Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha az esküvőt lefújja az egyik fél a "kedves anyós" miatt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyan problémákra, hogy

- MINDENBE beleszól, de egy forinttal nem járul hozzá az egész eseményhez (hozzáteszem, a fiatalok állják az egészet SAJÁT pénzből),

- boldog-boldogtalant meghív, mikor tudja, hogy korlátozva van az étterem befogadó képessége,

- az ajándékba kapott nászutat pénzzé kell tenni, mert az jobb,

- csak olyan ember hívható meg, akinek van pénze

- annak ellenére meghívatott egy embert, hogy így teljesen 100%, hogy borítékolható valami balhé

....

és még lehetne sorolni.

Sajnos a fiatalok között is veszekedést szül, a fiú próbál dűlőre jutni (az ő anyja), de nem sok sikerrel.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2017. aug. 22. 13:45
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
84%
Én anyósom is ennyire fogyatékos.
2017. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk sorban:

1, Tök mindegy, hogy mit mond, nem kötelező meghallgatni. Mivel pénzzel nincs benne a dologban, így csak a szája járhat.


2, Nem tud meghívni senkit, lévén nem ő osztja a meghívókat. Így csak a szája járhat, de meghívni nem tud senkit.


3, Teljesen mindegy, mit mi a véleménye a nászútról. Csak a szája járhat.


4, Nem szólhat bele a meghívottak listájába, csak a szája járhat.


5, Nincs olyan, hogy meghívat egy embert. Az megy el, akit ti meghívtok. Pont.


Házasság környékén illik már annyira felnőni, hogy nem úgy ugrálni, ahogy mamzi fütyül. A válasz, amit keresel: "Köszönjük, anyuka, de ez a mi esküvőnk, és az lesz, amit mi látunk jónak."


Pont. Sem több, sem kevesebb: vitába nem belemenni.


Nem szakítgatni kell, hanem megtanulni konfliktusokat kezelni, valamint azt, hogy a kettőtök dolga a kettőtök felelőssége, és senki másé.

2017. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy fillért sem tesz bele, a szájára lakat.Amennyiben így sem marad csendben, akkor mehet olyan esküvőre, amit ő fizet, de itt nem kívánatos a jelenléte.Ennyi.
2017. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
91%
Én pénzemen , én esküvőmön anyám senkit nem hív és semmibe nem ugat bele. Ez a srác dolga.
2017. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. aug. 22. 20:19
 46/53 anonim ***** válasza:
45%
Sikerült megoldani?
2017. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Anyósok. Mindig csak a baj van velük. :D
2017. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
31%
Hogy az a fél egy tátott szájú phasz/phina,aki arra nem képes,hogy leszakadjon az anyjáról.Ennek a párnak a gyerekét nagyon fogom sajnálni,az biztos.
2017. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam az összes választ, de ha nem állsz a sarkadra, ez a keserűség elkísér majd az egész közös életetekben, akár lesz esküvő, akár nem. Nagyon határozottan megmondanám az anyósnak, hogy mibe szóljon bele és mibe ne. Akár megharagszik, akár nem. Valószínűleg persze megharagszik, de inkább ő haragudjon, mint hogy ilyen körülmények között készülj a nagy napra, és így éld át. Azon kívül, ha megvolt az esküvő, onnantól kezdve a gyerek téma lesz napirenden, abban biztos lehetsz.
2017. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, sikerült.

Leadtam a végleges létszámot, tehát ha megszakad, se tud már senkit sem meghívni, és természetesen az ő vendégei nincsenek benne a listában.

Párommal hétvégén hosszasan beszélgettünk, többek között erről is, és mondta, nem érdekli, mit gondol az anyja, az a fontos, mi mit szeretnénk.

Nagyon remélem, hogy tényleg senki nem fogja tönkretenni ezt az egészet.

Tegnap én is beszéltem anyóssal, úgy néz ki, megértette, hogy ez a MI napunk, nem az övé.

Ha ennek ellenére bármiféle probléma lesz, a párom az, aki ki fogja penderíteni a lagziról.

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 29. 11:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!