Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Pàrom anyja mostanàban ugy szokott köszönni hogy szerbusz .Előtte meg mindíg kérdezte hogy miujsàg most meg szinte levegőnek néz .Pàromhoz szokott beszêlni vagy többesszàmba szokott pl hogy egyetek .

2017. szept. 9. 13:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
58%
Szervusz. 😊 nem szerbusz. Szervusz, szeverusz, service. Szolgálnit jelent. Alázatos szolgája vagyok.
2017. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
53%

Van, aki b-vel mondja, több embertől is hallottam már. Helytelen, de előfordul.

Szóval kedves nyelvészprofesszorok, ez most kapufa lett...

2017. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
60%
Lehet sokat fogytal es nem vesz eszre, mert rovidlato
2017. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
10-es vâlaszolo ne gyere nekem itt az ovodàval mert egyszerűen nevetséges és szànalmas .Még is akkor te az utcàn nevelkedtél hàt neharagudj de meglàttszik .:D
2017. szept. 11. 11:23
 25/32 A kérdező kommentje:
23-as Ha ha ha XD.Egy faviccet halhattunk Bravó .:D
2017. szept. 11. 11:27
 26/32 A kérdező kommentje:
17-es sztem normàlis vagyok csak a párom anyja nem .Kêpzeld pàrom most talàlt normàlis melöt erre az anyja kihasznslja igy meg nem tud félre rakni párom hogy különköltözzünk mert ez volt a terv .Párom mindent fizet neki én meg csak annyit kapok hogy szerbusz meg egyek stb .
2017. szept. 11. 11:31
 27/32 A kérdező kommentje:
Meg mikor volt program az anyukânak nem tetszett hogy párommal megyek mert ha velünk jönne csak csicskàztatnà pàromat .És olyankor veszekszik az anyja még normàlisan sem lehet beszélni vele .Csak akkor kedves velem is ha pàrom folyton neki pattog én meg elvagyok hanyagolva .
2017. szept. 11. 11:35
 28/32 anonim ***** válasza:
58%

"az anyja kihasznslja"

"csak csicskàztatnà pàromat"


Ja, ha valaki hagyja magát. Ha így áll a helyzet, akadjál ki a párodra, ne az anyósodra, hogy miért nem áll a sarkára férfi létére.

(Ha esetleg 13 évesek vagytok, akkor bocsi, még nem kell a sarkára állnia. Csak akkor papás-mamásat sem kéne még játszani.)

2017. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Nyilvàn nem megyek oda az anyosomhoz ezt mindenképp a párommal kell àtbeszélni .Csak ez a vàrakozás màr kiidegel .
2017. szept. 11. 12:45
 30/32 A kérdező kommentje:
Sokan mondjàk hogy vàrjak még hàtha alakul vmi ugyértem beadja a derekat a párom de én màr nem hiszek benne .Felhoztam neki opcióként hogy menjünk albérletbe de nem akar menni igy azt a tervet elvetettük .
2017. szept. 11. 12:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!