek a némbernek, hogy rendben, eddig bírtam, de ettől a perctől fogva ő már nincs a meghívottak listáján.
2017. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
98%

Én megmondanám, hogy vagy leállítja az anyját, vagy befejeztem vele.


Kész, ha már most hagyja, hogy anyuka mindenbe beleszóljon, kkor a házasságotok rövid úton halálra van ítélve, mert utána is mindenhol ott lesz anyós.

2017. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!