Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon magam alatt vagyok,...

Nagyon magam alatt vagyok, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
Aludni sem tudok. Parom anyja teljesen kicsinal. Evek ota bant engem ok nelkul mint egy pszihopata, ma megint kiakasztott. Tegnap a szulinapi bulijan voltunk, en faradt voltam, beszelgettem emberekkel, de kaja utan nagyon elpilledtem es leultem kicsit. Az anyja meg kajak lebaszott hogy miert guboztam be, miert nem beszelgetek a vendegekkel. Vegulis kesobb meg tarsalogtam. Parom anyjanak van egy kozeli baratnoje, akinek beszelgettem a parjaval. Szoba kerult a faradsag es mondtam hogy nem alszom tul jol. Ennyi, nagyon masrol nem beszelgettunk. Erre ma az anyja egy tomerdek uzenetet kuldott paromnak, hogy milyen illetlen vagyok es etikatlan, hogy feltekennye tettem a baratnojet azzal, hogy a pasijanak ilyen szemelyes dolgokat mondtam el. Ez mar nekem annyira sok igy a sok evnyi szar dobalas utan, hogy mar latni sem akarom. Duhmben irtam egy uzenetet a baratnonek, hogy ne haragudjon ha rossz erzeseket keltettem benne de leirtam neki azt is hogy parom anyja hogy banik velem evek ota. Lehet ezt nem kellett volna, nem tudom, vegulis meg nem olvasta el, viberen kuldtem, kitorolhetem, de nem tudom van e ertelme. Ti ezt a helyzetet hogy kezelnetek a helyemben?
2017. szept. 5. 00:24
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Nem parancsoloan irta, hanem tanacsolta. De ez akkor is rohejes. Ilyen miatt kiakadni, hogy azt mondtam rosszul alszok es azert vagyok faradt... Ha erre feltekeny, akkor ott azert komoly bajok vannak szerintem. Gondolom akkor csak az idojarasrol lehet beszelni vagy hogy jo a kaja, de ha azt mondanam ehes vagyok, tuti ugy ertelmeznek hogy ki vagyok ehezve 😂.
2017. szept. 5. 14:04
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez, hogy "tartsd magad ahhoz" nem tanács volt, hanem irányítási szándék. Rázd le magadról az ilyen suttyó, bunkó embereket.
2017. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Azota volt egy nemfogadott hivasom a baratnotol de nem vettem fel. Az anyjanak nem erdemes uzenni mert nem olvassa el, vagy ha igen, akkor atertelmezi. Eddig akkor sem valaszolt soha ha fontos dologrol volt szo. En meg ugy vagyok vele, hogy ennyi sertes utan neki kellene kozelednie, nem nekem, de ez soha nem fog megtortenni. O olyan not akar a fianak, amilyen o is. Hala az egnek en nem olyan vagyok.
2017. szept. 5. 14:13
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

"O olyan not akar a fianak, amilyen o is. "

Dehogyis! azt utálná a legeslegjobban! Ő magántulajdonnak akarná a gyerekét, birtokolni.

2017. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Igen,ez is igaz lehet. Sokszor ajanlgat neki csajokat akik legalabb 10 evvel fiatalabbak nalam. Parom is fiatalabb nalam. Ez az anyjanak kulon problema, mert hogy milyen oreg vagyok, ja es magasabb is vagyok paromnal ami szinten nagyon helytelen szerinte. Ha pedig parom megved engem es ellene fordul, akkor jon az, hogy milyen tiszteletlen es egy anya nem ezt erdemelne. Kar hogy nem ismerte anyukamat, peldat vehetett volna rola. O soha nem volt ilyen szivtelen.
2017. szept. 5. 16:05
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Az mit jelent hogy muszaj vele talalkozni? Mar miert is lenne? Ha nincs kedved hozza menni, akkor nem mesz. Ez egyszerubb, mint az 1x1. Az meg nem semmi, hogy a baratnoje visszakuldte az uzenetet :D HAHAHA Ne foglalkozz ezekkel az emberekkel, foglalkozz azokkal, akik teged szeretnek. Az en anyosommal evi 3 percet lehet kibirni, de a negyedik percnel mond valami ostoba bunkosagot.
2017. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 acelsziv ***** válasza:
100%

Kérdező én nem értelek se téged, se a párodat se a hasonló cipőben járó sorstársaidat.

Olyanok vagytok, mint a szamár akinek százszor beverték a fejét a bokorban de ő odadugja százegyedszerre is.

Ha a párotok egyértelműen kiáll mellettetek és anyósnál nincs hatás akkor kapcsolatmegszakítás. Ha kell elköltöztök messzire. Évek óta mérgezi az életeteket. Szerinted a stressz hány évet vett el az életedből? Merthogy veszítettél vele az biztos. A végén ez az idő hiányozni fog.

De egyértelműen kapcsolatmegszakítás. Anyóssal meg közölni kell, hogy innentől felejtsen el titeket és akkor keressen ha képes ember módjára viselkedni. Ha meg visszahallotok pofázásról meg kell mondani annak aki mondja, hogy anyós pszichotikus elmebeteg és egy szavát nem kell elhinni.

2017. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, azert tartottam magam eddig, mert barmennyire is utalom a boszit, nem akarom hogy anya-fia kapcsolata megszakadjon miattam. Szeretik egymast, mindig kozel alltak egymashoz, kiveve ha egy masik no kerult a kepbe. Tudom, hogy ez nem normalis, de probaltam ugy megoldani hogy az o kapcsolatuk kevesbe seruljon mint az enyem az anyjaval. De a reszemrol nincs tobb turelem. Mondtam paromnak hogy mostantol en nem probalok a csalad resze lenni, nem akarok veluk talalkozni tobbet, de o barmikor meglatogathatja az anyjat, csak legyen meg a szaja leallitani ha engem kritizal a sajat lelki bekeje erdekeben.
2017. szept. 6. 10:30
 39/45 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén szólva nem is értem, hogy ha így áll hozzád évek óta, miért szilvesztereztél meg nyaraltál vele.
2017. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
A parodnak nem kell vele megszakitani a kapcsolatot. O megy, te meg addig mast csinalsz. Biztosan van jobb dolgod is, mint az anyoseknal szivatni magad. :D En is ezt csinalom, es anyos cseppet sem hianyzik. Ez kolcsonos...
2017. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!