Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Pàrom anyja mostanàban ugy szokott köszönni hogy szerbusz .Előtte meg mindíg kérdezte hogy miujsàg most meg szinte levegőnek néz .Pàromhoz szokott beszêlni vagy többesszàmba szokott pl hogy egyetek .

2017. szept. 9. 13:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem arra gondol a kérdező, hogy előzőleg anyósa kedvesebb, közvetlenebb volt, újabban pedig hűvösebb a fogadtatás.


Nos, ha volt köztetek nézeteltérés, bármilyen konfliktus lehet, hogy még amiatt neheztel. Ha nem tudsz ilyenről, kérd neg a párod, hogy puhatolozza ki, mi az oka a változásnak.

2017. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%
Biztosan tudod, hogy miért ilyen. Most miért mi találjuk ki? Gondolom, valamin összekaptatok, vagy túl sokat vagy ott, vagy odaköltöztél.
2017. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
94%

Te nem vagy normális!

Eléd teszi a kész ételt, neked csak enned kell és még így is kötözködsz?

Mi a franc bajod van neked?

2017. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
93%

Az én fiamnak is volt olyan barátnője, aki úgy gondolta, hogy nekem kötelességem minden alkalommal kedvesen érdeklődni, hogy mi újság vele, de ő tőlem soha nem kérdezte, hogy velem mi van.

Az egyoldalú beszélgetésnek ez a vége!

2017. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
88%
És te próbáltál vele beszélgetni? Megkérdezni hogy van, megdicsérni a főztjét, esetleg felhozni neki, hogy "képzeld ez és ez történt, ezt olvastam, ezt néztem a tévében, ezt a sálat akarom megvenni", vagy valami hasonló. Kezdeményezz te, ha hiányzik a kapcsolat.
2017. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem normális. Mármint a tiéd, nem az anyósodé, azzal nincs semmi baj.
2017. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
87%

Az lehet hogy rossz napja van na de egyfolytàban .


igen, akár egyfolytában. Normális meny ilyenkor megkérdezi, hogy van-e valami baj...

2017. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy kiismert.
2017. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
56%
Én már irtam. Nem lehet hogy más gondjaid is vannak vele? Csak ez volt az utolsó csepp? Ezert kiirtál ide vmit?
2017. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
77%

Az SZERVUSZ!

És miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért változott meg a viselkedése?

2017. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!