Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon magam alatt vagyok,...

Nagyon magam alatt vagyok, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
Aludni sem tudok. Parom anyja teljesen kicsinal. Evek ota bant engem ok nelkul mint egy pszihopata, ma megint kiakasztott. Tegnap a szulinapi bulijan voltunk, en faradt voltam, beszelgettem emberekkel, de kaja utan nagyon elpilledtem es leultem kicsit. Az anyja meg kajak lebaszott hogy miert guboztam be, miert nem beszelgetek a vendegekkel. Vegulis kesobb meg tarsalogtam. Parom anyjanak van egy kozeli baratnoje, akinek beszelgettem a parjaval. Szoba kerult a faradsag es mondtam hogy nem alszom tul jol. Ennyi, nagyon masrol nem beszelgettunk. Erre ma az anyja egy tomerdek uzenetet kuldott paromnak, hogy milyen illetlen vagyok es etikatlan, hogy feltekennye tettem a baratnojet azzal, hogy a pasijanak ilyen szemelyes dolgokat mondtam el. Ez mar nekem annyira sok igy a sok evnyi szar dobalas utan, hogy mar latni sem akarom. Duhmben irtam egy uzenetet a baratnonek, hogy ne haragudjon ha rossz erzeseket keltettem benne de leirtam neki azt is hogy parom anyja hogy banik velem evek ota. Lehet ezt nem kellett volna, nem tudom, vegulis meg nem olvasta el, viberen kuldtem, kitorolhetem, de nem tudom van e ertelme. Ti ezt a helyzetet hogy kezelnetek a helyemben?
2017. szept. 5. 00:24
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Jó messzire elköltözni Tőle!!!

1.Az a baj hogy ha Te nem is, a párod fog menni Hozzá és akkor ugyanúgy oltani fogja ellened köztetek meg feszültség, vita lesz.

2.Ott rontja el minden intelligens ember hogy az ilyen szemétláda gonosz anyósoknak nem szól be időben.Ne félj egy nagyszájú, hasonlóan bunkó viselkedésű "tüzes menyecske" mellett nem tudna labdába rúgni.Mondom ezt úgy, hogy hosszú éveken keresztül szívta a vérem az anyósom, s bánom hogy már az első rosszindulatú megjegyzésénél nem küldtem el oda ahova való.Csak én is inkább a békét választottam és csöndbe maradtam.

2017. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Én külön élek a férjemtől mert itt hagyott minket egy húsz évvel fiatalabb nő miatt.Az anyósom nem hogy visszairányította volna a családjához a fiát,hanem most közösen az új nővel uszítják ellenem a férjem.Merthogy vannak gyerekek, és velük szokott találkozni, s ily módon mindig van valami olyan megjegyzése amiről tudom hogy honnan fúj a szél.

Szóval ha gyerekeid lesznek a párodtól akkor még a gyerek nevelésébe is bele fog az anyós szólni.( megjegyzés:az én anyósom egyik gyereke családjával sincs jóban, mert időközben kiderült mindenki számára hogy mekkora gonosz rosszindulatú kígyó)

2017. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom most végigolvasni a válaszokat de hogy kerül ennyire bele egy harmadik ember egy párkapcsolatba?

Együtt élsz a pároddal, felnőtt emberek vagytok zárjátok már kicsit kijjeb... te meg egyáltalán ne vegyél tudomást a gonoszkodásairól.

2017. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Sajnos a boszi parommal sem bant kulonbul, nagyon kemenyen nevelte. Sokat orditozott, veszekedett es egy ido utan parom ugy kezelte hogy egyik fulen be, masikon ki. Aztan a tanulmanyai befejeztevel elkoltozott otthonrol.Utana javult a kapcsolatuk, de ha volt valakije megint kezdodott minden elorol. Nalunk is ez volt, eleinte minden rendben volt, az anyja szeretett, nyaralni is voltunk egyutt es ugy ereztem minden rendben, aztan hirtelen megvaltozott. A parom pedig megszokasbol ugy kezelte, hogy egyik fulen be, a masikon ki. Sok uzenetrol, hogy hogyan szapult engem csak kesobb szereztem tudomast. Paromat oszinten szolva szerintem megtorte kis koraban, ezert nem allt ki ellene mar az elejen, csak nem figyelt oda. Ezert sikerult harmadik felkent befurakodnia es rombolnia. Furcsa, de en sem vagyok magabiztos a kozeleben, nagyon konnyen eltudja erni, hogy ugy erezzem semmi vagyok. Kinyilni sem tudok elotte es ezert nem is ismer igazan. Sokat segitettetek a hozzaszolasokkal, koszonom megegyszer.
2017. szept. 6. 19:38
 45/45 anonim ***** válasza:
Nálunk a sógornõm és a sógorom belemászott az életünkbe, de kegyetlenül.Házasok,de a férjem rettentõen naiv és mindent rájuk hagyott és nekem sohasem hitt el semmit sem, mert mindent alattomasan csináltak.Az anyóst helyettesitették, mivel az már nem élt.
2017. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!