Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon magam alatt vagyok,...

Nagyon magam alatt vagyok, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
Aludni sem tudok. Parom anyja teljesen kicsinal. Evek ota bant engem ok nelkul mint egy pszihopata, ma megint kiakasztott. Tegnap a szulinapi bulijan voltunk, en faradt voltam, beszelgettem emberekkel, de kaja utan nagyon elpilledtem es leultem kicsit. Az anyja meg kajak lebaszott hogy miert guboztam be, miert nem beszelgetek a vendegekkel. Vegulis kesobb meg tarsalogtam. Parom anyjanak van egy kozeli baratnoje, akinek beszelgettem a parjaval. Szoba kerult a faradsag es mondtam hogy nem alszom tul jol. Ennyi, nagyon masrol nem beszelgettunk. Erre ma az anyja egy tomerdek uzenetet kuldott paromnak, hogy milyen illetlen vagyok es etikatlan, hogy feltekennye tettem a baratnojet azzal, hogy a pasijanak ilyen szemelyes dolgokat mondtam el. Ez mar nekem annyira sok igy a sok evnyi szar dobalas utan, hogy mar latni sem akarom. Duhmben irtam egy uzenetet a baratnonek, hogy ne haragudjon ha rossz erzeseket keltettem benne de leirtam neki azt is hogy parom anyja hogy banik velem evek ota. Lehet ezt nem kellett volna, nem tudom, vegulis meg nem olvasta el, viberen kuldtem, kitorolhetem, de nem tudom van e ertelme. Ti ezt a helyzetet hogy kezelnetek a helyemben?
2017. szept. 5. 00:24
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
85%

Kétszer is emlegeted, hogy inkább legyél egyedülálló?

Hát inkább! Szerintem neked ez a legnagyobb félelmed. De miért, gondolod nincs más pasi a földön? Mostani párod láthatóan nem képes megvédeni és a sarkára állni az anyjával szemben. Ennyi idő után sem. Akkor mi a további kérdésed? Nagyon sok múlna a párodon, már rég helyre kellett volna tegye az anyját.

2017. szept. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
84%

Én biztosan nem szakítanék emiatt,ha a párom megvédene. Azt írod, megvéd, csak az anyja nem veszi az adást.

Akkor miért nem tojtok rá mindketten? Azt kéne tenni. Nem elmenni, nem beszélni vele, talán még változtatna is.

2017. szept. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon egyszerű! Szépen kiállsz magadért. Ha mama zrikál, akkor kikéred magadnak. Nem mentegetőzni kell, hanem úgy kezelni mamát, ahogy ő kezel téged.

És ami a legfontosabb: nem kell vele kapcsolatot tartani, és ha szóvá teszi, akkor elmagyarázni az okokat.

Ha párod ezek ellenére kitart melletted, akkor jó, ha nem , na akkor kell otthagyni.

Ne hagyd magad, vegyél egy seprűt a boszorkának.

2017. szept. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
91%
Mintha az en anyosomrol irnal, o ugyanilyen rosszindulatu no, en is 4 eve hallgatom a hulyesegeit.... megoldasom: elkerulom, nem megyek a kozelebe sem ugy 3 honapja, miota vegleg betelt a pohar.
2017. szept. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell odamenni és kész. Ha hisztizik, szard le, ha a párod felelösségre von emiatt öt meg tedd helyre.
2017. szept. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
96%
Anyósod nem lesz jobb, mert teljesen zakkant. De te miért mész hozzájuk? Pl. a szülinapjára? Ne menj oda és kész. Vagy a párod akarja?
2017. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
92%
párod se normalis igazi ferfi mar elrendezte volna ezt az egeszet, foleg ha szerelmes beled es azt akarja hogy te legyel a gyermekei anyja.
2017. szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám, hogy egy elmebeteg éket verjen közétek. Próbáld meg megbeszélni a pároddal, hogy ez így nem megy tovább.
2017. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Kb mint férjem anyja...8 évig mérgezte az életemet, aztán most márciusba eljött az ennyi és nincs tovább, számomra már nem létezik. Hallom vissza ahogy panaszkodik mindenkinek,hogy mekkora szemét vagyok,meg eltiltom tőle a fiát és az unokáit... tiltja a fene, férjem anyák napján meglátogatta a gyerekekkel és azóta nem ment (gondolom végig hallgatott egy kiadós monológot,de passz miért nem megy..nem téma abszolút az anyja mert hallani se szeretnék róla). Azóta,hogy kikerült a képből sokkal jobban alszom és sokkal nyugodtabb vagyok,így a légkör is sokkal jobb itthon.
2017. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtatok. Az anyjaval mar csak annyit beszelek egy ideje amennyit muszaj. Az a baj hogy o az a tipus aki a hatam mogott ugat, raadasul szamara csak az jo es szent amit o csinal, es ha beszelnek vele errol akkora balhe lenne, hogy tartok tole elpattanna az agyam es olyat mondanek vagy tennek amit magam is megbannek. Es ertelme sincs beszelni, mert ugysem valtozna semmi. Regen imadott, aztan hirtelen ilyen lett. Parom kiall mellettem, de ot is terrorizalja az anyja lelkileg. Volt hogy ignoralta a fiat honapokig hatha ott hagy. Nem hagyott. Amint irtam csak nagy ritkan talalkozunk, de mondtam paromnak ezentul latni se akarom egyaltalan. Sajnos rossz hatassal van az erzeseimre. En ilyen orult noszemelyt meg soha nem lattam.
2017. szept. 5. 09:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!