Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez mennyire normalis?

Szerintetek ez mennyire normalis?

Figyelt kérdés

Anno ugy egyeztunk meg batyammal, hogy mi maradunk a csaladi hazban. Szuleim kozul mar csak edesanyam el, de orokos vita van kozte,meg a felesegem kozott.

Eloszor is kertes hazban lakunk, de a felesegemet semmi nem erdekli, hazajon munka utan 2 oraval(mivel minden nap baratnokkel traccsol), fozni nem foz(anya 1 hetig batyamnal volt, 1 hetig nem volt fott etel, csak hetvegen,mire hazajott) a felesegem csak annyit mondott, hogy eszik mindenki, amit talal.

Kertre nem jon le segiteni,csak akkor,amikor mar minden meg van erve, mar csak a leszedesre var. Leszedi, es szinte a felet szetosztogatja a huganak, a szuleinek.

Egyebet nem csinal,csak nyafog,hogy kulon kellett volna koltozni anyamtol, kicsi a konyha, o mindig nagy konyharol almodozott, de minek,ha ugyse foz. Egyeduli dolog, amit csinal,hogy bedobja a ruhakat a mozogepbe majd kiteriti, illetve hetente, 2hetente 1x csinal egy felszines takaritast a hazban.

Tenyleg ennyi lenne csak egy feleseg dolga? Masoknal hogy mukodik ez?


2017. szept. 9. 14:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

Egy feleség dolga? Bakker, véletlenül időgépbe ültem, és visszajöttem a 19. századba?

Örülj neki, hogy a feleséged is dolgozik. Ahhoz meg joga van, hogy munka után elmenjen a barátnőivel. Nem kötelessége rögtön hazarohanni, csakhogy jóurának ebédet terítsen.

Mekkora balhere vagy, 1 hétig nem volt otthon anyuci, és éhen haltál? :D Te is otthon vagy, te is be tudsz menni a konyhába, te is ugyanúgy főzhetnél. Nincs jogszabályba foglalva, hogy a nőknek a konyhában a helye, a férfinak meg a tévé előtt, sörrel a kezében.

Nyugodtan emeld meg a popód és csinálj vacsorát, ha nem akarsz hideget enni. Nem halsz bele.

A kertben is miért kéne segítenie? Ha valakit nem érdekel a kertészkedés, akkor nem. Én sem szeretek gyomolni meg kapálni meg csigákat szedni meg stb.

Abban is igaza van, hogy nem kellett volna anyádhoz költözni, de gondolom neked ez így sokkal kényelmesebb volt, hiszen anyuci főz mos takarít rád. Csak te emellett elvárnád ugyanezt a feleségedtől is.

Te mennyit takarítasz otthon? Te mennyit teregetsz meg mosol? Mi a te dolgod, nagyszájú?


Komolyan ezért vetted el a feleségedet? Hogy a cseléded legyen? Hogy főzzön mosson rád éjjel nappal, munka mellett, te meg kiélvezd?

Szeretted/szereted egyáltalán azt a szegény nőt, vagy csak kellett valaki háziasszonynak?

Mert ha szereted, akkor szeresd olyannak, amilyen, és ne háborogj ilyen fa**ágokon, hogy nem főz eleget.

Ha meg nem szereted, akkor váljatok el, hadd keressen magának egy normális pasit, te meg adj fel egy hirdetést, hogy olyan nőt keresel, aki anyóssal összedolgozva egész nap főz mos és takarít, szó nélkül.

2017. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Én azon gondolkoztam el, hogy Anyuka mennyire engedi kibontakozni a menyét? Vannak anyósok (már bocsi), akik midenbe csak belekötnek...ráadásul én sem biztos, hogy jól érezném magamat és nekiállnék "másnak" a konyhájában főzni... (pedig imádok főzni) lehet, hogy ez is benne van a dologban? Lehet, hogy ezért nyafog, akar külön költözni, és saját terepen lenni? Ez akárhogy is nézzük, nem a SAJÁT otthonotok....Ráadásul, ahogy írod... még így olvasva is, nekem olyan, mintha Anyuci lenne a tökély... nekem mint feleségnek, rosszul esne, és csak azért sem csinálnék semmit. Lehet ha ez így marad, nem te hagyod el asszonyt, hanem ő téged.

Miért maradtatok ott a szüleidnél? Ha nem anyagi oka van, de nem vagy 100% biztos magatokban akkor én először albérletbe költöznék, és meglátnám, önállóan hogy működünk. A másik is és én is. Tudod, másképp viselkedik otthon az ember, mint másnál. De azt sem értem, hogy elvileg azért vagytok együtt, mert szeretitek egymást. Ha szeretek valakit, azt nem olyannak fogadom el, amilyen? Egyáltalán mennyi ideje vagytok együtt? Olyan, mintha nem ismernéd...

2017. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

"...hazajon munka utan 2 oraval(mivel minden nap baratnokkel traccsol)"


Te meg menj el 2 órát a haverjaiddal traccsolni.

Akkor senki nem vethet senki szemére semmit.

2017. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%

#13


Jaj, azt nem szabad, mit képzelsz! :D

2017. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
a kérdezőre biztos rászól mindig az anyukája, hogy rögtön menjen haza munka után. :) Kicsit tényleg sajnálom a feleséged.
2017. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%

Szóval a feleséged nem akart az anyáddal lakni de te rákényszeríted. Nyilván inkább 2 órával később megy haza, megértem.

Nem akart családi házban (tanyán) kertészkedni, gazolni a munkahelye mellett de te rákényszerítenéd. Jól beint és nem segít, mert megmondta, hogy nem akarja. Igazam van-e?

A heti egy takarítás teljesen elég, mit vártál, hogy napi szinten sikálja az ablakokat, mi? Fogadjunk anyád tömte tele a fejedet, hogy a feleséged naplopó. Igazam van-e?

Az, hogy naponta kimos és kitereget, teljesen rendben van, nem értem a problémádat.

Nem főz? Mert megmondta, hogy nem fog napi 8 óra munka után szarakodni órákig egy vacsorával. Puffogsz, de ha anyád nincs egy hétig a segglyukadban, akkor egy hétig nem zabálsz, mert te ugyan nem állsz neki főzni. Nagyon jól írta az egyik hozzászóló, te egy igazi balhere vagy.

2017. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
27%
A válaszolók között vannak családosok, feleségek vagy csak fiatalkoruak vagytok?
2017. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%
Feleség vagyok, két gyerekünk van, de nem értek egyet a kérdezővel, kedves utolsó. Miért vár el olyat a feleségétől, amit ő maga sem csinál? Dolgozó emberek mindketten. Ha a kérdezőnek ez nem jön be, üljön le a feleségével, és osszák szét a házimunkát egymás között úgy, hogy mindenkinek jó legyen.
2017. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!