Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon magam alatt vagyok,...

Nagyon magam alatt vagyok, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
Aludni sem tudok. Parom anyja teljesen kicsinal. Evek ota bant engem ok nelkul mint egy pszihopata, ma megint kiakasztott. Tegnap a szulinapi bulijan voltunk, en faradt voltam, beszelgettem emberekkel, de kaja utan nagyon elpilledtem es leultem kicsit. Az anyja meg kajak lebaszott hogy miert guboztam be, miert nem beszelgetek a vendegekkel. Vegulis kesobb meg tarsalogtam. Parom anyjanak van egy kozeli baratnoje, akinek beszelgettem a parjaval. Szoba kerult a faradsag es mondtam hogy nem alszom tul jol. Ennyi, nagyon masrol nem beszelgettunk. Erre ma az anyja egy tomerdek uzenetet kuldott paromnak, hogy milyen illetlen vagyok es etikatlan, hogy feltekennye tettem a baratnojet azzal, hogy a pasijanak ilyen szemelyes dolgokat mondtam el. Ez mar nekem annyira sok igy a sok evnyi szar dobalas utan, hogy mar latni sem akarom. Duhmben irtam egy uzenetet a baratnonek, hogy ne haragudjon ha rossz erzeseket keltettem benne de leirtam neki azt is hogy parom anyja hogy banik velem evek ota. Lehet ezt nem kellett volna, nem tudom, vegulis meg nem olvasta el, viberen kuldtem, kitorolhetem, de nem tudom van e ertelme. Ti ezt a helyzetet hogy kezelnetek a helyemben?
2017. szept. 5. 00:24
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves anyuka,lesz szíves nem egzecíroztatni, mert nem vagyok kiskorú és maga nem az anyám. Ha velem valami baja van, akkor lesz szíves azt velem ÉS szóban közölni, X-et pedig kihagyni a dologból.


Amennyiben legközelebb nem kívánatos a jelenlétem a buliján, akkor nem megyÜNK el, csak szóljon."



Mindezt a többiek előtt és higgadtan, majd felállni, elköszönni és elmenni. Többet erről sem szóban, sem írásban nem értekezni.


Ha nincs közönség, nincs műsor.

2017. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Normalis emberrel megtudnam az ilyen problemat beszelni, de aki olyan dolgokkal vadaskodik mint o, az nem normalis. Amugy a baratnoje akinek uzentem tegnap mar elolvasta es ugyanazt visszakuldte nekem, gondolom veletlenul, mert szerintem az anyukanak akarta tovabbkuldeni. Kivancsi vagyok mekkora szemet leszek ma is.
2017. szept. 5. 09:55
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy beszéld meg vele. Azt mondtam, hogy közöld a véleményed nyiltan, hogy lássa: letetted a garast, hiszinek vége.


És válj róla le.


Nem mindegy, mit mond vagy gondol? Titeket hagyjon békén és annyi. Ez az, amire lehet ráhatásod.


Nekem van egy ilyen elmeroggyant sógornőm. Egy darabig csak lesem, hogy mit művel,miket mond rólam, majd egyszerűen megszakítottam minden kapcsolatot, tiltottam a facén, elzártam az információcsapot is azon rokonok felé, akik érintkeznek vele. Azóta az én életem nyugodt, ő meg halál idegbeteg, hogy nincs min csócsálódnia és nincs kit köpködnie.


Ez az ő baja, nem az enyém.

2017. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, csak baromira bant hogy ugy kell eljek egy kapcsolatban hogy ugymond egy kivulallo vagyok a csaladjaban. Az en csaladom annyira mas es sajnos nagyon messze elek toluk, szoval meg egyedul is vagyok, ha lesz gyerekunk akkor meg a problema is tobb lesz, mar elore latom hogy egy nagy vadaskodas es szitkozodas fogja korulvenni az eletem. Koszonom hogy irtatok, elgondolkodok a dolgokon. Ha nem lennek ilyen erzekeny, konnyebb lenne kezelni a helyzetet.
2017. szept. 5. 10:17
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

#24

Kettő dolgot tehetsz: elfogadod a tényeket vagy az életedet teszed tönkre amiatt, hogy fölöslegesen rágódsz.Ez nem érzékenység: ez ostobaság.


Döntened kell: magatoknak élsz, magatokra fordítod az energiáidat és mindarra, ami számít és amit befolyásolni tudsz. Vagy elveszed az erőt, energiát, időt magadtól, majdani gyerekedtől, az életedtől, kizárólag azért, mert valaki elmebeteg.


Ha játszod a játékát, akkor te is ugyanolyan vagy, mint ő.


Ez DÖNTÉS: akarod-e, hogy olyan légy, mint ő vagy boldog életet akarsz élni. Semmi egyéb.

2017. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem kedves anyósjelölt az orvostudomány jelenlegi állása szerint nem gyógyítható sajnos.


Kerüld, ahogy tudod, ha pedig mégis valami baleset folytán találkoznod kell vele, nézd levegőnek!

2017. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi 25 éve vagyunk együtt férjemmel.

Anyós dettó mint a tiéd, de én már a kapcsolat elején letojtam a mit tesz vagy mond másoknak dolgot.

Pedig volt ám fantáziája rendesen :)

Fiával közöltem annyiszor megy vagy telefonál amikor csak akar , de engem felejtsen el bármi családi buli is van.! Elfogadta hisz ismerte anyucikát.

Kettő menye egy vője van a drága asszonynak és senki nem jó neki.

Úgy alakult az életünk közben 160 km-re elköltöztünk. És még ez sem szabott gátat az ő fantáziájának :)

Nézd levegőnek az ilyen ember ennyit érdemel.

Álmatlan éjszakám maximum a gyerekem miatt volt, :)

Ne hagyd kikészíteni magad. Ő és egy ember sem ér annyit.

Az üzenetet meg neki írd meg :) Vagy szóban még jobb :)

Érezze rajtad erős vagy !! Nem hagyod magad .

Kitartás és bevenni a letojom bogyót , másképpen nem megy :)

2017. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

27-es vagyok.. Csak pár sztori lásd nem vagy egyedül :)


Kidobta fiát mikor bejelentette elvesz :)

Esküvőre szintén elhozta exet !

Esküvő után 3 évvel szültem, addig meddő voltam szerinte.

A békesség kedvéért oké jöjjön el megnézni az unokáját :)

Gyermek a karomban férjem mellettem a bőrébe alig bír megmaradni (fia született) drága anyós közli ez a gyerek nem hasonlít rád ne neveld fel :D közölte azt is szerinte ki a gyerek apja :)

És még folytathatnám :)

Nem éri meg miatta nem aludnod :)

2017. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Eleg szomoru hogy ilyen sok embernem van ilyen problemaja. Igyekszem leszarni, csak en nem igy kepzeltem el jovomet a leendobeli valasztottam csaladjaval. Nagyon sok ettol fuggetlen dolgon mentem keresztul az elmult evekben, amelyek teljesen legyengitettek testileg, lelkileg es ezert is viselem rosszul ezt a dolgot, mert ez meg olaj a tuzre. Raadasul az anyja pontosan tudja miken mentem keresztul es mindig tudja mikor kell meg egyet belem rugni. Eddig tartottam magam, de mostmar nem akarom. Parommal azota beszeltem, neki is elege van. Egyebkent a baratno valaszolt az uzenetemre, azt irta hogy legkozelebb tartsam magam ahhoz hogy amit mondok azt a megfelelo helyen es idoben tegyem. Ebbol nekem az jon le, hogy nem veletlenul baratnok az anyjaval, mert baromsag volt kiakadni azon amit a hapsijanak mondtam. Ugyhogy o vele sem akarok mar beszelni. Egyebkent teljesen igazatok van abban, hogy ha leszarom es megszakitom a kapcsolatot akkor jobb lesz, mert par honapja parom szulei elkoltoztek kb egy orara tolunk es mar attol megkonnyebbulest ereztem. Az egyetlen gondom az, hogy faj hogy a parom igy ket tuz kozott van. Nekem meg nincs gyerekem, de ha lesz, mar tudom hogy NE neveljem. Nagyon gusztustalannak tartom, amikor egy szulo a gyereket is bantja lelkileg direkt, csak mert nem birja annak a parjat. Meglatom hogy lesz, egyenlore akkor nem veszek rola tudomast. Megegyszer koszonom a tanacsokat.
2017. szept. 5. 13:07
 30/45 anonim ***** válasza:
53%

Az anyós barátnőjének érdemes volna visszaírni valami olyasmit, hogy "felnőtt nő vagyok, el tudom dönteni egyedül, kinek mit mondok".


Nem kell vagdalkozni, csak szépen higgadtan visszautasítani azt, hogy parancsolgasson neked.

2017. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!